SPF Nagymenő Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milán Dátum november 18, 2021, 08:07:42
Ha lehet esetleg javasolni, akkor az én választott fórumtagom ő lenne: @bbazsi85

De hathármas @Cesc18 is beszállhatna egy kis buliba.

Korábban aktív személyeket is említenék: @spiller , @Dezmop , @Knapp , @alexthebest , @whiteman , @laudrup , @ab_aevo , @Irtis , @drogos , @gerry , @Jaaas , @rosco , @tonijani , @hillandkimi , @Bakter , @Micuka , @executor , @Lacapi , @davixxx , @jax , @Salvio , @jod076 , @Carpeks , @hubika88 , @ncis88 , @misk@ , @szumos , @Pisti1987 , @fjazej de a lista igazán hosszú.

És miért nem lehetne nagymenő pl. @TiB ?

Annyi név, annyi emlék. Lehetne egy "SPF Nagymenő old-timer"-t is szervezni.  :)

Köszönöm a megtisztelő jelölést! Ha még lehetséges, elindulnék a játékban.

Miért szavazz rám?

8 éve vezetek egy igen egyedi naplót (https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=10725.0), ahol a meccsek előtti oddsmozgások alapján próbálom kitalálni, hogy mire érdemes fogadni. A stratégiát betartó fogadásaim pluszban vannak.
Mostanában újra aktív a napló. Főleg teniszben utazok.
Ha nyerek, megírom a régóta tervezett "A második szett átka" c. cikket.
A nyereményt teljes egészében jótékony célra ajánlom fel.


Sziasztok! :)

Én is köszönöm a megtisztelő jelölést!

Annyit ígérhetek, hogy a jövőben is próbálok online és amennyire az egészségem majd engedi a pályán is nyomni a teniszt. Emellett - aki követte a tippjeimet, előzeteseket láthatta - foci témában is beerősítettem, igyekszem felvenni a ritmust ezen a színtéren is.

Sziasztok!

Köszi a jelölést, nekem rengeteg munkám van most, így kihagynám ezt a lehetőséget, de köszi, hogy gondoltál rám Milan! :beerchug:

Jó játékot mindenkinek! :redchug:

#48 november 19, 2021, 12:45:58, laudrup
Ha még van hely én is jövök szívesen!
Majd ránézek a szabályokra, de gondolom tippeket kell tolni!
szerk.
Látom indokolni kell miért akarok jelölt lenni:
Az év sportfogadója cím nyertese voltam(2014? valahol ott környékén)
naplóm 711ezer feletti megtekintésen áll
stabil gólvadász stratégiát dolgoztam ki
youtube videókkal is segítettem, segítem a kezdő és középhaladó sportfogadókat
több cikkem is jelent már meg az oldalon, elsősorban fogadási stratégiák témában(gólvadászat, brék vadászat)
2010 nyara óta vagyok fórumtag
6767 hozzászólást küldtem már amire 2733 köszönet érkezett,
a több mint 10 éves tagság, és a több hosszabb "egészségügyi" szünet ellenére is napi 1.635 kommentes átlagot sikerült tartani.
Ez jelzi hogy azért nem floodolok minden hülyeséget, átgondolt, statisztikai alapon alátámasztott tippeket tolok.

Amikor írtok neveket, például Irtis és laudrup, az jut eszembe, hogy a jelölteken én nem gondolkodtam eleget :( AC után szabadon, két nagyon komoly member spotfogadásban, itt a helyük! Szóval bekerült a harmadik elődöntőbe két új jelölt: @Irtis és @laudrup

Nehéz lesz a választás minden körben, mint mikor a KitKat és M&M között kell dönteni.


SPF Nagymenő - Infó

A szavazások során az aktuális állást nem fogjátok látni, csak a szavazás végén. Hiába döglök itt az oldalon már évek óta, ilyen szavazást még nem csináltam, ezért a szavazások időpontjaiban történt egy kis módosítást, mert az ilyen szavazásoknál a végső határidőt napokban lehet megadni. Tehát ha elindítom hétfőn 10:00-kor és 7 napig lehet szavazni, akkor vasárnap 10:00-kor zárul a szavazás.

Ennek megfelelően:

Első elődöntős szavazás kezdete és vége: november 22. (hétfő - 10:00 óra) - november 28. (vasárnap - 10:00 óra)
Első elődöntős szavazás kezdete és vége: november 29. (hétfő - 10:00 óra) - december 5. (vasárnap - 10:00 óra)
Első elődöntős szavazás kezdete és vége: december 6. (hétfő - 10:00 óra) - december 12. (vasárnap - 10:00 óra)

Apró részlet igazából, közben az első elődöntőhöz kapcsolódó tippjáték elindult! Sok szerencsét!


Miért ne szavazz rám ?

azt a kis pénzt rögtön feltenném egy bukó mixre.

:D

Bekerültél a harmadik fordulóba @hillandkimi!

Infós tippjeid itt az oldalon népszerűek, felismerhető mögött hillandkimi, egyetlen dolog miatt nem jelöltelek elsőre, hogy átirányítasz betrushra a naplódban, aminek biztos van oka saját magad számára, csak ezzel az orgtól veszel el. De nem vagyok oldaltulaj vagy bárki, csak főbohóc, szóval nem ez nem az én hatásköröm, de ott a helyed, az elemzéseid, tippjeid miatt, amiket évek óta megosztasz velünk!

#55 november 23, 2021, 10:44:48, hillandkimi
Mit vennék el az orgtól ?

Ezt most nem értettem-

Köszönöm a jelölést, aki rám szavaz, annak küldöm a zsák krumplit :D

Idézetet írta: hillandkimi Dátum november 23, 2021, 10:40:53
Mit vennék el az orgtól ?

Ezt most nem értettem-

Figyelmet :D , rákerülsz egy másik oldalra es akkor ott kezdel  el  böngészni,  lehet mar tobbet vissza sem kattintasz es törlöd magad mint Zbking , elkoltozol Marbellara es mar magyarul sem beszelsz tobbet stb.

#57 november 23, 2021, 11:36:06, Admin
Lehet nem jól fogalmaztam, ide is írhatnád az elemzésed, de ehelyett átirányítasz egy másik oldalra, hogy ott olvasható. Ismernek mondjuk egy kocsmában, sokszor berúgtál ott, haverjaid lettek stb, aztán egyszer csak bemész, és mondod hogy te itt nem iszol többé, de amúgy a szomszéd kocsmába fogsz majd inni, gyertek ti is oda.

Példa:

Idézetet írta: hillandkimi Dátum november 01, 2021, 15:32:02
Diósgyőri elemzésem:

...

Idézetet írta: sunik29 Dátum november 23, 2021, 10:49:06
Figyelmet :D , rákerülsz egy másik oldalra es akkor ott kezdel  el  böngészni,  lehet mar tobbet vissza sem kattintasz es törlöd magad mint Zbking , elkoltozol Marbellara es mar magyarul sem beszelsz tobbet stb.

Nem tudtam népszerű vagyok :D

Idézetet írta: hillandkimi Dátum november 23, 2021, 10:40:53
Mit vennék el az orgtól ?

Ezt most nem értettem-

Köszönöm a jelölést, aki rám szavaz, annak küldöm a zsák krumplit :D

Tilos a reklámozás (a nem tudatos is).  :cya: