dAVixx pókeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


s ezt a pénzt mind a freerollból hoztad össze?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 05, 2013, 16:51:03
s ezt a pénzt mind a freerollból hoztad össze?

Igen! Sportingbeten jelenleg 3800 am van, míg Corallon 6€, de még mindig nem jöttek meg a Tokenek..

Kedden lettem 638/ 3. 9.95$ a 100$- os daily freen, eddig buktam 400Ft ot belölle, azóta csak fogadtam. Most beneveztem egy 2.+0.40$ os versenyre erre ez lett a vége.. Bár mikor 390 zsetonom volt nem gondoltam volna, hogy ez lesz.. ;D

#33 augusztus 26, 2013, 10:08:48, davixxx
Na újra írok! 4.91€ van Coralon, ITM-eken indulok, majd meglátjuk mi sül ki belölle.

0.50+0.05$ R/A Turbo
Eredmény: 73/34 :noway:
-0.55$


Na ezaz végre!

Jött 30$ egy 100$- os coral pokeres versenyen. Majd holnap mutatok képet. Tök fasza 20 induló volt, és 100$ os GTD volt. Na most még vagyok a 1000, és 1500$- os GTD-n ha valahol fizetős helyen végzek ott is akkor rakok képet. Vagyis az ezresen már csak pár kieső kell, erős közép mezőny vagyok. Szurkoljatok! :beerchug:

#35 augusztus 27, 2013, 09:07:04, davixxx
0.5- ös versenyeket hanyagolni fogom ahol van rebuy mert mint Várda is említette naplójában nagyon sok az eszetlen barom aki állandoan betolja all in ra. Viszont ez az 1000$- os verseny amint 4$-t nyertem nagyon tetszett, mivel nem volt rebuy(most látom h ami a képen van azon volt, de a délutánin azon nem, csak ezen az estin későn kapcsolódtam be, már a 3. vakszint volna), meg ami még szuper volt az a Coral Daily turbo 100$. 20- an indultunk első 4 fizetett, én ugye 2. lettem. Első órában korlátlan rebuy volt de hát annyi könnyű vérü ellenfél volt aki csak betolta mindenre, hogy az hihetetlen.. Szeretnék jó poker játékos lenni, ezért próbálok úgy játszani ahogy azt kell, meg sok könyvet olvasok ezekről stb, stb. De ma minden hiába többször is fizetős helyek elött estem ki, ilyen 2,5 ellen meg ilyen lapok ellen, szóval járt már egy kis siker nekem is. Ma  0.5 és 1.$- is versenyeken akarok indulni, de csak olyanon ahol nincs rebuy. Most van 24€-m, az szerintem azért a semmiből nem rossz, de most már nagyon szeretnék megnyerni végre egy 1-2k-s tornát mert ha bejutok a legjobb 20- ba ott mindig valami orbitális hibát követek el..

Gratulálok! :great:

Egy jó tanács:

A "Super Turbo" versenyeket szerintem hanyagold. Az idő rövidsége miatt 50-50% az esély, nem nagyon derül ki mennyit is ér az ember valójában.

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 27, 2013, 09:34:10
Gratulálok! :great:

Egy jó tanács:

A "Super Turbo" versenyeket szerintem hanyagold. Az idő rövidsége miatt 50-50% az esély, nem nagyon derül ki mennyit is ér az ember valójában.

Imádom a Super Turbó versenyeket! Nem tudom miért, lehet csak mák, és most majd 1 évig veszteséges leszek de szerintem tuti, hogy Pokerban az termelte nekem eddig a legnagyobb +-t. De csak 1-2 dollárosokat tolok, magasabb téten nem merem azért.. De köszi a tanácsot, és a gratulációt! :beerchug:

Egyébként indulsz ma valami versenyen Ipokeren?

Gratulálok én is!

Várdával ellentétben nem beszélnélek le a ST versenyekről, de figyelj oda, hogy milyen bankból ülsz le. Kevesebb hand, nagyobb variancia, de tök sok érték van benne. A gyors versenyeket játszók nagy hányada úgy ül le, hogy gyorsan akar sok zsetonra szert tenni, merthogy turbó, de igazából itt is kifizetődik a türelem. Viszont mélyebb bankkal kell rendelkezned, hogy sikeresen űzd.

Sok sikert kívánok!!!  :great:

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 27, 2013, 10:20:08
Egyébként indulsz ma valami versenyen Ipokeren?

Még nem tudom. Délután biztos, hogy nem érek rá, s mivel várhatóan elkezdik a költözést a Lányomék, így a kora esti órákban inkább a bútorcipelésben kell gondolkodnom és nem pókerben. De ez még nem 100%.
Ha úgy alakul, akkor este 9 körül szokott lenni az ipokeren egy 5000$ GTD 10+1$-s beülővel. Az már elég régen mozgatja a fantáziám, most a BR is engedne rajta egy próbálkozást. De csak akkor indulok, ha kellően frissnek érzem magam, mert az egy 6-7 órát biztosan igénybe vesz, ha az ember a végjátéknál is ott szeretne lenni.

Mai termés eddig -2.2$ köszönhetően annak, hogy Turbo versenyre neveztem és mikor Late regeltem már 100-200 volt a vak, aztán elfogytam.. Szarakszik a Coral, szóval sztem majd már csak este fogok indulni versenyen addig is SNG :great:


Big Ante freezout versenyre beneveztem 50€ GTD most van 93€ a nevezési alapba. Majd írok hogy állok.


Ez a naplo vezetés nem nekem való..:D 1 hetig jatszogattam, majd 45€-t kikértem..:)