Paddy Power és William Hill bingó bónuszai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum február 04, 2013, 15:07:34
Ebben, ha lesz fejlemény, akkor jelezz már nekem is privátban plz. Szombaton játszottam náluk, de nem kaptam ilyen meghívót. Mail-en jön ez vagy ott a lobbyban?

Oké! Figyelem mindkét helyen, aztán majd ha nem jön, szerda körül rákérdezek náluk, ahogy Knapp is írta. Az On the house-ban viszont tényleg minimális az esély nyerni. Délután 2-300-an voltak. Este 8-kor meg gondolom még többen lesznek. Azért így is összejött 2p, ezt meg feldobtam egy szelvényre, abból se jött semmi.  :D

Idézetet írta: benson Dátum február 04, 2013, 15:42:56
Oké! Figyelem mindkét helyen, aztán majd ha nem jön, szerda körül rákérdezek náluk, ahogy Knapp is írta. Az On the house-ban viszont tényleg minimális az esély nyerni. Délután 2-300-an voltak. Este 8-kor meg gondolom még többen lesznek. Azért így is összejött 2p, ezt meg feldobtam egy szelvényre, abból se jött semmi.  :D

Köszi! Az On the House hány órától van és milyen napokon?

Idézetet írta: Latzka Dátum február 04, 2013, 15:48:37
Köszi! Az On the House hány órától van és milyen napokon?

13:30 és 20:00
Úgy tudom, ha egy nap min. 5£-tal játszol, akkor másnap tudsz ebben a teremben ingyen játszani 12 szelvénnyel.

A heti ingyen bingóra emailben is jöhet a meghívó csütörtökön, de a belső üzenetek között, a postaládában biztosan ott kell lennie, ha küldenek.
A főoldalra belépve is látható a kis boríték ikon, nem kell hozzá a bingóig sem elvergődni.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 04, 2013, 20:57:48
A heti ingyen bingóra emailben is jöhet a meghívó csütörtökön, de a belső üzenetek között, a postaládában biztosan ott kell lennie, ha küldenek.
A főoldalra belépve is látható a kis boríték ikon, nem kell hozzá a bingóig sem elvergődni.

Ezen ne múljon, naponta többször is meglesem.

Az esti On the house-ban 800 körüli volt a létszám, szóval tényleg esélytelen nyerni. 1TG-ig el sem jutottam, 2TG is csak 3-4 volt az egy óra alatt.

Nem tudom nektek hogy sikerül ezen nyerni.Nekem több órai bingózás 0 eurót hozott.Kb 30-an voltak  a teremben.
A Paddy Term-jében meg ez van:
"This promotion is only open to residents of the UK and Ireland only."
Akkor most hogy is van ez?

Idézetet írta: pukk Dátum február 05, 2013, 00:48:06
Nem tudom nektek hogy sikerül ezen nyerni.Nekem több órai bingózás 0 eurót hozott.Kb 30-an voltak  a teremben.
A Paddy Term-jében meg ez van:
"This promotion is only open to residents of the UK and Ireland only."
Akkor most hogy is van ez?

Elvileg, ha nem manipulálják a sorsolásokat, akkor a nagy számok törvényének itt is érvényesülnie kell. Vagyis ahogyan Knapp levezette: annál nagyobb a nyerési esély, minél kevesebben vannak a teremben (a 30 az kb. jó kell, hogy legyen), ill. minél több játékban veszel részt. Ez utóbbit nyilván úgy lehet megtenni, hogy az olcsó szelvényeket kell keresni (2p, 5p, 10p, esetleg 15p), hogy a befizetett pénzből összességében minél több legyen vásárolható. Nyilván a max. szelvényszámot kell megjátszani (mivel a többiek is ezt teszik), vagyis az a terem a jó, ahol ez viszonylag alacsony (pl. 12), így egy adott keretösszegből több játékban tudsz részt venni.
A Paddynál meg már tényleg nincs bónusz magyaroknak, de erről már volt itt szó korábban.

Idézetet írta: benson Dátum február 05, 2013, 08:30:25
A Paddynál meg már tényleg nincs bónusz magyaroknak, de erről már volt itt szó korábban.

Szombaton nagy bingó napot tartottam, WillHill, Paddy, Bet365 sorrendben; tehát nekem adta a Paddy is a bónuszt. A leírtakat egyre jobban kezdtem betartani teremről-teremre, a nyereségesség viszont mégis fordítottan volt arányos; a WillHill profitja fedezte a másik két terem veszteségét. Paddyn pl. végig 20-25 ember ellen játszottam, mégsem nyertem szinte a lónak a pöpölőjét sem.

Benson:én is pont így próbálkoztam,kis létszám kis árú és kis max szelvény.A valószínűségszámítás már sokszor megtréfált szerintem ezt mindenki tapasztalta :) Mindegy, 10 font nem vitt csődbe.
Nem ide tartozik de találtam egy jobb szórakozást: HeavenBet. 250 euró új játékos bónusz,elég jónak tűnik.Majd nyitok neki topikot ha sikerült kiforgatni.Akit érdekel keressen rá.A PokerHeaven (ha ismeri vki egy régi pókerterem)új fog. irodája ez.

Idézetet írta: pukk Dátum február 05, 2013, 00:48:06
Nem tudom nektek hogy sikerül ezen nyerni.Nekem több órai bingózás 0 eurót hozott.Kb 30-an voltak  a teremben.
A Paddy Term-jében meg ez van:
"This promotion is only open to residents of the UK and Ireland only."
Akkor most hogy is van ez?

A Paddy szabályzata 2012 áprilisában változott, azt nem tudom, hogy az általad idézett pont mikor került bele, én korábban forgattam ki.
Ráadásul email-ben kaptam a bónuszajánlatot, nem a bingó miatt regisztráltam hozzájuk.

Sajnos a téma nyitó hozzászólást nem tudom módosítani, de már ebben a topikban is volt róla szó a 2. oldalon, hogy a magyar ügyfelek jó eséllyel nem kapják meg a bónuszt.

Ettől még persze adhatott volna valamennyit a befizetett pénzre...

Idézetet írta: Latzka Dátum február 05, 2013, 09:02:56
Szombaton nagy bingó napot tartottam, WillHill, Paddy, Bet365 sorrendben; tehát nekem adta a Paddy is a bónuszt.

Csak elkezdtél játszani a Paddy-nél és automatikusan adta vagy kaptál tőlük előtte bónuszajánlatot?

Idézetet írta: pukk Dátum február 05, 2013, 00:48:06
Nem tudom nektek hogy sikerül ezen nyerni.Nekem több órai bingózás 0 eurót hozott.Kb 30-an voltak  a teremben.
A Paddy Term-jében meg ez van:
"This promotion is only open to residents of the UK and Ireland only."
Akkor most hogy is van ez?

Most a William Hillnél játszottál 10 fontért?
Ha igen, akkor a bónusz egyenlegre kellett kapnod 25 fontot és jön majd a heti ingyen bingóra a meghívás.

10 fontból, ha nem nyerünk semmit, az benne van sajnos, viszont a regisztráció után összes ingyenes lehetőséget kihasználva 40-80 fontért játszhatunk élesben.
a ennek a nyereménye 10 font felett van, akkor már nyertünk rajta...


Érdekes kérdés ez a minimális-maximális szelvényszám!
Ha egy 30 fős teremben 12 db a maximum vásárolható mennyiség és én 12-t veszek mondjuk 50 partin keresztül, akkor az összesített nyerési esélyem - szerintem - ugyanannyi, mint ha 100 partin keresztül játszanék 6 db szelvénnyel.
Hisz egy partira vetítve fele annyi a százalékos esélyem a bingóra, de ugyanannyi pénzből kétszer annyi partiban vehetek részt.

Mindenesetre én nem tudtam egyértelműen eldönteni, hogy egy ilyen teremben 6 vagy 12 szelvényt érdemes venni, így "érzésre" változtatgattam a szelvényszámot.
Talán ez arra is jó, hogy ha figyelik a szelvényvásárlási szokásainkat, akkor ne tűnjünk bónuszvadásznak.
(a bet365 bingó szabályzatában van is olyan kitétel, hogy nem szeretnének alacsony kockázatú bónuszforgatást látni...)


Idézetet írta: Knapp Dátum február 05, 2013, 14:16:09
Sajnos a téma nyitó hozzászólást nem tudom módosítani, de már ebben a topikban is volt róla szó a 2. oldalon, hogy a magyar ügyfelek jó eséllyel nem kapják meg a bónuszt.

A topic címét viszont igen, habár nem tudom, érdemes-e, hiszen Latzka pl. megkapta a Paddy bónuszát. Engem is érdekelne, hogyan.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 05, 2013, 14:31:58
Most a William Hillnél játszottál 10 fontért?
Ha igen, akkor a bónusz egyenlegre kellett kapnod 25 fontot és jön majd a heti ingyen bingóra a meghívás.
Ebben már benne volt a 25 bónusz is.Az ingyenhetet meg várom

A William Hill küldött e-mailben egy 2 fontos bingó bónuszt, ami azonnal felhasználható.


*Nem dicsekedni akartam, hanem, hogy hátha más is kapott*  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 05, 2013, 14:16:09
Csak elkezdtél játszani a Paddy-nél és automatikusan adta vagy kaptál tőlük előtte bónuszajánlatot?

Csak elkezdtem játszani, nem kaptam tőlük semmilyen ajánlatot.