A koronavírus és hatásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"Még egy ilyen győzelem és nem marad több katonám" I. Pürrhosz

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 22, 2021, 09:38:51
2021.06.05. - Orbán Viktor: Legyőztük a járványt
https://index.hu/belfold/2021/06/05/orban-viktor-facebook-koronavirus-legyoztuk-a-jarvanyt/

2021.08.22. - Orbán Viktor: Lesz negyedik hullám
https://index.hu/belfold/2021/08/22/orban-viktor-miniszterelnoki-interju-kossuth-radio-vasarnapi-ujsag-afganisztan-koronavirus-augusztus-20-nyugdijemeles/

Legyőztük, vagy mégse. ¯\_(ツ)_/¯


Nyilván az elsőben arra gondolt hogy a harmadik hullámot győztük le, nem hiszem hogy arra gondolt volna hogy soha többet nem lesz covid az országban..

(szerintem van más amiért jobban lehet utálni)

Én nem utálom, csak szeret hazudgálni, csúsztatni, átverni, és sikeresen, egy csordát.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 22, 2021, 09:38:51
2021.06.05. - Orbán Viktor: Legyőztük a járványt
https://index.hu/belfold/2021/06/05/orban-viktor-facebook-koronavirus-legyoztuk-a-jarvanyt/

2021.08.22. - Orbán Viktor: Lesz negyedik hullám
https://index.hu/belfold/2021/08/22/orban-viktor-miniszterelnoki-interju-kossuth-radio-vasarnapi-ujsag-afganisztan-koronavirus-augusztus-20-nyugdijemeles/

Legyőztük, vagy mégse. ¯\_(ツ)_/¯
Az okosvírus tudja, hogy előbb le kell nyomni a vadászati kiállítást 75 (!!!!) milliárdért, meg kell várni a pápát, és csak utána szabad előbújni a nyári pihenőről.
Off/ Egyébként ezért a gusztustalan 75 milliárdos lopásért megdögölhetne mindegyik holnapra.

Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 23, 2021, 07:39:04
Az okosvírus tudja, hogy előbb le kell nyomni a vadászati kiállítást 75 (!!!!) milliárdért, meg kell várni a pápát, és csak utána szabad előbújni a nyári pihenőről.
Off/ Egyébként ezért a gusztustalan 75 milliárdos lopásért megdögölhetne mindegyik holnapra.
Meg ugye ne felejtsük el azt is hogy a vírus dolgozni sem szeret....Csak szórakozni....Nem ózdról indult egyébként?? :cya: :laugh:

Volt ez itt kérdés korábban, de a harmadik oltást illetően már tudjuk mi a hivatalos álláspont: szent legfőbb leghatalmasabb nagyvezérünk sem kérte, és mivel vakon követni kell, ne kérjük mi sem.

https://index.hu/belfold/2021/08/23/orban-viktor-harmadik-oltas-koronavirus/

A maradék vakcinákat fel kell tolni ebay-re, Magyarország Kormánya felhasználónév szerintem jó lehet.

Tényleg érdekes, ahogyan @TiB is írja, hogy a propaganda az, hogy mindenki kérje a harmadik oltást, de Orbán Viktornak nem kell. Mennyire lesz így hiteles az egész? Mondjuk mindamellett, hogy nincsen 60 éves (határon van...), az is benne lehet, hogy a harmadiknak elvileg két kínai után már valami hanyatló nyugati vakcinának kéne lennie, azt meg nem lenne jó propagálni. Nem tudom, emlékszik-e még valaki, hogy elvileg az EU területén nem nagyon engedélyezik a kínai vakcinával való utazgatást, de Orbán Viktor volt többször is külföldön (EU-s vagy egykori EU-s országban). Hogy lehetséges ez? Vele kivételt tettek?

Orbán Viktor járt Londonban május végén, hogy lehetett ott, ha a Sinopharm nem volt akkoriban engedélyezve Angliában? Olyan érdekes, hogy erre senki sem figyelt fel. Emlékszem, hogy az Egyesült Arab Emírségekből többen sem utazhattak be normálisan Angliába Sinopharm oltással - 10-14 napos karantén kellett -, de Orbán Viktor simán megjárta karantén nélkül az utat. Vagy neki külön csináltattak előtte egy tesztet és lepapírozták gyorsan a dolgokat? Vagy nem is kapott kínai oltást? A WHO májusban hagyta jóvá a Sinopharm sűrgősségi alkalmazását, de a brit kormány erről augusztus elejéig nem döntött.

Rengeteg érdekesség lenne, mindenesetre annak örülök, hogy mióta a Fidesz vezeti az országot, nem veszítettünk háborút. Nem tudom, hogy valaha nyertünk-e ennyi csatát, mint amennyit az elmúlt 11 évben az alternatív univerzumban?

Tegnap találkoztam egy ismerősömmel. Május végén kapta meg a második Pfizer dózisát. Kíváncsiságból elment vérvizsgálatra, és 0, azaz nulla az ellenanyag a szervezetében. Ilyen rövid ideig tart, vagy neki valami különleges a szervezete? Nem sokan nézetik meg vakcináció után(talán csak a "kínaisok"), de azért kíváncsi lennék 10 ezer pfizeres után mennyi lehet még ilyen. ::)


Na szóval, akkor sem kell megijedni ha nulla, attól még védett lehet valaki. Magyarul ha nincs pénzem egy étteremben megmondhatom, hogy otthon van, majd átutalom. Azt vagy elhiszik, vagy nem-vagy átutalom vagy nem. :great:

#1330 szeptember 02, 2021, 15:21:41, zbking
Ma egy kicsit felkúrtam magam, amikor olvastam, hogy némelyik koleszban csak beoltottak kaphatnak helyet.

Ez buziság.

Eleve nem is értem, hogy miért kell a gyerekeket, fiatalokat beoltani.
Elenyésző számban voltak olyanok, akiknek komolyabb tünetei voltak.

Akkor lenne ( esetleg, de akkor se) értelme beoltani őket, ha a beoltott kisgyerek, gyerek nem tudna fertőzni, és nem tudná hazavinni a nagyanyjához, anyjához a vírust.

De ez nem így van, a beoltott emberek ugyanúgy fertőznek, így az egésznek semmi értelme nincsen.

És ugye pluszban még ott van a kétely, hogy ez az új technológia okoz-e valamit majd később az immunrendszerben, ezt jelenleg senki nem tudja.

Összegezve, tényleg nem értem, hogy miért kell jogokat megvonni az oltatlanoktól, ha ugyanúgy fertőznek az oltottak, mint ők. Ha nem így lenne, érteném, és ha az oltottak nem fertőznének vagy csak kis mértékben, akkor el is tűnne ez az egész belátható időn belül, de így ez nem fasza, és geciség az oltatlanokkal szemben. (Én kaptam Modernát, harmadikat biztos nem fogok kérni, de a két fiamnak a mai eszemmel nem engedném a Pfizert, és magamnak se biztos, hogy jó ötlet volt, ezt majd a jövő eldönti. --- Szeptembertől áprilisig tömött buszokon, villamosokon utaztam napi másfél órát, semmi bajom nem lett, de végül betoltam két Modernát)

Ezt én se értem miért félnek azok akik be vannak oltva, azoktól
akik nincsenek beoltva... :D

Erre valaki tudna magyarázatot adni?

Szerintem az a magyarázat, hogy az ország királyát, lelki és gazdasági tévdhetetlen vezetőjét, a nép gyermekét, ezt a szent, vallásos és nemzeti embert kiekezdeni hazaellenes cselekedet. Nem értem, hogy jelenleg ez miért nincs a BTK-ban börtönbüntetéssel szankciónálva, de remélem eljön ennek is az ideje. Hajrá Viktor, hajrá Fidesz, hajrá keresztények, hajrá nemzetiek!

Remélem a klónozást nemsokára feltalálják, és akkor az idők végezetéig irányíthatna minket <3

Vagy még annál is tovább...
Annyi elborult elme van azonban az országban, hogy én egy Gavrilo Princip-féle fickónak jobban örülnék, aki találkozik vele és akkor...