PDC Darts Világbajnokság 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a VB-t?

Michael van Gerwen
21 (75%)
Michael Smith
7 (25%)

Összes szavazó: 26

Szavazás lezárva: január 02, 2019, 12:28:03


Ez a Searle fur figura, a mezőny egyetlen tagja, amely 32 grammos nyilakkal dobál. Az átlag 20-25, ebbe esik kb a mezőny 90%-a. Ez a 32 brutálisan súlyosnak számít. A másik véglet meg Bunting, ő 12 grammos nyilakkal játszik. Buntingnak majdnem a három nyila nyom annyit súlyban, mint Searle-nek egy  ;D

Dec. 20-án meg jön a Wattimena-Bernard meccs, Wattimena rendkívül gyors játékos, ő gyorsabban el fogja dobni a 3 nyilát, mint Bernard egyet. Érdekes lesz a stílusok csatája, meg az, hogy Bernard még ha picit rá is játszik, el fog durrani Wattimena agya, hisz kegyetlenül lassú Bernard tempója, főleg nagy lesz a kontraszt Wattimenához képest

Idézetet írta: peshark Dátum december 14, 2018, 17:25:36
Sport tv harmadik meccs 2-0-nal befejezi a kozvetitest mert lejart az ido... idiotak, nem tudom mit gondoltak, minden meccs 3-0 lesz vagy mi, de ezzel hivatalosan is minden meccset a skyon nezek tovabb mert nem birom ezeket :D

A mai kommentátor Vereczkey mellett pedig egész jól érti a dolgát, ráadásul meglepően jól is számol.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 15, 2018, 14:20:29
A mai kommentátor Vereczkey mellett pedig egész jól érti a dolgát, ráadásul meglepően jól is számol.

Gyulai Miki nem tette magasra a lécet  ;D

Azért hiányzik Fülöp Laci tippmix szakértelme...

Na belehallgattam most a kozvetitesbe ahogy irtatok, azert ezt sokkal inkabb elhallgatnam mint azt a ven bolondot :D

Ezekre az orak ota tarto szenvedesekre gondoltam amikor azt fejtegettem, vajon jot tesz-e a szinvonalnak az, hogy 96 jatekos indul a vb-n... :bash:

Idézetet írta: peshark Dátum december 15, 2018, 16:12:10
Ezekre az orak ota tarto szenvedesekre gondoltam amikor azt fejtegettem, vajon jot tesz-e a szinvonalnak az, hogy 96 jatekos indul a vb-n... :bash:

Hát eléggé lassú a játék.
Szerintem is rosszat tesz a versenynek.

Kezdem azt érezni, hogy nekem is helyem lenne a vb-n. Én is lazán tudok 43-ra 28-at dobni  :redchug:

magyar játékos hogyhogy nem jutott ki, amikor ennyire gyengék is szerepelhetnek? (mint pl. mansell, long)

Idézetet írta: butyi Dátum december 15, 2018, 16:41:15
magyar játékos hogyhogy nem jutott ki, amikor ennyire gyengék is szerepelhetnek? (mint pl. mansell, long)

A Challenge Touron nem indult Bezzeg a Q-School után, így a magyaroknak ugyanúgy csak a kelet-európai selejtező maradt, mint lehetőség.

Idézetet írta: butyi Dátum december 15, 2018, 16:41:15
magyar játékos hogyhogy nem jutott ki, amikor ennyire gyengék is szerepelhetnek? (mint pl. mansell, long)

Este jatszik Sedlacek, aki a kelet-europai vb selejtezoben 6-4re verte Szekely Palit a dontoben..

13%-os kiszalloval azert nehez egy Hopp ellen  ::)

Idézetet írta: peshark Dátum december 15, 2018, 10:12:23
Na azért ma már vannak fogadhatónak tűnő meccsek, van amit már indokoltam korábban..

Richi North nyer 1,57
Josh Payne nyer 1,61
Ryan Searle nyer 1,80

Na ez beakadt :D

#59 december 15, 2018, 22:57:10, peshark
Gerwen sirt mielott feljott a szinpadra vagy valami tortent vele mert nagyon durvan nezett ki ahogy besetalt... :o

Ja oke, telibevagtak egy pohar sorrel.. :( Mondjuk Rotterdamban az aprilisi Premier Liga meccsen ugyanezt csinaltak a holland szurkolok, miutan kikapott Gerwen Wright ellen, ropkodtek felulrol a soros poharak az emberek nyakaba, felemelo erzes volt... :D