SPF Nagymenő Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lehet, hogy kicsit ódivatú vagyok, de nekem akkor is megtiszteltetés, ha beválasztanak egy ilyen 30 fős "klubba". Pláne ha még olyan nevet is adnak neki, hogy "Nagymenő".

Sajnos az időpont nem a legjobb számomra, mert eléggé el leszek havazva azon a héten, de mivel ez csak egy könnyed játék (és szerencsére nem vérre megy), ezért ha sikerül majd valamennyire bekapcsolódnom, akkor mindenképpen megteszem. De ha nem, akkor sincs baj, ebben az esetben majd csak a szavazatommal növelem az est fényét. Még akkor is, ha ezzel a csoportomon belül szerzek majd egy barátot és nyolc ellenséget. :)

Idézetet írta: sunik29 Dátum november 17, 2021, 21:52:44
EZ NEM KAMPANY !!!
Először is szimpátia alapján az első körben @HT -ra szavaznék ha aktiválódna :D , nagyon bejött a stílusa :D es ugye ott van a csapatok harca tippjáték amit együtt megnyertünk @Winger -el es  @Powell-el.

Sunik29 "nem kampánya" szerintem remekül sikerült. Tudta, hogy mitől döglik a légy, és nem szarozott, bevetette magát még a verseny előtt. Engem megvett! Fél lábbal már övé a szavazatom. :)

Info!

Minden elődöntőnek csinálok külön topikot még a mai nap folyamán, illetve kerülnek be még jelöltek, csak kicsit megcsúsztam az idővel, ezért elnézést. Apám és a bajkeverő utódom is beteg lett, és bár nagy a család más segítségét nem fogadják el, csak az enyémet, szóval amint hazaérek a fülorrgégeszetről, jönnek a topikok.

Az első szavazás hétfőn indul! :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum november 18, 2021, 11:58:05
Info!

Minden elődöntőnek csinálok külön topikot még a mai nap folyamán, illetve kerülnek be még jelöltek, csak kicsit megcsúsztam az idővel, ezért elnézést. Apám és a bajkeverő utódom is beteg lett, és bár nagy a család más segítségét nem fogadják el, csak az enyémet, szóval amint hazaérek a fülorrgégeszetről, jönnek a topikok.

Az első szavazás hétfőn indul! :beerchug:

Jobbulást mindkettőnek!  :cya:


Köszönöm a jelölést! Valószínűleg a Tipster Ligában végzett munkám hagyott @TiB -ben eddig ki nem törlődött nyomot.  :D
Esélyem csekély a nyerésre, de lazán véve ez jó buli lesz.

Kampány?
Nézz be a naplómba, ahol annyi a zöld, mint a Váci úton este 10-kor zöldhullámnál.
Nem pirulok akkor sem, ha valamelyik tippem piros, de ne engem hibáztass, ha befolyásolható voltál és pont azt választottad.

Ha pénzt is szeretnél keresni, akkor a Nap tippjénél keresd a tuti döntetlen ajánlatomat.

Az esetleges pénznyeremény felét valamelyik adományalapba ajánlom fel.

A végére: SFTotó nyertes 5x, SFScore nyertes 4x, Tippverseny nyertes, Liga nyertes, SPF Kupa nyertes, mert "egyetlen dologra vagyok igazán büszke magamban, az a szerénységem."  ;D

Idézetet írta: gerry Dátum november 17, 2021, 19:46:35
Amennyiben nincs meg a létszám csatlakozom, tippeket holnaptól újra írok a naplókba!  :D :beerchug: :great:

@gerry kisebb szentségtörés, hogy pont te maradtál ki, a második elődöntőbe kerültél!

Idézetet írta: flamman Dátum november 18, 2021, 09:11:52
Úgy látszik, a szavazás előtt kell szervezni egy beszavazó sót, mint a Való Világban :)

@flamman nem is tudom hogy felejthettelek ki, ott a helyed a második elődöntőben a többbiek között.

Idézetet írta: ROYSZ74 Dátum november 17, 2021, 21:54:07
@ROYSZ74 "tősgyökeres"

SfScore nyertes 2x  Tippverseny nyertes 2x  Tippjáték havi nyertes 2x

Próbálom promózni magam, hátha bekerülök...  :D :redchug:

Meggyőző @ROYSZ74, bekerültél az első elődöntőbe a jelöltek közé!

Idézetet írta: Milán Dátum november 18, 2021, 08:07:42
Ha lehet esetleg javasolni, akkor az én választott fórumtagom ő lenne: @bbazsi85

És miért nem lehetne nagymenő pl. @TiB ?

@bbazsi85 bekerült az első elődöntő jelöltjei közé. TiB nem nagymenő, csak egy érzelgős kis pöcs ;D Nálam olyan etikátlan lenne, hogy itt szervezem csinálom a dolgokat, és ott vagyok, de nagyon szépen köszönöm az említést neked is @Milan és @Alk mesternek is.

Idézetet írta: TiB Dátum november 18, 2021, 15:45:43
@flamman nem is tudom hogy felejthettelek ki, ott a helyed a második elődöntőben a többbiek között.


Megtisztelő, bár erre én nem is gondoltam  :redchug:

Idézetet írta: flamman Dátum november 18, 2021, 16:01:52
Megtisztelő, bár erre én nem is gondoltam  :redchug:

Azt szeretem ebben az oldalban, hogy van egy rakás agyas fickó, és te is pont ilyen vagy. Lehet az újabbak nem ismernek annyira, de szerintem egy old timer pontosan tudja, hogy sportfogadás terén nagyon is ott vagy!

HIVATALOS FELKÉRÉS!

Egy ilyen összecsapásban szükség van iránymutatásra, egy sportfogadó számára ez a szorzókat jelenti, és azt a sportfogadas.org-on, a MonkeyBet szolgáltatja. Szóval ha lesz időd @oakland23 minden elődöntős topikban kínálsz oddsokat? Akár csak a legesélyesebbre, vagy ahogy jónak látod és időd engedi.

Hajrá Nagymenők! :beerchug:

#40 november 18, 2021, 16:55:35, sunik29
Idézetet írta: Admin Dátum november 18, 2021, 11:08:41
Szerintem ennek megvan az oka: ingyenes és megy a tippdobálozás. Ha pénzért kellene megjátszani, akkor sokkal megfontoltabb tippek születnének.
Valamilyen szinten pénzért játszanak , es nem behunytot  szemmel tippel mindenki, vagyis olyan tippet tesz az ember amiben lát fantáziát DE  a nyomott oddsok miatt senki nem tud pluszos lenni, meg véletlenül sem , pedig rengetek a tippelő!
Mas
Az egész társadalomban de meg az orgon is megmarad az alvadt struktúra(mondjuk egy kicsit fejlődött az org guru részlege, es még itt ez a mostani kezdeményezés) hogy a rövid táv fontosabb mint a hosszú táv , vagyis azt díjazza mindenki aki a leggyorsabban elér valamit,  (itt egy példa erre   demoralizálja azt az embert aki a race to 10-ben 2-szer vagy 3-szor hibázott es még 3 pontnál van, az már nem tippel ha latja hogy valaki már 8 pontnál jár).

Idézetet írta: TiB Dátum november 18, 2021, 16:13:53
HIVATALOS FELKÉRÉS!

Egy ilyen összecsapásban szükség van iránymutatásra, egy sportfogadó számára ez a szorzókat jelenti, és azt a sportfogadas.org-on, a MonkeyBet szolgáltatja. Szóval ha lesz időd @oakland23 minden elődöntős topikban kínálsz oddsokat? Akár csak a legesélyesebbre, vagy ahogy jónak látod és időd engedi.

Hajrá Nagymenők! :beerchug:

Van egy dartsmeccsem öcsém ellen (5 nyert legig tartó :D), aztán megyünk 'gyúrni', de este igyekszem előjönni a szorzókkal az elődöntőket illetően (is)  :ok:
Szóval addig ne verjétek el a pénzt, hátha találni majd valamilyen elszúrt odds-ot  ;D, amit jól meg lehet bombázni.

Köszönöm a jelölést! 😉

Idézetet írta: Milán Dátum november 18, 2021, 08:07:42
Ha lehet esetleg javasolni, akkor az én választott fórumtagom ő lenne: @bbazsi85

De hathármas @Cesc18 is beszállhatna egy kis buliba.

Korábban aktív személyeket is említenék: @spiller , @Dezmop , @Knapp , @alexthebest , @whiteman , @laudrup , @ab_aevo , @Irtis , @drogos , @gerry , @Jaaas , @rosco , @tonijani , @hillandkimi , @Bakter , @Micuka , @executor , @Lacapi , @davixxx , @jax , @Salvio , @jod076 , @Carpeks , @hubika88 , @ncis88 , @misk@ , @szumos , @Pisti1987 , @fjazej de a lista igazán hosszú.

És miért nem lehetne nagymenő pl. @TiB ?

Annyi név, annyi emlék. Lehetne egy "SPF Nagymenő old-timer"-t is szervezni.  :)

Kikerültek a szorzók az elődöntőket illetően!

Az oddsok megállapításánál 4-féle szempontot vettek figyelembe a monkeyBet mélyen tisztelt és méltán elismert oddsmesterei. Végül a szempontok által szárazon generált szorzókat a piacradobás előtt természetesen korrigáltam, mert egy-két helyen nem igazán jött ki a 'matek'.  :ok:

Azért remélem, surebet nem nagyon alakult ki  ;D


Először is köszönöm szépen, megtisztelő, hogy egyáltalán felmerül a nevem egy ilyen nagy bázisú fórumon ebben a játékban!  :ok:

A jelölést észlelve, gyorsan be is pótoltam néhány napló tipp kiértékelését, amelyek néhány hete erre vártak! Örömmel konstatáltam, hogy még mindig plusszos a napló! #phew  8)

Jelen pillanatban még folyik az egyeztetés a stábommal, melynek rendkívül komoly szakemberek a vezetői. Az egyeztetéseket követően jelentkezem a stábom és a kampányom bemutatásával, na meg persze választási ígéreteimmel!  :ok:

Addig is kövessétek az újraéledő naplómat, amelyben tegnap gyors hoztam is nektek 3 szép nyerőt a Pick - Vardar meccsre! #ezmarkampany #zsivany20forpresident