SPF Nagymenő Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 21, 2021, 21:55:17, TiB
SPF Nagymenő

Könnyed hangvételű szavazás, melyet kiegészítünk laza tippjátékkal is, hogy végül megtaláljuk a Nagymenőt! Dönthetsz a jelöltek tippjei, hozzászólásai, naplója vagy akár szimpátia alapján is, rád van bízva!

Játék menete: három hét, három elődöntő tíz jelölttel, akikre szavazni lehet, végül a továbbjutókkal jön a döntő. A jelöltek nyugodtan kampányolhatnak saját maguk mellett, hogy ők kapják a szavazatokat!

   I. elődöntő jelöltek (november 22-28. között): @csabax @RedMunchen @sunik29 @HT @Sound @zsivany20 @grof19 @LFCfanBoti @bbazsi85 @csatarid 
   II. elődöntő (november 29. - dec. 5. között): @horzol  @oakland23 @Alk @Assassin @peshark @chabialonso @AC_28 @Powell @Titti7 @gerry @ROYSZ74
   III. elődöntő (december 6. - dec. 12. között): @Lacapi @flamman @LosGabos @András @Várda64 @BvB_09 @zbking @Tomka @Szigo @gavrilo14 
  Döntő (december 13-19.): az elődöntőkben legtöbb voksot gyűjtőkkel.

Minden körben lesz egy tippjáték is, ahol az aktuális szavazásra kell tippelni.

Nyeremények

  • Elődöntők során legtöbb szavazatot kapó felhasználó: 5000 Ft
  • Elődöntők során tippjátékok nyertese: 5000 Ft
  • Döntő során legtöbb szavazatot begyűjtő felhasználó: 10 000 Ft
  • Döntő során zajló tippjáték nyertese: 10 000 Ft

Ha nem szeretnél jelölt lenni, ebben a topikban jelezd, vagy ha épp jelölt szeretnél lenni, ebbe topikban jelezd rövid indoklással. Az nem indoklás, hogy "megérdemlem a jelölést he". Fontos, hogy könnyed hangvételű szavazás és játék az egész!

#1 november 17, 2021, 12:26:37, horzol
Jó ötlet, tetszik a dolog, csak sajnos nem látom a nevem..., ha netán lesz üresedés jelentkeznék tartaléknak! Az indoklás pedig 2008 óta fórumtag vagyok és nagyon szeretem ezt az oldalt és az oldal által szervezett játékokat is! Évek óta nem volt olyan nap, hogy ne néznék fel az oldalra! Üdvözletem s  sok sikert mindenkinek ehhez a játékhoz is! :cya:

Nem tudom, hogy ezen mennyit lehet változtatni, de én a helyemet átadnám @horzol -nak.

Nem fair, hogy én is szerepeljek.  :cya:

Idézetet írta: horzol Dátum november 17, 2021, 12:23:30
Jó ötlet, tetszik a dolog, csak sajnos nem látom a nevem..., ha netán lesz üresedés jelentkeznék tartaléknak! Az indoklás pedig 2008 óta fórumtag vagyok és nagyon szeretem ezt az oldalt és az oldal által szervezett játékokat is! Évek óta nem volt olyan nap, hogy ne néznék fel az oldalra! Üdvözletem s  sok sikert mindenkinek ehhez a játékhoz is! :cya:

Jogos felvetés; szerintem tök véletlen maradtál ki. És akkor már rákérdezek, mi a helyzet adaifiu-val? Régi tag ő is, mondjuk szerintem ezer éve nem írt ide, de úgy rémlik ismeritek egymást; vagy erre rosszul emlékszem? :)

#4 november 17, 2021, 13:25:05, MessiÁs
Köszönöm a jelolest, de nem kivanok reszt venni ebben.


Idézetet írta: Latzka Dátum november 17, 2021, 13:11:27
Jogos felvetés; szerintem tök véletlen maradtál ki. És akkor már rákérdezek, mi a helyzet adaifiu-val? Régi tag ő is, mondjuk szerintem ezer éve nem írt ide, de úgy rémlik ismeritek egymást; vagy erre rosszul emlékszem? :)

Jól emlékszel! Jó barátok voltunk és sokat lógtunk itt, meg persze sokat fogadtunk eggyütt is..,ő felhagyott a fogadással és ezzel inaktiv lett az oldalon is! Emlékszek még közös naplónk is volt anno! Én nem hagytam fel a fogadással s ez az oldal nélkül se lennék meg, ugyhogy maradok! ;)

Hamár felkerült témába adaifiu utoljára 2020.Jan. 3-án volt az oldalon...pedig óriási sportfogadás fun volt!

#7 november 17, 2021, 15:18:30, TiB
@Milan - @horzol csere megtörtént, @MessiÁs kikerültél, én sajnálom hogy kiléptél.

Annyit szeretnék csak, hogy nem direkt hagytam ám ki senkit, szóval ha valaki részt venne vagy jelölne valakit, jelezze nyugodtan :)

Sziasztok!

Sok sikert kívánok mindenkinek jó tippeket és főleg nyerőket.

Csak egy igazán nagymenő tud ilyen játékot kitalálni! :beerchug:

Köszönöm a jelölést! Számomra a megtiszteltetés, hogy részt vehetek benne!  :beerchug:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm én is a jelölést! Jól esik a lelkemnek, ám ezúttal én szívesen átadnám a helyemet olyan emberkének, aki nálam sokkal aktívabb tudott lenni az utóbbi időben az oldalon! Az EB óta gyakorlatilag alig volt időm ténylegesen fogadásra, meccsnézésre, így ezért is látható jelenleg az utóbbi évekhez képest jóval csekélyebb tartalom a magyar foci kapcsán, s a naplóm is mostanában kezd éledezni hosszú kihagyás után.
Szóval ezúttal én szeretném átadni a helyemet olyannak, aki nálam érdemesebb rá! Még egyszer köszönöm a jelölést!  :beerchug:

MOST LÁTOM:
Nagymenő játék résztvevő lettem! Megtisztelő és köszönöm!
Egyet ígérhetek, tolom tovább ugyanúgy, mint eddig – könnyű hasznot és kevés kockázatot rejtő események vadászata és a profit a célom!

+1 ígéret: ha továbbjutok a szavazatok alapján, akkor közkincsé teszek pár ,,saját titkot" a sikeres fogadó közösség fejlődéséért. Sok-sok-sok exel tanulságos számai, stabil ROI-t termelő események, kimenetelek, csoda nincs, csak számok.

ééés ez már a "KAMPÁNY!"  :D :D :D :D :great:

Köszönöm a jelölést, nem szeretnék részt venni.

Jó játékot kívánok.

 @András ő is egy régi tag, emlékszem rá régen Seckó néven futott, adáz csatákat vivtunk párszor a haladó tippjátékba. Akkor még volt kezdő és haladó tippjáték...régi szép idők, ugy látszik a mai nap egy kis nosztalgiázás...Szóval ajálanám őt is!