SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Titti7 Dátum június 16, 2022, 11:53:11Sziasztok!

Az aktuális londoni rangos ATP torna nincsen a heti kínálatban? Jól látom?

A Peniston - Cerundolo meccsre írt elemzés nem került be a heti SfGuru játékba, pedig ott van a listán a londoni torna!

@Titti7

Legközelebb használd a jelentés gombot, úgy lehetséges, hogy gyorsabban reagálunk a felvetésre.  :beerchug:

ui. A rendszerünkben valóban két ATP - London torna van, s mindkettőnek ugyanaz a neve. Egyik gondolom az ATP döntő volt valamikor.

Idézetet írta: Admin Dátum június 20, 2022, 18:45:20@curpy82

A heti versenybe korlátozva van, hogy mire lehet írni, így pl. az ausztrál negyedik ligák szóba sem jöhetnek.  ;)

Az csak harmadik liga a Queensland,de az is lehet, hogy második. Ezeket nem lehet kibogozni ;)

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 20, 2022, 20:05:16Az csak harmadik liga a Queensland,de az is lehet, hogy második. Ezeket nem lehet kibogozni ;)

Lehetne az első liga is, az a hetibe nem férne bele.  ;)

Prémium június 2022:

1. hely: Szigo
Nyereménye: 23543 forint Skrillen keresztül

2. hely: oakland23
Nyereménye: 16634 forint Skrillen keresztül

3. hely: csatarid
Nyereménye: 13823 forint Skrillen keresztül

4. hely: Titti7
Nyereménye: 2000 forint Skrillen keresztül

5. hely: BvB_09
Nyereménye: 2000 forint Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Szia @Admin !

Azt szeretném kérdezni, a konferencia liga selejtezőket nem húzzátok be a heti versenybe?

Köszi a választ!

Szigo

Idézetet írta: Szigo Dátum július 07, 2022, 10:52:10Szia @Admin !

Azt szeretném kérdezni, a konferencia liga selejtezőket nem húzzátok be a heti versenybe?

Köszi a választ!

Szigo

Bekerült, vele együtt a BL-, valamint EL-selejtezők is, valamint női foci Eb.

Az unibet ugyanazt csinálja az MTK-val, mint tavaly a Vasassal. Egyetlen meccsükre sem ad szorzókat, csak 1x2-őt. Tök gáz. Tegnap este meg lehetett csípni még 1.75-öt az over 2,5-re a Bet365-nél, de az unibet nem hajlandó kijönni a saját szorzóival.

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 01, 2022, 08:20:12Az unibet ugyanazt csinálja az MTK-val, mint tavaly a Vasassal. Egyetlen meccsükre sem ad szorzókat, csak 1x2-őt. Tök gáz. Tegnap este meg lehetett csípni még 1.75-öt az over 2,5-re a Bet365-nél, de az unibet nem hajlandó kijönni a saját szorzóival.

Biztosan vannak belső infóik. Vagy csak Szigo-fóbia? Direkt baszogatnak téged?  ;D

Prémium július 2022:

1. hely: Titti7
Nyereménye: 19242 forint Skrillen keresztül

2. hely: BvB_09
Nyereménye: 16837 forint Skrillen keresztül

3. hely: oakland23
Nyereménye: 9280 forint Skrillen keresztül

4. hely: Sound
Nyereménye: 6368 forint Skrillen keresztül

5. hely: Powell
Nyereménye: 5549 forint Skrillen keresztül

6. hely: Szigo
Nyereménye: 4723 forint Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Sziasztok

Megkaptam a júliusi nyereményértesítőt - nagyon köszönöm.

A heti július 25-31 közötti időszakban 4 db elemzést küldtem be, mindegyik 1,5 feletti szorzóval. A találati arányom viszont 3/1 lett, magában a versenyben 1/1-el van kiértékelve, ezért 500 Ft-ról kaptam nyereményértesítőt 1500 Ft helyett.

Ha így van valóban, akkor ezt az 1500 ft-ot kérlek a karácsonyi ajándékozásba rakjátok át.

Köszönettel, sound

Idézetet írta: Sound Dátum augusztus 01, 2022, 11:54:55Sziasztok

Megkaptam a júliusi nyereményértesítőt - nagyon köszönöm.

A heti július 25-31 közötti időszakban 4 db elemzést küldtem be, mindegyik 1,5 feletti szorzóval. A találati arányom viszont 3/1 lett, magában a versenyben 1/1-el van kiértékelve, ezért 500 Ft-ról kaptam nyereményértesítőt 1500 Ft helyett.

Ha így van valóban, akkor ezt az 1500 ft-ot kérlek a karácsonyi ajándékozásba rakjátok át.

Köszönettel, sound

A múlt heti játékba két tippet küldtél be. Az egyik vesztes lett, a másik meg nyertes, innen az 500 forint.

A többieket lehet, hogy csak szeretted volna beküldeni a hetibe, de sajnos nem sikerült.

Ohhh hàt akkor ilyen buta vagyok, hogy ezt nem is figyeltem....
Legközelebb alaposabb leszek.

Prémium augusztus 2022:

1. hely: Titti7
Nyereménye: 19654 forint Skrillen keresztül

2. hely: Szigo
Nyereménye: 18743 forint Skrillen keresztül

3. hely: Várda64
Nyereménye: 8737 forint Skrillen keresztül

4. hely: BvB_09
Nyereménye: 8444 forint Skrillen keresztül

5. hely: Sound
Nyereménye: 2423 forint Skrillen keresztül

6. hely: oakland23
Nyereménye: 2000 forint Skrillen keresztül

7. hely: csatarid
Nyereménye: 2000 forint Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/757251

Ennél az előzetesemnél valamiért rosszul adtam meg a tippet, itt a tipp a DVSC góljai 31,5 over lett volna. Vélhetően figyelmetlen voltam, de valamiért az alatt opciót adtam meg tippnek, pedig az írásból is kiderül, hogy a DVSC góljai 31,5 over lenne a tipp.

Kérném javítani, ha lehet.

@Admin

Tipp szövege:

Ha rövid akarok lenni, talán elég lenne annyit írni, hogy az a csapat, amely Kisvárdán kap 32 gólt, az kap Debrecenben is. Márpedig az MTK kapott 32-őt Kisvárdán, és a Kisvárda azért inkább underes csapatként van nálam skatulyázva. A DVSC-MTK Budapest már első blikkre is overesnek tűnik, és szerintem nem csak tűnik.

A DVSC otthon eleve acélos, jelenleg a 3. erő hazánkban a Fradi-Győr duó mögött. Szilágyi mester Vácról a DVSC-hez ment edzősködni, majd kis csúszással Vácról Kácsor és Hámori is áttette székhelyét a civisvárosba. Töpfner jött Arany helyére, így mindkét szélen van 2-2 használható játékos. A bal szélen Vámos játékát öröm nézni, Míra játékában kevés a frazír, úgymond csak sima szürke gólokat dob, de nincs annál kellemesebb sportfogadóként, amikor overre teszel, és látod, hogy a szélső kanyarodik, már tudod, hogy gól lesz. Tóvizi és Bordás két jó beálló, mondjuk Szabóval könnyű dolguk nem lesz, de lábon jobbak. Vámos Petra remek irányító, és a lövők is jók, Yezhikava, Kácsor, Hornyák, Planéta, Hámori... -más-más típus, alkat, más eszköztár, más mozgás, szóval Szilágyi tud variálni, ha valaki épp nem működik, lehet váltani.

Az MTK alapvetően a játékosság híve, Golovinnal is mekkora overeket hoztak le, és azóta bár csökkent a gólok száma, most is inkább előre jó a csapat, mint védekezésben. Mihályffy visszatért Kisvárdáról a száműzetésből, annyira idegenben volt az ő játéka, stílusa abban a csapatban szerintem, ő itt van jó helyen.

Az MTK nem fogja megúszni a komolyabb verést, de bízom benne, hogy egy jó hangulatú találkozó lesz. A DVSC győzelemmel nyitott, a felkészülési meccseken is nagyon komoly overek jöttek le, ontották a gólokat. Egyben van az a csapat, az MTK pedig jó tempót játszik, nem lassítja a játékot, és szerintem ha Debrecen, akkor tuti jó lesz a hangulat, amely elviheti az MTK játékosait is a JÁTÉK irányába. De már az előző idény utolsó hazai meccse a Győr ellen is megmutatta, hogy van kraft a Debrecenben. Én azt mondom, inkább dob 32+ gólt a Loki, mint nem.