Everest póker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mind a kettőn kiírja, legalább is nekem.

Nekem se nem írja.  :D Mindegy, azért köszi!  ;)  :beerchug:

Én is köszönöm, hogy próbáltál segíteni!   :ok:

Ez érdekes. Na majd este megnézem mégegyszer, de határozottan így emlékszem...

Sziasztok!

Most nézegettem az Everesten, hogy ha kifizetést kérek, akkor mi van. Szóval jól látom, hogy 50 dollár a minimum és csak csekket lehet kérni? Szerintem rosszul látom, erősítsetek meg légyszi! :D

Köszi!  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 11, 2010, 13:24:40
Sziasztok!

Most nézegettem az Everesten, hogy ha kifizetést kérek, akkor mi van. Szóval jól látom, hogy 50 dollár a minimum és csak csekket lehet kérni? Szerintem rosszul látom, erősítsetek meg légyszi! :D

Köszi!  :beerchug:


Nem vagyok otthon Everesten de az szinte tuti, hogy nem csak csekket lehet kérni a min. 50$ hihető.  :cya:

Az ötven dollár a csekkes kifizetésre vonatkozik. Ez az alapértelmezett, mert no deposit esetén (ami nálam alap  :) ) csak a lakcímeddel regisztrálsz. A 'Payment methods' menüpont alatt rendelhetsz a számládhoz különböző egyéb kifizetési módokat. Én még nem tettem meg, de elképzelhetőnek tartom, hogy a különböző tipusú kifizetésekhez különböző minimum összeghatár van rendelve.

gigazo, söprű, köszönöm a válaszokat! :beerchug:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e köztetek valaki , aki már hitelesítette a számláját az everestnél?

Még nem, de bizonyos money elérése után meg fogom tenni.

Idézetet írta: frostling Dátum december 01, 2010, 12:57:22
Még nem, de bizonyos money elérése után meg fogom tenni.

Köszönöm a választ! Én ma elkezdtem beküldözgetni nekik a doksikat, majd írom, hogy mi történt. Már annyi pénz van a pókeres számlámon, hogy nem fér el, valamit tennem kell...  ;D

Yeeahh, hitelesítették a számlámat!

Régi személyi igazolványt nem fogadnak el, előfizetéses mobilszámlát nem fogadnak el...
Elfogadnak: gázszámlát, villanyszámlát, bankszámla kivonatot, jogosítványt, útlevelet.

Mivel még nem volt befizetésem, ezért felajánlották, ha 5 dollárt befizetek, akkor +10 dollárt jóváírnak, amit meg is tettek.

Szóval futnom kellett egy-két kört, de összességében rendben volt minden. Vége.   

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 07, 2010, 17:20:01
Yeeahh, hitelesítették a számlámat!

Régi személyi igazolványt nem fogadnak el, előfizetéses mobilszámlát nem fogadnak el...
Elfogadnak: gázszámlát, villanyszámlát, bankszámla kivonatot, jogosítványt, útlevelet.

Mivel még nem volt befizetésem, ezért felajánlották, ha 5 dollárt befizetek, akkor +10 dollárt jóváírnak, amit meg is tettek.

Szóval futnom kellett egy-két kört, de összességében rendben volt minden. Vége.  


Köszi az INFOt csacsa, akkor nekem már valamivel 1xerűbb lesz! ;)

Az EVEREST szerintem az ilyen tanulóknak, mint TE meg én, tökéletes terep!

Sziasztok!

Valaki szokott játszani mostanában az Everesten? Most kaptam a Pokerstrategytől 50$-t, 1000 gyűjtött merrit pont után lehetne kikérni elvileg, ami elég veszélyes üzem. Ha lehetőség van rá hamarabb látnék belőle pénzt.  :ok: PM

Idézetet írta: csatarid Dátum július 05, 2011, 22:15:01
Sziasztok!

Valaki szokott játszani mostanában az Everesten? Most kaptam a Pokerstrategytől 50$-t, 1000 gyűjtött merrit pont után lehetne kikérni elvileg, ami elég veszélyes üzem. Ha lehetőség van rá hamarabb látnék belőle pénzt.  :ok: PM

Szia csatarid!

Nem ismerek kiskaput, viszont javasolnám az 5000 SP freeroll versenyeket, itt elég gyorsan össze lehet gyűjteni a pontokat. Átlag 500 induló szokott lenni, 200-tól 5 SP pontot kapsz, aztán a lényeg, hogy első 10 elég szépen fizet pl. a 7. hely 125 pont, a második 500 pont, az első 600 summit / nem merrit / pont. Viszonylag könnyen oda lehet kerülni.

Üdv,

csacsa