II. elődöntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki a Nagymenő a felsoroltak közül?

horzol
3 (6.7%)
oakland23
18 (40%)
Alk
8 (17.8%)
Assassin
1 (2.2%)
peshark
4 (8.9%)
chabialonso
4 (8.9%)
AC_28
1 (2.2%)
Powell
1 (2.2%)
Titti7
2 (4.4%)
gerry
1 (2.2%)
ROYSZ74
2 (4.4%)

Összes szavazó: 43

Na akkor inkább én is ide írom be, nem a röplabda topicba  ;D ;D ;D

#16 november 24, 2021, 20:11:27, oakland23
Idézetet írta: TiB Dátum november 24, 2021, 19:07:38
Mennyire menő ötlet a tipp beírása @oakland23 igazi keleti odab*szok nekik, hadd lássák. Nekem tetszett :redchug:

Ha bejön, akkor király. Ha meg nem, akkor érvényes a mondás, a negatív reklám is reklám. Minél többet látod e szőrös pofát, annál hamarabb nyomsz egyet a majomra :D  ;D

Mai utolsó szelvény:

élő röplabda:

Roeselare győz _ odds: 1,73
Perugia győz _ 1,90
Monza győz _ 1,50

össz. odds: 4,93

City-PSG ÉLŐ
félidőben
bet365
PSG kaput eltaláló lövései 2,5 felett @ 2.10

félidőben 1 kaput eltaláló lövése van a PSG-nek, összesen 3 lövése. A City dominál, Poc helyében Messi helyére behoznék egy labdaszerezőt, Messi tök haszontalan eddig. A City előbb-utóbb betalál, meg igazából csak jó csapat a PSG, két kontrát hátha befejeznek kaput eltaláló lövéssel.

Élő: 0-2-nél

EUROPE: Champions League Women - Round 1
25.11.2021 17:00
Fenerbahce - Dynamo Kazan

Hazai, odds: 3,00

Idézetet írta: gerry Dátum november 25, 2021, 18:19:42
Élő: 0-2-nél

EUROPE: Champions League Women - Round 1
25.11.2021 17:00
Fenerbahce - Dynamo Kazan

Hazai, odds: 3,00

a negyedik szett elején volt még egy hullámvölgy ami végül belefért, 5. szettre meg már úgy összeállt a védelem IS, hogy nem volt veszélyben a fordítás  :beerchug:

3-2 (15:25, 22:25, 25:17, 25:21, 15:7)

Gerry 9.50-es odds-a hamarosan esni fog  ;D Még egy kutyás fotó hiányzik, hogy az elődöntő esélyesei közé lépjen föl a középmezőnyből.  :ok:

Csajok lesznek kutyák helyett!  :D :beerchug:


Azóta is a szerverek a padlón, mindenki izgalommal várja gerry-nek a fotóit.  ;D

Megkezdődött a szavazás!

Kiállhattok, érvelhettek valaki mellett, de szavazni fent kell a topik tetején. Nem lenézéséből, kioktatásból írom tényleg, illetve a jelöltek nyugodtan ígérjenek ingyen sört és örök életet, hadd szóljon :)

Vasárnap délelőtt 10:24-ig tart a voksolás!

Labdarúgás, Magyarország, NB II
Kecskeméti TE - Haladás         
Mindkét csapat szerez gólt? ---» NEM (1,79)

Legyen egy kis esti magyar foci tipp! A Hali az elmúlt négy meccsén nem szerzett gólt Szombathelytől távol, míg a KTE az elmúlt hét otthoni meccsen nem kapott. Szerintem a lila mezesek ma sem szedik le a deszkákat a kapujukról! A tipp mindenesetre arra szól, hogy mindkét csapat szerez gólt ezen a hétkezdő napon.

Az előző elődöntőnél sajnos egyszer hibáztam, és egy ideig látszott az eredmény, ezért valaki megírná, hogy most látszik-e az eredmény? Vagy csak azt látod, hogy szavaztál valakire, annak neve félkövér lett és semmi számok?

Köszi előre is, ha nem látszik, akkor tuti nem nyúlok hozzá a héten többet ;D

Idézetet írta: TiB Dátum november 29, 2021, 11:20:49
Az előző elődöntőnél sajnos egyszer hibáztam, és egy ideig látszott az eredmény, ezért valaki megírná, hogy most látszik-e az eredmény? Vagy csak azt látod, hogy szavaztál valakire, annak neve félkövér lett és semmi számok?

Köszi előre is, ha nem látszik, akkor tuti nem nyúlok hozzá a héten többet ;D
Nálam csak a név látszik félkövér betűvel.  :beerchug:

Nem látszik most, a múlt héten láttam a 42-es számot. Kár, hogy addigra már beírtam a tippem. :laugh: