Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: p22 Dátum március 02, 2017, 10:30:04
Engem már egy hónapja nem tudnak kifizetni... :-\

Miért? Mi a gond?

Idézetet írta: p22 Dátum március 02, 2017, 10:30:04
Engem már egy hónapja nem tudnak kifizetni... :-\

Moneybookers-re? Amúgy bankszámlára mennyi idő a kiutalás?

Kértek először egy bankszámla kivonatot, minden rendben volt vele természetesen. Mondták, hogy küldik, de azóta már eltelt ismét egy hét...

Idézetet írta: p22 Dátum március 02, 2017, 17:07:23
Kértek először egy bankszámla kivonatot, minden rendben volt vele természetesen. Mondták, hogy küldik, de azóta már eltelt ismét egy hét...
Irni kene akkor nekik...3-5 banki nap a kifizetes.En mindig megkapom masnapra amit kikerek

Féltucat levelet írtam már, rendesen válaszoltak is. A lényeg: legyek türelmes, de meddig?!  >:(

én már végképp nem értem az unibetet ezzel a skrill-neteller-dologgal.
utoljára febr. 18-án kértem kifizetést skrillre, és mint mindig, most is simén ment minden, kb fél órán belül a számlámon volt a pénz.
Ma megint akartam kivenni pénzt, erre egyszerűen eltűnt a skrill/neteller kifizetési opció is. Csak a banki kiuatalás él, de a fene akar úgy kivenni pénzt, ugye, több okból is.
Más is járt így?

bocs, most láttam, hogy igen, más is járt így, csak annyira kiakadtam, hogy előzetes olvasás nélkül püföltem bele a gépbe a mérgemet :bash:

hello, én vasárnap kértem bankszámlára kifizetést úgy tűnt minden rendben, de a számlámra még nem érkezett meg a pénz és most belépek unibetre látom újra a teljes összeg az unibetes számlámon... pff most elindítottam újra egy kifizetést kiváncsi vagyok lesz e eredménye... ja és a kifizetésnél az unibet oldala erősen vibrált de azért eltudtam indítani a pénzfelvétet..

jatsszatok a BetUP jatekkal BL meccs alatt!
tegnap 741 ember jatszott, 5 euro a reszveteli dij, es a nyeremenyalap fix, 10000 euro volt.
en a mezony 2. feleben vegeztem, de igy is tobbet kaptam vissza mint amennyit befizettem.  :beerchug:

Idézetet írta: lunatik Dátum március 08, 2017, 19:52:03
jatsszatok a BetUP jatekkal BL meccs alatt!
tegnap 741 ember jatszott, 5 euro a reszveteli dij, es a nyeremenyalap fix, 10000 euro volt.
en a mezony 2. feleben vegeztem, de igy is tobbet kaptam vissza mint amennyit befizettem.  :beerchug:

Jaja, de a díjazottaknál csak 5xy-ig volt listázva (így utólag nézve).. Vajon a hátrébb végezettek is megkapták az ígért díjakat?

a mai jateknal kilistaz egy (tervezett) kifizetesi strukturat. az alapjan a 940. helyezett is kap 1702 FT-ot.

Idézetet írta: lunatik Dátum március 08, 2017, 19:52:03
jatsszatok a BetUP jatekkal BL meccs alatt!
tegnap 741 ember jatszott, 5 euro a reszveteli dij, es a nyeremenyalap fix, 10000 euro volt.
en a mezony 2. feleben vegeztem, de igy is tobbet kaptam vissza mint amennyit befizettem.  :beerchug:

Azért ha sokakat betoborzol, akkor nem lesz ez mindig így!   ;)
Ma sokáig 937. voltam nulla ponttal (holtverseny esetén a sebesség számít), amikor még figyeltem, akkor pont 940-en játszottak, pont ahány díjazott hely van.
Látott valaki nagyobb számot?
Elképzelhető, hogy nem is enged több embert nevezni, de az nagyon nem lenne logikus a részükről.


Idézetet írta: Knapp Dátum március 08, 2017, 21:55:03
Azért ha sokakat betoborzol, akkor nem lesz ez mindig így!   ;)
Ma sokáig 937. voltam nulla ponttal (holtverseny esetén a sebesség számít), amikor még figyeltem, akkor pont 940-en játszottak, pont ahány díjazott hely van.
Látott valaki nagyobb számot?
Elképzelhető, hogy nem is enged több embert nevezni, de az nagyon nem lenne logikus a részükről.

Tuti engedne többet, 940 játékosnál még a nyereményalap fele se jön ki. :D
Nekem végül a nevezési díj duplázása lett a vége.

A 38.percig vezettem, az összeset eltaláltam, akkor volt az h a 34-38között mind2csapat szabálytalankodik-e. És 36.50nél sérült meg a brazil a PSG-ben és végigülte a 38.percet a földön. Akkor kb 140k volt az első hely, végül 100+lettem dupláztam.

hány óra körül szokott utalni bankszamlara az unibet?