Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 20, 2022, 20:05:55Kaptam tőlük egy 100%-os befizetési bónuszt 40.000-ig és lehet bankkártyával befizetni.Nekem már rég nem túl hiteles a társaság és nem a befizetés érdekel hanem hogy mire fizetnek ki illetve kifizetnek-e?Valakinek tapasztalata az utóbbi időkből?
Mondjuk messze nem jutottam mert be akartam lépni hogy megnézzem a feltételeket de a régi jelszavam már lejárt és hiába csináltam új jelszót  az általuk küldött linken,azon se enged be.
Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 20, 2022, 20:05:55Kaptam tőlük egy 100%-os befizetési bónuszt 40.000-ig és lehet bankkártyával befizetni.Nekem már rég nem túl hiteles a társaság és nem a befizetés érdekel hanem hogy mire fizetnek ki illetve kifizetnek-e?Valakinek tapasztalata az utóbbi időkből?
Mondjuk messze nem jutottam mert be akartam lépni hogy megnézzem a feltételeket de a régi jelszavam már lejárt és hiába csináltam új jelszót  az általuk küldött linken,azon se enged be.


egy forintot nem tennék ide be, akkor fizess ne ha nem fáj ha nem fizetnek ki, kétszer gamblerkedsz így, egyszer hogy nyersz-e másodjára hogy kifizetnek-e

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 20, 2022, 20:05:55Kaptam tőlük egy 100%-os befizetési bónuszt 40.000-ig és lehet bankkártyával befizetni.Nekem már rég nem túl hiteles a társaság és nem a befizetés érdekel hanem hogy mire fizetnek ki illetve kifizetnek-e?Valakinek tapasztalata az utóbbi időkből?
Mondjuk messze nem jutottam mert be akartam lépni hogy megnézzem a feltételeket de a régi jelszavam már lejárt és hiába csináltam új jelszót  az általuk küldött linken,azon se enged be.

Lehet, hogy régebben is írtam már a topikban, de nekem pl. jók a tapasztalataim az irodával. Ha kaptam bónuszkódot, bónuszt stb., mindig rendesen meg szokták adni, volt olyan, hogy a rendszer nem kezelte, egy levélváltás után a magyar ügyfélszolgálat segített, megoldották, manuálisan jóváírták, illetve volt olyan, hogy egy időben kb. hetente-kéthetente adtak freebetet (kb. 4-4500 Ft-ot), és az abból (lényegében ingyen) nyert pénzt is kérdés vagy bármi probléma nélkül kifizették.

Egyébként ezt a Mastercard ismét elérhető befizetéses bónuszt én is megkaptam tőlük (szintén 40E), gondolkodom, hogy be is fizessek.

Én is kaptam ilyen bónuszt.

Feltételek: befizetett + bónuszt összeget 7x forgatás 15 nap alatt. Tehát  a max. 40E-re 560E játék.

Sziasztok!

Ismét ajánlatot küldtek. Nagyon szeretnék, ha visszatérnék, de érdemes-e?!?

5.000 FT befizetésre adnak 50 pörit (37 FT-os) Book Of Dead -re forgatási követelmény nélkül. Csak a befizetett összeget kell egyszer megforgatni.

Más is kapott? Érdemes? Ad ez a játék?

Hat atlagosan a porikre 1500nal tobbet nem kapnal vissza. (Ossztet*rtp)

Ha beesik a bonuszjatek, akkor lehet parezer, ha nem akk 1000 alatt leszel.

Gondolom korrekt ha leírom a tapasztaltakat.A sportfogadás bónuszt nem kértem mert túl sokat kellett volna megforgatni.Volt viszont négyszer is kis befizetésre (15-20$)bónuszként 20 pöri,5000 ft ingyenfogadás stb. Mindig befizettem Skrillel a szükséges összeget,a pöriken olyan sok nem jött de sok kicsi sokra megy (szombat-vasárnaponként van 10-10 ingyenpörgetésük)+ a fogadási pénzek azért hoztak egy normálisabb összeget.Egyszer megforgattam a befizetéseim és Skrillre kikértem a pénzt és egy nap alatt ki is fizettek.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum június 28, 2022, 15:30:43Gondolom korrekt ha leírom a tapasztaltakat.A sportfogadás bónuszt nem kértem mert túl sokat kellett volna megforgatni.Volt viszont négyszer is kis befizetésre (15-20$)bónuszként 20 pöri,5000 ft ingyenfogadás stb. Mindig befizettem Skrillel a szükséges összeget,a pöriken olyan sok nem jött de sok kicsi sokra megy (szombat-vasárnaponként van 10-10 ingyenpörgetésük)+ a fogadási pénzek azért hoztak egy normálisabb összeget.Egyszer megforgattam a befizetéseim és Skrillre kikértem a pénzt és egy nap alatt ki is fizettek.
Ez mikori sztori??

Úgy három hete kezdődött és a múlt héten fejeződött be.

Én is akartam adni nekik egy esélyt be is fizettem kártyával.

Aztán pár nappal később ukrán tranzakció keretében próbáltak levenni pénzt a kártyámmal. Szerencsére pont nem volt rajta elég fedezet, de hát ugye ukrajnába a telekód sem véd.

Pár hónapos az új kártyám, 3helyem fizettem vele, a masik kettőn többször is. Bwin és unibet és ez.


Véletlen lenne?

Nem tudom mi az ukrán tranzakció de gondolom valami lopás.Egyáltalán nem akartam befizetni kártyával,csakis Skrillel és kis összeget.

Ahogy olvasgatom a véleményeket, megoszlanak az irodát illetően.

Még kezdő sportfogadó vagyok, de az oldaluk felülete eléggé tetszik. A kezdő bónusz is jónak tűnik.
Regisztrálok, befizetek. Meglátjuk mi lesz.
Ha lesz valami érdekes, majd beszámolok a tapasztalatokról.  ;)

Ha kezdo vagy akkor szerintem rossz helyen kezdesz. En az orgos unibetet javaslom es vagy a bet365ot. Ha innen regelsz extra penzt kapsz, a bet meg szimplan a legjobb.

Bet365 nem ad olyan bónuszokat, mint winmasters. Ez alapján simán lepipálja.

Ja de sokkal sokkal tobb a riziko.

Csak annyit itt hagyok, hogy az ev elejen elhagytam a kártyám kellett ujat csinalnom. Azota csak az unibetre es a betre fizettem be vele sokszor es egyszer winmastersre. (Sehova mashova)
Soha elotte nem probaltak a kartyamat hasznalni. A winmasterses befizetes utan par hettel egy ujkrajnai tranzakcio próbált penzt levenni a szamlamrol.

Sehonnan mashonnan nem tudhatjak az uj kartyam adatait.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 29, 2022, 16:41:14Ja de sokkal sokkal tobb a riziko.

Csak annyit itt hagyok, hogy az ev elejen elhagytam a kártyám kellett ujat csinalnom. Azota csak az unibetre es a betre fizettem be vele sokszor es egyszer winmastersre. (Sehova mashova)
Soha elotte nem probaltak a kartyamat hasznalni. A winmasterses befizetes utan par hettel egy ujkrajnai tranzakcio próbált penzt levenni a szamlamrol.

Sehonnan mashonnan nem tudhatjak az uj kartyam adatait.

Köszi az infót.

Sportfogadásban elég új vagyok, azért internetes pénzügyi tranzakciókkal van tapasztalatom. Szerintem semmiféle összefüggés nem lehet a kettő között. Egyik működő cégnek sem áll érdekében, hogy lopásban részt vegyen. Több ismerősömtől loptak már internetes tranzakciókkal pénzt, ők is mind legális, népszerű cégektől vásároltak interneten a bankkártyáikkal korábban. Mégis megtörtént a lopás.

Dolgozom a megforgatási követelmények teljesítésén egyelőre.  ;)