Cipolla a póker világában

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 február 18, 2013, 21:57:57, Cipolla
Idézetet írta: ncis88 Dátum február 18, 2013, 21:20:12
azé flopon nem örülté' :)

Sok sikert. HU alá na dd :)

Hát elkapott az ideg rendesen, de aztán a turn kihúzott a szarból a riveren meg csak nevettem, hogy flopnál még én voltam a 10% körüli :D
Na de a HU nem lett meg, mert visszatért a szokásos gondom. Hogyha jól állok sokszor "bealszok". Nem tudok rá szebb szót mondani. Itt stagnáltam legalább egy fél órát úgy hogy kb 1 partiban voltam benne. 26k fölé nem is mentem, a végén már a pénzért is nagyot küzdöttem, végül 77 vs 1010-nél estem ki. Sajnos itt már nem nagyon volt lehetőségem semmire, 10 BB-re mentem le, erre meg gombról nem nagyon csinálhattam mást.

$3,3 Rebuy
Befizetett összeg: $6,3 (alap + add on)

625 induló 72. hely
Nyeremény: +$10,62

Magam is meglepődtem, hogy kétszer egymás után nagy tornán pénzbe értem, nem szokványos ez nálam. Alapból nem fekszik nekem a rebuyos verseny (nem tudom mért de sokkal-sokkal ritkábban vagyok pénzbe mint freezoutnál), pénzbe értem úgyhogy nem lehetek elégedetlen, de a közepén egy nagyobb pénzben is bíztam.

Egyenleg: +$10,99

Nem akarok kötekedni,de adonnál csak nem szed le fee-t az ipoker..?! Szal 3,30+3-ba került a játék. Vagy változott volna?

Csak mert így 30centtel több a profit :) :great:

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 18, 2013, 21:44:13
Nem akarok kötekedni,de adonnál csak nem szed le fee-t az ipoker..?! Szal 3,30+3-ba került a játék. Vagy változott volna?

Csak mert így 30centtel több a profit :) :great:

Igaz :D

#18 február 23, 2013, 22:25:31, Cipolla
Dirty Dozen $2,40

12 induló 5. hely    :noway:
Nyeremény: -

Megint pont pénz előtt estem ki, pedig nem így indult. Kezdtem egyből egy duplával és illett volna pénzbe érni, hát nem így lett a végén 66-tal mentem all int és K10 megadta és lejött neki a sor. Ez van, de az volt a fő gond, hogy lekerültem 2400 zsetonról 800-ra úgy, hogy még nagy dolog nem is volt.

Egyenleg: +$8,59

$5,50 Turbo Freezout

49 induló 17. hely
Nyeremény: -

Rég pókereztem már, de most kedvem volt hozzá. Nagyon jól kezdtem, a lapjaim erősödtek a párok szetté, az AK top párrá, tehát nem volt gondom sokáig. De aztán jött a feketeleves. Gyakorlatilag három fontosabb partit buktam el, mindnél mutatáskor és turnon is én voltam az erősebb, de riverre mindig buktam. Így is estem ki, egy AA-val 200-as vaknál emeltem 500-ig, BB megadta. Flop 2,5,6 itt úgy éreztem, hogy jobb az all in (bízva hátha blöffre tesz kb pot 1,5-2x-ese volt nálam), amit 46-ra fogadtak el és riverre le is esett a 4-es. Ebben sokkal több volt... :(

Egyenleg: +$3,09