Snooker 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát, Ronnie bekezdett ma az Open-en!  :D

147-es break, de milyen befejezéssel: http://www.youtube.com/watch?v=p35MGTpYfTI

Az előző frameben csak lökdöste a golyókat O'Suillivan, de King még bénább volt... Kövi frame-en ezek után az első elrakott fekete után megkérdezte, mennyit fizetnek a 147-ért  :D én is gyors megnéztem nyitva van-e még a 147 fogadás (51X odds) de már lezárták persze... Azután lepakolta az asztalt... "hülye" ez az ember...  8)

Nagyon nagy állat ez a Ronnie... azért hagyott magának egy két nehéz lökést, de lazán megoldotta. Tiszta bolond, hogy megkérdezi 2 golyó után, hogy mennyit fizet a 147?  ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 20, 2010, 16:45:30
Nagyon nagy állat ez a Ronnie... azért hagyott magának egy két nehéz lökést, de lazán megoldotta. Tiszta bolond, hogy megkérdezi 2 golyó után, hogy mennyit fizet a 147?  ;D

Megkérdezni meg lehet, de hogy simán meg is csinálja utána a 147-et, na az kész!  :great:
Mondjuk az utolsó két pirosnál azért kíváncsi voltam mi lesz, de ahogy átterelte a fehéret mögéjük, az valami zseniális. A végén a fekete elrámolása pedig priceless!  ;D

Ma rendeznek Premier League meccseket, ahol összesen 6 frame-et játszanak, szóval itt van X is amire lehet fogadni. Amúgy sem egyszerű eltalálni a meccseket így meg már szinte lehetetlen. Megérzés alapján lehet, valamilyen szinten a jelenlegi forma alapján dönteni.

19:15 - Marco Fu - Shaun Murphy - Tippem: Murphy löki a legnagyobb bréket: 1.61

Mindkét játékos elég halvány teljesítményt nyújtott eddig a két pontszerző versenyen. Rengeteg hibával játszanak, nem igazán tudnak nagy brékeket építeni. Murphy jobb brék építő és lassan össze kell már szednie magát, szerintem most nem fog kikapni és lök egy 100 körüli bréket, míg Fu szerintem max félszázasokat fog. Egyébként kutya rossz meccset várok, a szokásos sok hibával.

20:45 - Ding Junhui - Mark Williams - Tippem: Döntetlen: 3.00

A másik párosítás ellentéte...mindkét játékos nagy formában van, végre Williams is oda tette magát egy pontszerzőn. Fogalmam sincs melyikük fog nyerni, az a jó bennük, hogyha 3-0-ra vezet valamelyikük akkor is simán visszajönnek. Ha jól emlékszek múlthéten is játszottak egymás ellen akkor Ding nagyon bekezdett és elhúzott 2-0-ra utána Williams elkezdett játszani és 3-2-re nyerte is a meccset. Nagy lesz, érdemes lesz megnézni.

22:15 - Neil Robertson - Mark Selby - Tippem: DNB Selby: 1.73

Furcsa, hogy nem a múltheti pontszerző torna győztese a meccs esélyese. Robertson csúnyán elverte Ronnie-t a döntőbe, az ilyen is ritka, de az ausztrál gép megállíthatatlan volt. Selby meg pocsékol játszott és kikapott Hawkins ellen... Csak azért teszek Selbyre, mert ő a kedvencem és bízok benne, hogy nyer vagy döntetlen lesz.

#20 október 07, 2010, 19:35:29, Cesc18
Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 30, 2010, 17:28:09
Ma rendeznek Premier League meccseket, ahol összesen 6 frame-et játszanak, szóval itt van X is amire lehet fogadni. Amúgy sem egyszerű eltalálni a meccseket így meg már szinte lehetetlen. Megérzés alapján lehet, valamilyen szinten a jelenlegi forma alapján dönteni.

19:15 - Marco Fu - Shaun Murphy - Tippem: Murphy löki a legnagyobb bréket: 1.61 :ok: (77)

Mindkét játékos elég halvány teljesítményt nyújtott eddig a két pontszerző versenyen. Rengeteg hibával játszanak, nem igazán tudnak nagy brékeket építeni. Murphy jobb brék építő és lassan össze kell már szednie magát, szerintem most nem fog kikapni és lök egy 100 körüli bréket, míg Fu szerintem max félszázasokat fog. Egyébként kutya rossz meccset várok, a szokásos sok hibával.

20:45 - Ding Junhui - Mark Williams - Tippem: Döntetlen: 3.00 :ok: (3-3)

A másik párosítás ellentéte...mindkét játékos nagy formában van, végre Williams is oda tette magát egy pontszerzőn. Fogalmam sincs melyikük fog nyerni, az a jó bennük, hogyha 3-0-ra vezet valamelyikük akkor is simán visszajönnek. Ha jól emlékszek múlthéten is játszottak egymás ellen akkor Ding nagyon bekezdett és elhúzott 2-0-ra utána Williams elkezdett játszani és 3-2-re nyerte is a meccset. Nagy lesz, érdemes lesz megnézni.

22:15 - Neil Robertson - Mark Selby - Tippem: DNB Selby: 1.73 :ok: (2-4)

Furcsa, hogy nem a múltheti pontszerző torna győztese a meccs esélyese. Robertson csúnyán elverte Ronnie-t a döntőbe, az ilyen is ritka, de az ausztrál gép megállíthatatlan volt. Selby meg pocsékol játszott és kikapott Hawkins ellen... Csak azért teszek Selbyre, mert ő a kedvencem és bízok benne, hogy nyer vagy döntetlen lesz.

Ma újra Premier Snooker liga meccsek, persze ezeket a tippeket legutóbb csesztem megjátszani. Erre mind bejött... tipikus...

20:30 - Mark Selby - Ding Junhui - Tippem: DNB Selby: 1.66

Nagy meccsnek ígérkezik, Selby jól játszott legutóbb és Ding is. Remélem lesz egy-két nagyobb brék is. Szerintem vagy döntetlen lesz vagy Selby behúzza, de elég rizikós tipp...

22: 00 - Ronnie O'Sullivan - Shaun Murphy - Tippem: Ronnie löki a legnagyobb bréket: 1.67

Murphy továbbra is gödörbe, egyszerűen képtelen kikászmálódni. Legutóbb is az a 77 is...csoda, hogy azzal nyerte a legnagyobb bréket, mondjuk Fu 76-ot lökött. Ronnie-ba az a jó, hogy sose lehet tudni mikor durrant oda. Egy 100-as elég lesz a tipphez.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 07, 2010, 19:28:23
Ma újra Premier Snooker liga meccsek, persze ezeket a tippeket legutóbb csesztem megjátszani. Erre mind bejött... tipikus...

20:30 - Mark Selby - Ding Junhui - Tippem: DNB Selby: 1.66 :noway: (2-4)

Nagy meccsnek ígérkezik, Selby jól játszott legutóbb és Ding is. Remélem lesz egy-két nagyobb brék is. Szerintem vagy döntetlen lesz vagy Selby behúzza, de elég rizikós tipp...

22: 00 - Ronnie O'Sullivan - Shaun Murphy - Tippem: Ronnie löki a legnagyobb bréket: 1.67 :ok: (110)

Murphy továbbra is gödörbe, egyszerűen képtelen kikászmálódni. Legutóbb is az a 77 is...csoda, hogy azzal nyerte a legnagyobb bréket, mondjuk Fu 76-ot lökött. Ronnie-ba az a jó, hogy sose lehet tudni mikor durrant oda. Egy 100-as elég lesz a tipphez.

20:30 - Marco Fu - Ding Junhui - Tippem: Ding löki a legnagyobb bréket: 1.63

Ding múlthéten jó nagy pofonba szaladt bele, az idei Premier liga első 6-0-jába. Robertson nem kímélte.  Két 100-asnál jár eddig Ding míg Fu még egyet sem lökött és ezzel egyedüli a mezőnybe. 87 a legmagasabb tőle amit még az első meccsen lökött ha jól emlékszek, azóta annál nagyobb nem jött neki össze. Fu fogja meginni a levét annak, hogy Ding múlthéten csúnyán kikapott...

22:00 - Ronnie O'Sullivan - Mark Williams - Tippem: DNB Williams: 2.50

Williams múlthéten Fu ellen hátrányból mentette egy csodás 122-es brékkel X-re a meccset. Ronnie eddigi három meccsén senkit sem tudott megvern. Nem nagyon megy neki idén a premier liga meccsein. Ínyenceknek való meccs lesz ez, tuti lesz 100-as brék...

Nagyon nagy ez a Power Snooker. Ezt csak 9 golyóval játsszák + a színesek. Úgy lökik szét mintha Pool lenne és itt nincsenek frame-ek. A 9 piros közül az egyik "Power ball", ez külön meg is van jelölve. Ha valaki ezt lelöki akkor 2 percen át minden lelökött golyó duplán számít. A meccs 30 percig tart és aki a legtöbb pontot szerzi a végén az nyert. Amíg újraállítják az asztalt addig áll az óra. Ja és ha valaki 100-as bréket lök +50 pontot kap. Érdekes nagyon így... akit érdekel nézzen bele épp most megy az eurosporton. Ami tetszik még benne hogy nem olyan feszült a hangulat... Ja és a kezdővonalon belülről az úgynevezett "power zone"-ból belökött golyó négyszeresen számít.


Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 30, 2010, 15:17:30
Ja és a kezdővonalon belülről az úgynevezett "power zone"-ból belökött golyó négyszeresen számít.

Csak kétszeresen számít. Akkor négyszeres, ha power play is van mikor így löki be.

Amúgy nekem is nagyon tetszik. Legjobban az, hogy nem lehet húzni az időt, és percekig gondolkodni.
Ezt be lehetne vezetni a normál snookerben is...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 30, 2010, 15:27:17
Csak kétszeresen számít. Akkor négyszeres, ha power play is van mikor így löki be.

Amúgy nekem is nagyon tetszik. Legjobban az, hogy nem lehet húzni az időt, és percekig gondolkodni.
Ezt be lehetne vezetni a normál snookerben is...

A Premier snooker ligában van 25 mp gondolkozási idő. Viszont szerintem azért a hagyományos snooker is érdekes és azért sokszor olyan állást meg snookert adnak hogy kell az a sok gondolkozási idő. Viszont pl az ilyen Ebdon félék már látványosan lassan játszanak és élvezhetetlenné teszik a meccset. Visszatérve erre a Power snookerre...a részeg angolok nagy hangulatot csinálnak  ;D Megy az ökörködés rendesen...  ;D

Hali!
Melyik irodánál lehet ilyen lehetőségre fogadni, például ki löki a legnagyobb break-et?
Én a sportingbetnél vagyok regisztrálva,  de már látom, hogy nem ez a legjobb iroda élőfogadásokhoz.

Én Gamebookers-en szoktam fogadni, elég bő a kínálatuk snookerre. De bet365-ön is lehet, ott még élőben is.

Premier League elődöntők

Itt már nem úgy van mint az "alapszakaszban", hogy 6 frame-et játszanak, hanem aki eléri az 5 nyert frame-et az nyert. Tehát ezek már nem 3 esélyes meccsek hanem ahogy az a snookerben jól megszokott 2 esélyesek.

Ronnie O'Sullivan - Neil Robertson 1.45  2.65
Tipp: Ronnie O'Sullivan

Ronnie veretlenül nyerte az "alapszakaszt". 3 győzelmet és 3 döntetlent gyűjtött be és a legtöbb 100-as beréket is ő lökte, szám szerint 6-ot. Robertson elég halvány teljesítményt nyújtott és 3 vereséget is begyűjtött. Az "alapszakaszban" Ronnie nagyon simán 5-1-re lemosta Robertsont. Ennyire sima meccset most nem várok, ugyanis Robertsonnak azért ez a maximum 9 frame már jobban fekszik, nem véletlen lett ő világbajnok. Viszont Ronnienak az utóbbi időben újra megjött a kedve a snookerhez, szóval szerintem ezt a Premier Ligát ő meg is fogja nyerni.
Kezdés: 20:15-kot
Stream: bet365

Marco Fu - Shaun Murphy 2.40  1.55
Tipp: Ki löki a legmagasabb bréket? Shaun Murphy 1.61

Erre egyszerű a magyarázat... Fu nem egy túl brék erős játékos, mindössze egy 100 feletti bréket csinált az "alapszakaszban"... igaz Murphy is csak kettőt, de ő jóval brék erősebb játékos. Fu ellen szeretem ezt a tippet játszani, ritkán fuccsol be.

Kezdés: Az első meccs után
Stream: bet365

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 27, 2010, 19:26:32
Premier League elődöntők

Itt már nem úgy van mint az "alapszakaszban", hogy 6 frame-et játszanak, hanem aki eléri az 5 nyert frame-et az nyert. Tehát ezek már nem 3 esélyes meccsek hanem ahogy az a snookerben jól megszokott 2 esélyesek.

Ronnie O'Sullivan - Neil Robertson 1.45  2.65
Tipp: Ronnie O'Sullivan :ok:

Ronnie veretlenül nyerte az "alapszakaszt". 3 győzelmet és 3 döntetlent gyűjtött be és a legtöbb 100-as beréket is ő lökte, szám szerint 6-ot. Robertson elég halvány teljesítményt nyújtott és 3 vereséget is begyűjtött. Az "alapszakaszban" Ronnie nagyon simán 5-1-re lemosta Robertsont. Ennyire sima meccset most nem várok, ugyanis Robertsonnak azért ez a maximum 9 frame már jobban fekszik, nem véletlen lett ő világbajnok. Viszont Ronnienak az utóbbi időben újra megjött a kedve a snookerhez, szóval szerintem ezt a Premier Ligát ő meg is fogja nyerni.
Kezdés: 20:15-kot
Stream: bet365

Marco Fu - Shaun Murphy 2.40  1.55
Tipp: Ki löki a legmagasabb bréket? Shaun Murphy 1.61 :ok:

Erre egyszerű a magyarázat... Fu nem egy túl brék erős játékos, mindössze egy 100 feletti bréket csinált az "alapszakaszban"... igaz Murphy is csak kettőt, de ő jóval brék erősebb játékos. Fu ellen szeretem ezt a tippet játszani, ritkán fuccsol be.

Kezdés: Az első meccs után
Stream: bet365

Elődöntők eredményei:

Ronnie O'Sullivan - Neil Robertson
Győztes: Ronnie O'Sullivan
Eredmény: 5-1
Legmagasabb brék: Ronnie O'Sullivan 139

Marco Fu - Shaun Murphy
Győztes: Shaun Murphy
Eredmény: 2-5
Legmagasabb brék: Shaun Murphy 103

#29 november 28, 2010, 18:19:48, Cesc18
Premier Snooker League - DÖNTŐ

Ronnie O'Sullivan - Shaun Murphy 1.35  2.90

Stream: bet365
Időpont: 2010.11.28 - 20:30


Ízelítő a tavalyi döntőből...
http://www.youtube.com/watch?v=CWOYRNMrtN8