William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mostanában kezdtem el tippeket rakosgatni a WillHillnél és az első pár tipp után gyakorlatilag csak 7 és 11 dolláros téteket enged rakni az alternatív magas oddsokra. Ez mindenkinél így van, mert ha igen, akkor felejtős ez az iroda??

Milyen fogadásokat tettél és milyen oddsal? Mit jelent az hogy "alternatív magas oddsokra"?
Egyébként valószínűleg lekorlátoztak. Ha a népszerű focimeccsekre 2-es oddsra nem engednek több 100€-t, akkor biztosan.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 17, 2013, 20:23:18
Milyen fogadásokat tettél és milyen oddsal? Mit jelent az hogy "alternatív magas oddsokra"?
Egyébként valószínűleg lekorlátoztak. Ha a népszerű focimeccsekre 2-es oddsra nem engednek több 100€-t, akkor biztosan.

Eurocup kosármeccsekre, alternatív team totalokat és overeket. A 3.2 - 3.4 közötti oddsokra 7.97 dolcsit engedett tenni, a 2.5 es ekre meg 11.8 körül. Kb 10 fogadást raktam eddig náluk és még pénzt sem vettem ki tőlük. Kipróbálom a focimódszeredet.

Ez nalam is igy volt, ezelott 2-3 hete fizettem be. Tobb, mint 30-40 eurot nem engedtek, hogy tegyek, pedig csak max 3-as oddra tettem.

Idézetet írta: csaby18 Dátum december 17, 2013, 21:22:39
Ez nalam is igy volt, ezelott 2-3 hete fizettem be. Tobb, mint 30-40 eurot nem engedtek, hogy tegyek, pedig csak max 3-as oddra tettem.

Akkor nem személyre szabott, inkább piacra.

A foci tesztet nem tudtam megcsinálni, mert all-in mentem, addig meg csak ezt írja:

Alert - your bet has not been placed
Sorry, you have insufficient funds available. Please deposit in order to place your bet.

Jól csinálod. Ilyenkor a total stake-nél kiírják a legnagyobb rakható tétet.
Ha kevesebb, mint a képen látható összeg, akkor lekorlátoztak, ami sajnos tuti hogy így van, mert a kosár alternatív hendikre is normál esetben engedniük kéne legalább 50-100 eurót.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 17, 2013, 22:35:28
Jól csinálod. Ilyenkor a total stake-nél kiírják a legnagyobb rakható tétet.
Ha kevesebb, mint a képen látható összeg, akkor lekorlátoztak, ami sajnos tuti hogy így van, mert a kosár alternatív hendikre is normál esetben engedniük kéne legalább 50-100 eurót.

Kipróbáltam újra:

Ez egy NBA sima over, 1.91 es oddsért.

Total Stake : $493.35 -> ez a plafon amit kiírt a gép.

Itt már rendesen tudtam rakni az alternatív cuccomat is. A nagyobb bajnokságokra nincs korlátozás. Piacfüggő szerintem. Csak azt nem értem, hogy miért adják ki azokat a jó kis alternatív oddsokat a nem annyira szem előtt lévő meccsekre, ha nem engednek rájuk komolyabb tétet rakni?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 17, 2013, 23:54:08
Kipróbáltam újra:

Ez egy NBA sima over, 1.91 es oddsért.

Total Stake : $493.35 -> ez a plafon amit kiírt a gép.

Itt már rendesen tudtam rakni az alternatív cuccomat is. A nagyobb bajnokságokra nincs korlátozás. Piacfüggő szerintem. Csak azt nem értem, hogy miért adják ki azokat a jó kis alternatív oddsokat a nem annyira szem előtt lévő meccsekre, ha nem engednek rájuk komolyabb tétet rakni?

Nézd az iroda szempontjából és mindjárt megérted!  :)
A "nem annyira szem előtt lévő meccseken" bukhatnak többet, egyrészt a szemfüles fogadók miatt, másrészt ezeken még a megegyezéses eredmény is valószínűbb.
Ráadásul mivel ezek a meccsek tényleg nincsenek szem előtt, így nagyobb az esélye, hogy "aránytalanul" érkeznek csak az egyik oldalra a tétek, ez pedig nagyobb kockázatot jelent az irodának. (vagy sokat nyer vagy sokat bukik rajta, míg egy NBA meccsen a pontosabb hendi határok miatt egyenletesebben oszlanak meg a tétek)

Igazából örüljünk, hogy egy brit irodánál egyáltalán van európai kosárlabda a kínálatban!  ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum december 18, 2013, 08:58:33
Nézd az iroda szempontjából és mindjárt megérted!  :)
A "nem annyira szem előtt lévő meccseken" bukhatnak többet, egyrészt a szemfüles fogadók miatt, másrészt ezeken még a megegyezéses eredmény is valószínűbb.
Ráadásul mivel ezek a meccsek tényleg nincsenek szem előtt, így nagyobb az esélye, hogy "aránytalanul" érkeznek csak az egyik oldalra a tétek, ez pedig nagyobb kockázatot jelent az irodának. (vagy sokat nyer vagy sokat bukik rajta, míg egy NBA meccsen a pontosabb hendi határok miatt egyenletesebben oszlanak meg a tétek)

Igazából örüljünk, hogy egy brit irodánál egyáltalán van európai kosárlabda a kínálatban!  ;D

Én is valami hasonlóra gondoltam, de egy picit azért emelhetnék a limitet ezekre a meccsekre, mert a 8 dolcsis támadáshoz már kínaiak kellenek, hogy megrengessék a bukmékert.

Kikértem az NBA után az első kis lóvét MB re, a supportos csaj rendes volt és az egészet segített csak a Skrillre levenni ( mert a gép megosztotta volna wire transferre is), mennyi idő alatt ér ki, mert már nincs törölhető státuszban?

Ha el van kuldve a szemelyi, akkor max 2-3 ora.

Idézetet írta: csaby18 Dátum december 18, 2013, 15:40:08
Ha el van kuldve a szemelyi, akkor max 2-3 ora.

Azt már az Age verificationnál elküldtem. Lényeg, hogy estig megküldjék. Hivatalosan 1 munkanapot ír a honlap.

Hajnali 2 után megküldték MB-re, 1 munkanapon belül.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 18, 2013, 14:58:45
Én is valami hasonlóra gondoltam, de egy picit azért emelhetnék a limitet ezekre a meccsekre, mert a 8 dolcsis támadáshoz már kínaiak kellenek, hogy megrengessék a bukmékert.

Pár éve ez nem így volt, william hill-en nagyon magas téteket lehetett tenni outsider kosár-, kézi- és röpimeccsekre is, többszáz eurókat akár. Ma már sajnos nem így van. Én is le vagyok korlátozva nagyon már ilyen eseményekre, örülök ha 10-20 eurót engednek. Focira persze mehet minden tét kivéve NBI-et mert arra szintén korlát:-) Az irodák nagyon sokat változtattak a dolgokon az utóbbi egy évben, sokkal érzékenyebbek, sokkal jobban figyelnek kisebb sportágakra is ha valaki azzal nyer, sokkal hamarabb korlátoznak mint régebben. Ja és sok irodának láthatóan herótja van a kelet-európai fogadóktól sajnos ( akciók, bónuszok rendre nem vonatkoznak ránk, számlalezárások, korlátozások sokkal hamarabb jönnek mint egy brit fogadó esetében mondjuk ).
Ezzel együtt az egyik legkorrektebb iroda szerintem változatlanul a william hill.