Tippjáték - Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most már nem mehet be ugyanarra a mérkőzésre két tipp, de ha mégis akkor szóljatok. A tippek listája is frissült, meg a dupla tippek is törlődtek. Nemsokára meglesz az első kiértékelés is.

Igy jön az ajánlat át az irodától, ezek szerint nincsenek rá odds-ok.

Sziasztok!
Most akartam leadni egy hazai tippet a
Manchester Monarchs - Adirondack Phantoms » szo, április 9 2011 01:00:00
meccsre, de nem engedte az oldal, mert már 5 tippet megadtam ma.
Ez így is van, viszont ez már szombatra vonatkozik.

Idézetet írta: syl5 Dátum április 08, 2011, 23:19:00
Sziasztok!
Most akartam leadni egy hazai tippet a
Manchester Monarchs - Adirondack Phantoms » szo, április 9 2011 01:00:00
meccsre, de nem engedte az oldal, mert már 5 tippet megadtam ma.
Ez így is van, viszont ez már szombatra vonatkozik.

A nap GMT szerint számit! Tehát 0:00 GMT-től 23:59 GMT-ig. Az NHL mérkőzések nagy része még általában ugyanarra a napra esik, ha éjjel 2 óra előtt játszódik le.

Sziasztok!

Többször észrevettem már, amit most is, hogy nem tudok a mai NHL meccsekre fogadni, mert egyszerűen nem jelennek meg a derbik, pedig ma van a NY Rangers - New Jersey és a Boston - Ottawa meccs is. Ennek mi lehet az oka?

Idézetet írta: executor Dátum április 09, 2011, 11:48:36
Sziasztok!

Többször észrevettem már, amit most is, hogy nem tudok a mai NHL meccsekre fogadni, mert egyszerűen nem jelennek meg a derbik, pedig ma van a NY Rangers - New Jersey és a Boston - Ottawa meccs is. Ennek mi lehet az oka?

Lehetséges, hogy a lista még nem frissült, de fog...

Idézetet írta: Milan Dátum április 09, 2011, 12:06:59
Lehetséges, hogy a lista még nem frissült, de fog...

Köszi! Közben frissült is! :ok:

Nem tudom lefogadni, az 1.15kor kezdődő Argentín bajnokit !!!  -APURIMAC-.

Idézetet írta: APURIMAC Dátum április 17, 2011, 01:13:37
Nem tudom lefogadni, az 1.15kor kezdődő Argentín bajnokit !!!  -APURIMAC-.

Azért mert a tippjáték GMT szerint van beállítva, így aszerint számoljuk a napi tippeket.

Tehát az argentin bajnoki az még szombatra vonatkozott.

Sziasztok!

A tippjátékban nem tudok a szorzókra kattintani, egyszerűen "egybemosva" mutatja a kimenetellel.

pl: Meccs eredmény
15.25
X3.75
21.62

Néztem német jégkorongot, angol focit és BL kézilabdát is, mindenhol ez a helyzet nálam. (IE és Mozilla szintén)



Idézetet írta: Knapp Dátum április 19, 2011, 19:11:05
Sziasztok!

A tippjátékban nem tudok a szorzókra kattintani, egyszerűen "egybemosva" mutatja a kimenetellel.

pl: Meccs eredmény
15.25
X3.75
21.62

Néztem német jégkorongot, angol focit és BL kézilabdát is, mindenhol ez a helyzet nálam. (IE és Mozilla szintén)




Nálam is ez a helyzet!
Nem tudok tippelni se Explorer-be, se Opera-ba, se Firefox-ba. Több böngészőm nincs, de szerintem másikba se menne.

Beírom ide a tippjeim, hátha elkönyvelitek a hiba miatt:
Newcastle - Manchester United 2
Caracas - Esppor Club 1
Podbeskidzie - Lech Poznan X
Roma - Inter over 2,5
Dundee - Rangers 2

Javitva, elszartam vmit a délután  :spaz: ::)

Én is néztem valamelyik nap. Gondolom amikor még fő-fő-fő és majdnem egyetlen játék volt a tippjáték, akkor kapta a "kiemelt helyet". Én arra gondoltam, hogy inkább le kéne onnan szedni. Már ugye szélesebb a játék paletta. Már nincs meg a régi szerepe.
De végül is mindegy, maradhat is, csak rakjatok mögé tartalmat!  ;)

El Classico speciális under 12.5 gól nagyon ajándék szagú. Nem tudom, véletlenül maradt-e bent. Azért megrtaktam. :D Csak gondoltam szólok, ne legyen később baj belőle...

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 03, 2011, 16:47:40
El Classico speciális under 12.5 gól nagyon ajándék szagú. Nem tudom, véletlenül maradt-e bent. Azért megrtaktam. :D Csak gondoltam szólok, ne legyen később baj belőle...

A hasonló tévedések, ha az adott irodától jönnek akkor semlegesként lesznek elkönyvelve.