Tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Sziasztok,

Ha élőben teszek egy szelot és feladja a játékos (tenisz) akkor élő szelo esetén is bukom? Megtettem és rá 3 percre feladta ????????????


Bakker ezt kajak nem hiszem el..amúgy ezt ki is lehetne használni akkor amikor már látod h sérült valaki..na mindegy így jártam ????

Mekkora retek ez a tippszmiksz!  :bash: Tegnap volt egy Kontinen/Peers-Mahut/Herbert páros meccs az ATP londoni döntőjében. A francia csigazabálók visszaléptek. A 13 órás kezdésre más páros ugrott be helyettük és ez a retek tippszmiksz még mindig nem törölte a kibaszott eseményt! Lassan 24 óra eltelt. A francia páros visszalépése automatikusan azt jelenti, hogy a torna véget ért számukra tehát semmilyen újrajátszás nem lesz, teniszben ez amúgy is elképzelhetetlen(számomra).
És a buzi tippmix ügyfélszolgálat valami olyasmivel jött, hogy ők várnak a hivatalos eredményközlésre. Kérdezem, hogy honnan várják? Arra várnak hogy Mészáros Lőrinc postán elküldje? Mert hogy ez nem egy csöves challenger torna, hanem elvileg egy ATP döntő, és úgy kb. 15 különböző forrásból meg lehet nézni hogy visszaléptek a franciák, nem beszélve a torna hivatalos oldaláról. A fickó azzal jött, hogy ők komoly eredményközlő oldalakkal dolgoznak mint pl. a Reuters vagy az MTI...  :o :o :o Mi a kurva anyja? Két közlekedési baleset között ott van, hogy mit játszott tegnap xy csapat vagy játékos? :D
Áhh... vicc, jól fel is húztam magam. Bezzeg azóta felkerült egy challenger tornánól való visszalépés meg egy asztalitenisz meccstől való visszalépés.
Elmennek a kurva anyjukba...

Idézetet írta: Szurki Dátum november 17, 2017, 10:18:00
Mekkora retek ez a tippszmiksz!  :bash: Tegnap volt egy Kontinen/Peers-Mahut/Herbert páros meccs az ATP londoni döntőjében. A francia csigazabálók visszaléptek. A 13 órás kezdésre más páros ugrott be helyettük és ez a retek tippszmiksz még mindig nem törölte a kibaszott eseményt! Lassan 24 óra eltelt. A francia páros visszalépése automatikusan azt jelenti, hogy a torna véget ért számukra tehát semmilyen újrajátszás nem lesz, teniszben ez amúgy is elképzelhetetlen(számomra).
És a buzi tippmix ügyfélszolgálat valami olyasmivel jött, hogy ők várnak a hivatalos eredményközlésre. Kérdezem, hogy honnan várják? Arra várnak hogy Mészáros Lőrinc postán elküldje? Mert hogy ez nem egy csöves challenger torna, hanem elvileg egy ATP döntő, és úgy kb. 15 különböző forrásból meg lehet nézni hogy visszaléptek a franciák, nem beszélve a torna hivatalos oldaláról. A fickó azzal jött, hogy ők komoly eredményközlő oldalakkal dolgoznak mint pl. a Reuters vagy az MTI...  :o :o :o Mi a kurva anyja? Két közlekedési baleset között ott van, hogy mit játszott tegnap xy csapat vagy játékos? :D
Áhh... vicc, jól fel is húztam magam. Bezzeg azóta felkerült egy challenger tornánól való visszalépés meg egy asztalitenisz meccstől való visszalépés.
Elmennek a kurva anyjukba...
Nem a gumiszobaba akartad irni?
Kulonben minden fogadoirodanal vannak kisebb nagyobb nezetelterese mindenkinek. Nem vagy kivalasztott.

Kezdeményezni kell az oldal felfüggesztését, amíg ilyenek előfordulhatnak...

Idézetet írta: sunik29 Dátum november 17, 2017, 11:36:23
Nem a gumiszobaba akartad irni?
Kulonben minden fogadoirodanal vannak kisebb nagyobb nezetelterese mindenkinek. Nem vagy kivalasztott.
Szerintem a mai világban minden iroda képes kiértékelni egy ilyen fogadást maximum pár óra alatt. 24 óra alatt ez a tippmixnek nem sikerült. És még egyszer hangsúlyozom, hogy nem egy cselendzser tornáról van szó, hanem egy nagy figyelemre, és közérdeklődésre számot tartó ATP döntőről.

Az a vicces, hogy nekik az MTI a hiteles forrás és várnak rá.
Hát ha az MTI-nek ez egy fontos hír, akkor lehozza frissen, különben meg soha.
Vagy az MTI majd 3 nappal a meccs után "robbant" azzal a hírrel, hogy visszalépett az egyik páros?!   ::)

De a Reutersre várni is hülyeség, ez olyan kb. mint ha a postásra várnának, ott vannak az események/szövetségek hivatalos oldalai, az kéne, hogy az elsődleges hírforrás legyen.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 17, 2017, 14:51:32
De a Reutersre várni is hülyeség, ez olyan kb. mint ha a postásra várnának, ott vannak az események/szövetségek hivatalos oldalai, az kéne, hogy az elsődleges hírforrás legyen.

Az ilyen ''szövetségek hivatalos oldalai'' is az idegeidre tudnak menni, ha ott irnak el dolgokat. En jartam meg... , nem keves levelem es idom ment ra , h a ''vesztes tipp'' nyertes legyen ,mint ahogy egy tokeletes vilagban minden tokeletes. Ez van, a foldon kell jarni, csodalkozom ,h van aki mast var, legfokeppen Magyarorszagon.

Sziasztok!
Többször jártam már úgy, ha kitöltöttem a Tippmix szelvényem, és azt fel akartam adni a totózóban, nem tudtam feladni, mert ott azt mondták, olyan hiba volt a szelvényemen, hogy valamelyik eseményt nem lehetett valamiért megfogadni egy másik eseménnyel, vagy több eseménnyel, ami a szelvényemen volt, ezért ki kellett törölni a szelvényemről 1, 2, valamikor még 3 meccset is, hogy fel lehessen adni, annak ellenére, hogy előtte szelvénykitöltés előtt otthon többször át szoktam nézni a Tippmix Kalkulátorral, és soha nem szokott lenni probléma.

Megfigyeltem, ha csak végeredményekre tippelek, akkor soha nincs ilyen gond, de, ha pl. 8-9 meccset gólszámra tippelek, akkor viszont elég gyakran.....

Más is szokott így járni?
Szerintetek mi lehet a probléma?

Nálam is volt már ilyen,és szintén gólszámos szelvényekkel. Szerintem ők a hülyék nyugodtak lehetünk.

Tudja valaki, hogy a Tippmix kalkulátorban a képen bekarikázott oszlopban mit jelentenek a zárójeles számok?:



Köszi!

Idézetet írta: neo81 Dátum február 28, 2018, 15:05:06
Tudja valaki, hogy a Tippmix kalkulátorban a képen bekarikázott oszlopban mit jelentenek a zárójeles számok?:



Köszi!

Hogy az adott kimenetelt hányan adták hozzá a szelvényükhöz a tippmix kalkulátorban.

#134 április 11, 2018, 22:53:07, csatarid
Most látom hogy ezen a szar tippmixen sárgalapok számára lehetett tenni. Bayern - Sevilla 4sárga 1piros.

"Sárgalapok - 4,5 felett" tettem.
Buktam igaz?  :crazy: