Bónuszforgatás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezt a topikot azért nyitom, mert érdekelne, ki milyen stratégiát használ / ajánl bónuszforgatásra.

Kaptam egy igen komoly bónuszajánlatot: 100 % 60 ezer Ft-ig. Dec. 9-éig van időm befizetni, utána meg indulna a kiforgatása (a feltételek közt ezt írják: "A korlátozás megszűnik, ha a bónusz összegének 5-szörösével játszik.", de ez nem teljesen tiszta, el tudom képzelni, hogy befizetés+bónusz együttesére gondolnak, akkor duplán kell tenni ezt a forgatást, erre még rákérdezek náluk).
Szóval jó volna, ha maradna valami a bónuszból (pláne így karácsony előtt), én többnyire élőzök, ami sokszor nagyon stresszes, és nem mindig jön össze tartósan, most inkább valami tutibb stratégiát használnék, ahol kevésbé kell esélyeket és egyebeket figyelnem, inkább a magas százalékú tuti visszafizetés a lényeg.
Olyanra gondolok, hogy ha egy meccsen belül megtesszük az overt és undert pl. 1,83-1,83 oddson, akkor 200 tétre 183-at visszakapunk, azaz 91,5 % a visszatérítés, de ilyen feltűnő dolgot nyilván nem fogok tudni használni, nem is akarok. Olyan érdekelne, amibe nehéz belekötni, de jó :)

Idézetet írta: flamman Dátum november 23, 2017, 09:08:17
Ezt a topikot azért nyitom, mert érdekelne, ki milyen stratégiát használ / ajánl bónuszforgatásra.

Kaptam egy igen komoly bónuszajánlatot: 100 % 60 ezer Ft-ig. Dec. 9-éig van időm befizetni, utána meg indulna a kiforgatása (a feltételek közt ezt írják: "A korlátozás megszűnik, ha a bónusz összegének 5-szörösével játszik.", de ez nem teljesen tiszta, el tudom képzelni, hogy befizetés+bónusz együttesére gondolnak, akkor duplán kell tenni ezt a forgatást, erre még rákérdezek náluk).
Szóval jó volna, ha maradna valami a bónuszból (pláne így karácsony előtt), én többnyire élőzök, ami sokszor nagyon stresszes, és nem mindig jön össze tartósan, most inkább valami tutibb stratégiát használnék, ahol kevésbé kell esélyeket és egyebeket figyelnem, inkább a magas százalékú tuti visszafizetés a lényeg.
Olyanra gondolok, hogy ha egy meccsen belül megtesszük az overt és undert pl. 1,83-1,83 oddson, akkor 200 tétre 183-at visszakapunk, azaz 91,5 % a visszatérítés, de ilyen feltűnő dolgot nyilván nem fogok tudni használni, nem is akarok. Olyan érdekelne, amibe nehéz belekötni, de jó :)
Más irodánál fogadj vissza. A pinnacle, betfair, matchbook, sbobet nagyon jól használható erre. 98-99%-ot is ki tudsz egy fogadásból hozni.
1,83-1,83-nál a forgatás végére alig marad valami, ráadásul irodán belül elég rizikós.

#2 november 24, 2017, 00:26:39, Knapp
Szerintem, ha azt írták, hogy a bónuszt kell 5x megforgatnod, akkor az csak arra vonatkozik, a befizetésre nem.

Nagyjából minden ilyen bónusznál az alábbiak közül választhatsz, inkább csak összefoglalom a lehetőségeket, rád bízva a döntést!   :)

1. megoldod a saját, életszerű fogadásaiddal, amiket nagyjából máshol is megtettél volna.
A múltbeli eredményeidből kalkulálható egy körülbelüli találati arány illetve ROI, ebből nagyjából megsaccolható, hogy mennyi maradna a bónuszból a végére.
A fogadásaidon 20% veszteségnél vagy nullán, tehát akkor fogy el a bónusz, ha 300,000 tétre csak 240,000-et nyersz vissza. Ennek van leginkább kockázata, viszont pont ezekre a fogadásokra szánja az iroda a bónuszt.

2. szisztematikusan játszol bizonyos piacokat "ömlesztve". Pl. minden kosármeccsen az ázsiai határt overre rakod, vagy minden focimeccset x-re egy döntetlenes bajnokságban.
Nyilván olyan piacot kell választani, amelyikre jó szorzókat ad az iroda, ahol a payout a lehető legközelebb van a 100%-hoz.
(1.8-1.8 piacok helyett inkább az 1.95-1.95 legyen a kiválasztott)
A szorzókba épített kifizetési arányból szintén nagyjából megsaccolható, mennyi pénz maradhat a bónuszból.
1.91-es szorzóknál nagyjából 50%-os találati aránynál bukod el a teljes megforgatott összeg 5%-át, azaz 15,000 ft-ot.
Valószínűleg annál közelebb lesz a találati arányod az 50%-hoz, minél több fogadást teszel ezen a piacon.

Itt még lehet azzal is játszani, hogy elindulsz egy alaptéttel - mondjuk 2000 ft-tal - és ezt egy időnként 500 vagy 1000 ft-tal lefelé vagy felfelé korrigálod, attól függően, hogy jó vagy rossz sorozatban vagy. Mondjuk ha az első 10 meccsből csak kettő nyer, akkor emelném a tétet, ha 7, akkor csökkenteném, abból kiindulva, hogy majd közelítünk az 50%-hoz. Persze ez nem garancia, ahogy a rulettben is vannak aránytalanul hosszú sorozatok, a sportfogadásban is lehetnek, de a major sportok ázsiai határain azért elég jól vannak belőve az over/under és hendi határok.
Ugyanakkor a ruletthez hasonlóan itt is várhatsz a "beszállással", mondjuk 5 underes meccs után rakod a következő 10-et overre, hátha ez kicsit segít.  :)

Ennek a stratégiának az a legnagyobb előnye, hogy miután kiválasztottad a piacot, nem kell rajta sokat agyalni, csak rakni a téteket, azaz nem kell érteni hozzá, csak elfogadjuk, hogy jól vannak belőve a határok.

3. arbolsz, azaz másik irodával szemben keresel veszteség nélküli, vagy minimális veszteséggel járó szorzópárokat.
Ezt megteheted élőben és meccs előtti eseményekkel is.
Ezzel a módszerrel nagyjából az egész bónuszösszeg kinyerhető, de vannak kockázatai.
Ha ezt a megoldást választod, akkor érdemes népszerű események népszerű piacain maradni, inkább vállalva, hogy buksz valamennyit a forgatáson, nehogy az irodának szemet szúrjon, kizárjon a bónuszokból és/vagy lekorlátozza a számládat.
Másik buktatója, hogy ha a bónuszos irodánál nyersz inkább, akkor elég sok pénz átvándorolhat ide, ami nehezíti a további forgatást (ha nincs elég tőkéd). Ráadásul ez akkor is zavaró, ha nem a legmegbízhatóbb irodához gyűlik a pénz, mert ugye egyre nagyobb összeg kifizetése miatt kell majd stresszelni.

4. irodán belüli forgatás. Ez pláne nem tetszik a bukiknak, bár kevés rá az esély, hogy észreveszik. Kis irodánál nem próbálnám meg, nagynál is esetleg úgy, hogy cross market-eket használok (két különböző piacot fogadok egymás ellen, pl. a foci duplaesély 1X-et játszom a vendégcsapat -0,5-ös hendijével szemben), vagy meccs előtti fogadást élővel fedezek.
Ezek ellen védekeznek úgy a bukik, hogy csak az első, adott meccsre tett fogadás számít, mivel csak a fantáziánk és a martematika tudásunk szab annak határt, hogy hányféle keresztpiacot találunk egy több száz eseményes tétlapon.  :)


5. az első 3 pont kombinációja: Néha beletolsz egy nagyobb arbot valami népszerű meccsre, ugyanakkor itt rakod azokat az élő fogadásaidat, amelyeket máshol megtettél volna (persze csak akkor, ha nincsenek itt sokkal gyengébb szorzók), ha meg hiszel abban, hogy valamelyik piacban van érték (pl. hoki döntetlenek), akkor akár kisebb téttel tesztelheted is ezt, nagyrészt az iroda pénzéből.


Köszi a hosszú összefoglalót.

A múltbéli fogadásaimmal kapcsolatban az a bajom, hogy nagyon fegyelmezetlen vagyok, de ha elkapok 1-1 jó sorozatot, akkor simán végigviszem a forgatást, majdnem kilengések nélkül. De sokszor, amikor jön egy vesztő sorozat, mint a jófajta sportfogadó, én is vissza akarom nyerni, gyakran tiltre kerülök, és még többet vesztek. Inkább ilyen stresszmentesen csinálnám végig, ahol kicsi az esélye, hogy nagy negatív sorozatot fogjak ki, és még gondolkodni se nagyon kelljen. (Igaziból mindenkinek jó volna itt egy ilyen nyerő stratégia, de ezzel az összeggel most nálam a kb. 0-ra kihozatal a cél, nem pedig ebből meggazdagodni... Azaz az is :) ).

Ede hozzászólására is válasz, hogy több irodában történő megtétellel nem kalkulálok, ahhoz több piacot kell figyelni, bár nem nagy kunszt, de több helyen pénzt tartani (egyes helyeken a kifizetésre is elmegy a pénzből 3-5 %...), esetleg olyat tudok elképzelni, hogy kedvező oddsok esetén a tipp ellenkezőjét Tippmixen megtenni kp.-ben, akkor nem kell külön nagyobb tőkét sem bevonni más irodához... :)

Leginkább engem pont ezek a cross marketek érdekelnek, hogy ezeket irodán belül mennyire lehet és érdemes használni. (Egyébként nem írtam, de a bwinről van szó).

Pl. olyan tippeket keresek, melyek nem ellentétei egymásnak (ahogy az over-under vagy páros-páratlan az), de ide használhatóak lennének.

Példa: találomra egy meccs

Vasas - DVSC

1. tipp: 1. félidei gólok száma: páros 1,62 odds
2. tipp: 1. félidei kétesély: Vasas vagy DVSC szintén 1,62 odds

Valamelyik tipp biztosan be fog jönni, de szerencsés esetben mindkettő bejöhet, amikor pont 2 vagy 4 (6-8...) gólos különbség van félidőben.
Esetemnél maradva: 6 ilyen meccsnek mindkét ilyen tippjét 10-10 ezerrel megtéve, az pont 120 ezer Ft össztét, legeslegrosszabb esetben 97.200 a visszafizetés, de ha 2 meccsnél már bejönne a 2gólos különbség, pluszban lennék. Csakhogy koránt sem biztos, hogy bejön, sőt.
Ugyanez a metódus a félidei over 0,5 és félidei X, csak ott nagyobbak az oddskülönbségek. Egyik tipp tutira bejön, de bejöhet mindkettő is.

Van még ötletem, de az már inkább a fogadási stratégiák topikba való, alkalmasint értekezek róla, egy jó pár napos tesztperiódust megnézek virtuálisan, csak papíron, hogy mi jönne ki belőle.

Ha valakinek van hasonló ötlete, jelentkezzen :)

Egyébként már hónapok óta bombáznak egy 150 % max 45.000 ft kaszinóbónusszal is, ott 20x-os wager van, de arra meg végképp nem volna ötletem, hogy lehetne valami kis hasznot húzni belőle..., nem vagyok nagy kaszinós, néha FS-ekkel játszok, vagy 1-1 ezrest elszórok pl. Starburst-on.

A bwinnél, sportingbetnél nagyobb figyelmet kapsz, ha éppen bónuszod van, ott én is pont akkor kaptam korlátot, amikor egy kosármeccsen több hendihatárt lejátszottam maximális téttel.
Pedig ezek ugye nem is egymásnak ellentmondó, azaz irodán belül garantált hasznot hozó fogadások voltak. (bár máshol fedezve voltak, minimális veszteséggel)
Szóval náluk sokkal nagyobb a kockázat, mint mondjuk egy unibet vagy bet365 esetén, így ezt nagyon nem ajánlom!

Ha 1 vagy 2 euróra lekorlátoznak, akkor kínszenvedés lesz a forgatás!

Ugyanakkor más akciókkal is kombinálhatod ezt a bónuszt, akár irodán belül vagy egy másik iroda befizetési bónuszát kihasználva!
pl. most hétvégén, ha 4 db 3000 ft-os, legalább 1.7-es szorzójú fogadást raksz a Premier League meccseire a bwinen, akkor kapsz 1500 ft freebetet.
Ez mellett érdemes a napi kaparós sorsjegyüket mindig megnézni és inkább az onnan nyert összegekkel kaszinózni, mint saját pénzből befizetni...

A tippmix valójában sokkal többe kerül a gyengébb szorzók miatt, mint általában az irodák kifizetési költsége.
Egy jó szorzós pinnacle havonta egyszer enged ingyen kifizetni, befizetés mindig az, de a szintén magas szorzós 1xbet is nagyon jól használható bónuszok forgatásához, de ott könnyen jöhet a korlát, ha elszalad a ló és nem is a legmegbízhatóbb iroda.

Hopp, és még nem késő a Challenge akciójukhoz sem csatlakozni, vasárnapig lehet elkezdeni a fogadást, de érdemes minél előbb, akár már ma!
Ha mától fogadsz minden nap legalább 1500 ft-ért (nincs minimum szorzó) január 4-ig, akkor garantáltan kapsz legalább 12,000 ft bónuszt január 5-én. Nem kell aznapi eseményekre fogadni és lehet bármelyik sportág.
Két napot lehet kihagyni, ha ma elkezded, viszont ha csak vasárnap, akkor már egyet sem...

Ez is egy olyan promó, ami szinte automatikusan teljesül, miközben forgatod a befizetési bónuszt.
Ha meg fogadsz, akkor érdemes kitölteni a napi ingyen totót (Football Expert), ahol készpénzt és ingyenes pörgetéseket nyerhetsz, utóbbin is csak egyszeres forgatás van.

Igen, olvastam én is erről, de a befizetésem még várat magára, vagyis ebben nem fogok tudni részt venni.

Ezeket a hosszabb távú promókat amúgy sem szeretem annyira, mert januárig nem is biztos, hogy minden nap net/gép előtt leszek, bár ebben az esetben pl. megkérhetnék valakit a tippelésre.

Ez a befizetési akció, meg amit hozzá lehet tenni (challenge, totó, freebetek) alaphangon 80-100,000 ft-ot hozhat napi kb. 1 óra munkával, bő egy hónap alatt. (És akkor arról nem beszélek, hogy az ingyenes totóval az elméleti maximum nyeremény 3 millió ft, amire legalább megadod magadnak az esélyt, ha játszol.)

Szóval én csak azt tudom elmondani, hogy miként lehet pénzt keresni a lehetőségek kihasználásával. 
Az, hogy te mennyi időt és energiát szánsz rá, az már a te döntésed.   ;)


Sziasztok!

Sportingbeten van befizetési bónusz, kérdésem az lenne, hogy mikor tudom kivenni a pénzt? Hányszor kell megforgatnom?
Ezt bet365-nél már eljátszottam, mondjuk ők többször is ajánlanak ilyesmit, a Sportingbet csak valami kezdőbónuszt, bevagyok regisztrálva, de anno nem sikerült feltöltenem pénzt, gondok voltak a bankszámlámmal. Most gondoltam, hogy igénybe veszem.
Betolok 15 ezret, +15 bónusz. Felteszem egy olyanra ahol 1.85-1.85 a szorzók mixen és sportingbeten is:
30 ból nyerhetek 55 ezret, mixen is 30 ból 55 ezret.
Tehát 60-ból 55 ezer, viszont ebből 15 a bónusz. Azaz 45 ezerre jön 55 ezer semmi kockázattal  :great:
Ezt nem tudják lenyomozni, a 2 utcára lévő lottózóval nincs kapcsolatban egy iroda sem.
Viszont kérdés: ezt a pénzt meg kell forgatnom, hogy levehessem?
A beten rákérdeztem, de a sportingbeten fura lenne, hogy sosem töltöttem fel és egyből a bónuszról érdeklődök, ugye írták is itt feljebb, hogy a sportingbet figyeli hogy trükköznek e a bónusszal.
Mindenestre a bet365-ön ez a módszer bejött.

Ott olyan tervem van, hogy fogadok egy hónapig még, testvérem is ha akar tippmixet tenni, mondom megteszem itt neki, hogy látják forog a pénz. Aztán egy hónap múlva kifizetem, utána valamikor úgyis ajánlanak bónuszt.
Én postán kaptam levelet Angliából a bónusz miatt. Régóta tag vagyok ott.

Gondoltam nyitok kimondottan a bónuszvadászatnak egy topikot, ahol nem csak a sportfogadási bónuszok és azok rablásáról beszélnénk, hanem téma lenne a póker, kaszinó és a forex is - remélem nem lesz belőle offtopic és nem kerül törlésre - elég sok pénzt tudnánk így együtt szerezni, hogy mindenki leírná ide a véleményét, segítenénk egymásnak. Én is aktív lennék itt mivel elég sok időt pénzt és energiát szántam/szánok mostanában a szerencsejáték ezen típusára...

Hamarosan - ha megmarad a topic - egy listát fogok kigyűjteni a jelenleg felhasználható bónuszokról, egyenlőre sportfogadás részen.

Esetleg aki tud valami jó bónuszt ezen kívül amit még a nagy többség nem ismer és fogad magyar ügyfeleket ide írhatná. :)


Idézetet írta: Capo21 Dátum január 22, 2018, 20:19:15
Gondoltam nyitok kimondottan a bónuszvadászatnak egy topikot, ahol nem csak a sportfogadási bónuszok és azok rablásáról beszélnénk, hanem téma lenne a póker, kaszinó és a forex is - remélem nem lesz belőle offtopic és nem kerül törlésre - elég sok pénzt tudnánk így együtt szerezni, hogy mindenki leírná ide a véleményét, segítenénk egymásnak. Én is aktív lennék itt mivel elég sok időt pénzt és energiát szántam/szánok mostanában a szerencsejáték ezen típusára...

Hamarosan - ha megmarad a topic - egy listát fogok kigyűjteni a jelenleg felhasználható bónuszokról, egyenlőre sportfogadás részen.

Ha egy picit megnézted volna a témákat, akkor láthattad, hogy van már egy hasonló nyitva. Ez a kettő nagyjából egy és ugyanaz, mert mindkettőnek a célja a bónuszok kijátszása.

Idézetet írta: Capo21 Dátum január 22, 2018, 20:30:22
Esetleg aki tud valami jó bónuszt ezen kívül amit még a nagy többség nem ismer és fogad magyar ügyfeleket ide írhatná. :)

Google a barátod. Bónusz van szarásig, de megbízható limitálva.

Egyébként egy eléggé bónuszmentes periódus előtt állunk. A komolyabb irodák szép lassan korlátozzák majd a bónuszokat (rengeteg követelménynek kell megfeleljenek - szabályozás). Persze bónusz továbbra is lesz, csak kérdés, hogy mennyire szeretne egy ember befektetni egy olyan helyre, ahol gondok akadhatnak.