PDC Darts Világbajnokság 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a Yamada gyerek hatalmas figura lehet amúgy, ott szurkolt Suzuki meg most Asada meccsén is vmi maszkban a nézőtéren.. ;D

Idézetet írta: tonijani Dátum december 18, 2019, 14:35:15
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy a dec. 16-i Darts tippversenyt ki nyerte?

Holnap majd kiderül.

A tegnapi Price meccsen 2-2-nel ugy latom, hogy az ir elszamolasa a szpikert is megtevesztette, mivel D2-re kellett volna dobnia, majd dobott egyet, s egy masodikat is, ekkor mar a kameras is megtalalta, hogy mely szektorokat dobalja, s az egyik nulla pontos dobas volt, a masik sima 1-es, ellenben a szpiker No score-t mondott. Jelentosege nyilvan nincs, mert Price rogton kiszallt.

@peshark  jol irom, igaz? A meccset nem lattam, csak a bejatszot errol az esetrol.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 20, 2019, 12:53:35
A tegnapi Price meccsen 2-2-nel ugy latom, hogy az ir elszamolasa a szpikert is megtevesztette, mivel D2-re kellett volna dobnia, majd dobott egyet, s egy masodikat is, ekkor mar a kameras is megtalalta, hogy mely szektorokat dobalja, s az egyik nulla pontos dobas volt, a masik sima 1-es, ellenben a szpiker No score-t mondott. Jelentosege nyilvan nincs, mert Price rogton kiszallt.

@peshark  jol irom, igaz? A meccset nem lattam, csak a bejatszot errol az esetrol.

Eleg erdekes volt, a nagy hevben benezte Willie. Hinks csak azutan mondta a no score-t, miutan a harmadik nyilat belevagta valahova a tablaba csak az operator sem tudta mivan igy azt nem lattad, csak hallatszodik hogy beerkezik a nyil a tablaba es utana mondja be.

Idézetet írta: peshark Dátum december 20, 2019, 12:58:13
Eleg erdekes volt, a nagy hevben benezte Willie. Hinks csak azutan mondta a no score-t, miutan a harmadik nyilat belevagta valahova a tablaba csak az operator sem tudta mivan igy azt nem lattad, csak hallatszodik hogy beerkezik a nyil a tablaba es utana mondja be.

Jaaah, mondjuk Andersonra emlekszem, h eves, de legalabb ketevente elkovet egy latvanyosabb el/felreszamolast, de akkor az irnek meg a masodik dobas utan sem esett le, hogy total rosszat csinal v pont akkor jott ra???,  mert eldobta a harmadik nyilat is. D1 kiszallonal sima 1-es dobas utan mar nem is szoktak eldobni a harmadik nyilat.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 20, 2019, 13:15:28
Jaaah, mondjuk Andersonra emlekszem, h eves, de legalabb ketevente elkovet egy latvanyosabb el/felreszamolast, de akkor az irnek meg a masodik dobas utan sem esett le, hogy total rosszat csinal v pont akkor jott ra???,  mert eldobta a harmadik nyilat is. D1 kiszallonal sima 1-es dobas utan mar nem is szoktak eldobni a harmadik nyilat.

Igen, akkor jott ra hogy mivan, amikor a sima 1-es utan nem mondta be Hinks a no score-t mivel ugye meg maradt 3 pontja... ;D Van ilyen amugy, de ezen a szinten nem szabadna elofordulnia... Ha Price beindul es csinal egy komolyabb menetelest, akkor sokat fogjuk meg ezt a videot latni, mert nyilvan masabb forgatokonyv lett volna... :D

Így kell egy meccs után távozni 8) :D


Hatalmas fazon Ricky, és a játékát is összerakta, kíváncsi leszek MvG mennyire fog megszenvedni ellene, szerintem nem lesz esélytelen Evans... :ok:


Hihetetlen amit csinal Fallon, Dobey kezdheti felkotni a gatyat... ;D



Mindig mondom, hogy a duplán múlik főleg... :)

Noppert úgy esett ki, hogy az utolsó 3 nyilával 180-at dobott.
Milyen szép zárás.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 22, 2019, 23:04:54
Noppert úgy esett ki, hogy az utolsó 3 nyilával 180-at dobott.
Milyen szép zárás.

Erre szoktak mondani, hogy ratette a terhet a belgara, de koszonte szepen es bebombazta a 150-et... :D

Micsoda meccset tolt Chizzy és de Zwaan, öröm volt nézni, de Zwaan csak kettessével volt hajlandó szórni a triplát, brutális...

#44 december 26, 2019, 11:48:17, peshark
A torna ezen szakaszában azért már lehet látni ki milyen formában, úgyhogy megpróbálok kis esélylatolgatást hozni.. :)

Whitlock - King

Mindkét öreg róka meccseit láttam eddig, az alapján nekem Whitlock elég jó formában van, saját bevallása szerint is sokkal többet edzett mostanában, hogy újra jól szerepeljen a vb-n, King sem játszik rosszul, de nem érzem hogy a varázsló ellen ez elég lenne.

Gurney - Durrant

A péntek délutáni etap rangadója, nagy csatát várok, két hasonló kvalitású játékos, akár a döntő szett sem lenne meglepő, de az 5,5 over mindenképpen jó választás.

Sherrock - Dobey

Tovább íródik a tündérmese, de szerintem pénteken a befejezés rész íródik meg szépen. Eddig esélytelennek tartották Fallont, pont ezért tudta olyan jól lehozni a meccseket, most már pedzegetik, hogy Dobeyt simán elkaphatja, amit én nem gondolok. Talán 1-2 szettre jó lehet, de Dobey azért elég komplex játékos és komolyabb színpadi rutinjával behúzza a meccset.

Price - Hendo

Dec 27-ei napi tippben hosszasan elemezve a meccs.
Idézetet írta: peshark Dátum december 25, 2019, 11:35:35
Darts, VB
2019.12.27. 20:10

G. Price - J. Henderson
Henderson nyer
5,00
Unibet


Anderson - Aspinall

Esti etap rangadója, már 4. fordulós meccs. Mindketten jól játszottak eddig a vb-n, nagy ütközet lehet szoros legekkel és szettekkel, én itt az overrel megyek majd (5.5 over mindenképp), akár döntő szett is lehet.

MvG - Bunting

Ahogy az oddsok is mutatják, Buntingra komoly mosás vár, nem hiszem, hogy Gerwen kicsit is megizzadna péntek este.