Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a Verona egy rakat szar csapat,de ez a Fiorentina is kieshetne velük együtt a picsába ilyen szánalmas játékkal!

román mocskos geci szarfaszúak, nincs két értelmes passzotok. retkes faszszopó szőröstalpú mocskos kurvák...

Kurva picsába  >:(

Igazán kibírhattál volna még három gémet te talpas paraszt Tomic fiam, hogy egyem meg a lelked  :bash:

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 14, 2016, 22:24:32
Igazán kibírhattál volna még három gémet te talpas paraszt Tomic fiam, hogy egyem meg a lelked  :bash:

Persze mikor Tomicra rakok, es szopik mint az atom, akkor vegig jatsza a meccset...baromarcu...

Szemét vagy Simon, egy hatalmas nagy patkány. 1 kurva szett kellett volna, de a 2. Zverev brék után már telibe szartad a 2. szettet. Büdös rohadt faszszopó köcsög!!!!!!!!!!!!

Atléta Trikó - PSV
farkam a szátokba verném
ha buzi lennék
mint ti

ezek a Bl fogadások minimál pénzzel mennek nálam már régóta
ma éppen 3,5 over-t dobtam rájuk, félig viccből,
de félig meg nem
mert bármi lehet, oké, de ezek a góltalanság dolgok totál felkúrnak sokadjára is  :tickedoff:

Idézetet írta: Kisfőnök Dátum március 15, 2016, 22:36:20
Atléta Trikó - PSV
farkam a szátokba verném
ha buzi lennék
mint ti

ezek a Bl fogadások minimál pénzzel mennek nálam már régóta
ma éppen 3,5 over-t dobtam rájuk, félig viccből,
de félig meg nem
mert bármi lehet, oké, de ezek a góltalanság dolgok totál felkúrnak sokadjára is  :tickedoff:

meg se lepődök,hogy az atletico az egyik csapat akinek először sikerült a bl-ben ez a "bravúr"
nem is értem ilyen csapat játéka hogy tetszhet bárkinek is,nem baj a lényeg hogy ne kapjanak gólt sose :D

Azért voltam én már Inter - Milan X-en,
ami bejött,
akár Bl-ben is 0-0,
vagy Man Utd - Arsene W. 0-0,
nem az fáj, hanem a góltalanság most
de holnap meg ennek örülök
ki tudja?  :)

Vinci te ótvar szar.. Svitolinát olyan simán verted, erre Rybarikova agyonver? még az a szerencséd h feladtad bazdmeg...

mellesleg mióta megverte Serenat ez az okádék folyamatosan kifesti magát a meccsekre, még felhívja az ocsmány pofájára a figyelmet :D haha

Elmész te a büdös kurva anyádba Wawrinka. Szerválni nem tudsz te csicska. Egy utolsó cafka Jelena Jankovic kiszámíthatóbb nálad te szutyok. Kitörölheted a picsádat a két GS-eddel ha nagy nulla vagy. Javaslom a WADA-nak nézzen utánad!

Felbasz, és még csak Bayern mészárlás sincs, mi lesz még itt?  :bash:

évente 1x fogadok a Bájernre, bocs, hogy nem szóltam előtte.
úszott 380 forintom, ennyit kapartam ma össze apróba'  :redchug:

( írta: Laár András verse )

De szeretnék krumpli lenni
Sáros főd'be hemperegni
Növeszteni gömböcöket
termelődjön krumpliköteg

Nem volna sok akaratom
Csak bugyorgatnám a pocakom
s úgy pláne nem érdekelne,
Hogy a Bayer München nyert-e?  :bash:

Wawrinka 5-5 nél olyan ziccert vág outra amit egy ötéves junior beüt. Krat te amatőr majom!  :redchug:

rohadnál meg te geci wawrinka, 3 BP 5-5nél, azt a lecsapást meg bárki beütötte volna h szarná le a kezedet a beteg szamár a kurva anyádat

Bryanék a szájbabaszott kurva anyátokat azt, ti undorító mocskos férgek, döntő szettben képesek voltatok saját közönség előtt leadni a meccset 9-2-ről. Baszódjatok meg, utolsó szarháziak...