Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 23, 2013, 23:26:24
Be. Feltéve, ha az ismerősöm küld pénzt azt jelenti, hogy az ismerős a Skrilljéről küld át a Te Skrilledre zsét.

Kösz a választ! Persze skrillen küld át.

Sziasztok, utaltam a Skrillre, de elfelejtettem átállítani a I will use the money deposited with this credit/debit card for NON-GAMING purposes-re, ezt most nem tudom átutalni fogadóirodához, van esetleg valami megoldás, ötlet?

Előre is köszönöm

Idézetet írta: gerry Dátum január 28, 2013, 18:00:22
Sziasztok, utaltam a Skrillre, de elfelejtettem átállítani a I will use the money deposited with this credit/debit card for NON-GAMING purposes-re, ezt most nem tudom átutalni fogadóirodához, van esetleg valami megoldás, ötlet?

Előre is köszönöm

Asszem, azt szokták csinálni, hogy átküldöd nekem a pénzt, én meg visszaküldöm, és akkor nem banktól ment. Ha visszaküldöm..  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 28, 2013, 18:04:56
Asszem, azt szokták csinálni, hogy átküldöd nekem a pénzt, én meg visszaküldöm, és akkor nem banktól ment. Ha visszaküldöm..  ;D

Most ez komoly,  mert akkor átküldöm, ha meg nem küldöd vissza akkor vendégem voltál pár sörre, meg pár felesre!   :D

Privátban küld a dolgokat, ha így van  :ok:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 28, 2013, 18:04:56
Asszem, azt szokták csinálni, hogy átküldöd nekem a pénzt, én meg visszaküldöm, és akkor nem banktól ment. Ha visszaküldöm..  ;D


Így sem fog működni, ha jól tudom. Mert a skrillnek van "memóriája"

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 28, 2013, 18:45:40

Így sem fog működni, ha jól tudom. Mert a skrillnek van "memóriája"


Mi azt is kijátszottuk  ;D Elküldtem visszaküldte, és már jó is, befizettem minden gond nélkül!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum január 28, 2013, 18:50:12

Mi azt is kijátszottuk  ;D Elküldtem visszaküldte, és már jó is, befizettem minden gond nélkül!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

:beerchug:  :beerchug:

Csacsa, pénzmosást is vállalsz?  ;D

Egy pókeres aff fórumán olvastam hogy hiába van ide-oda küldözgetve emberek között a pénz,a skrill rendszere "emlékszik" hogy van neked  Xk összegű pénzed ami nongaming, és ez megmarad amíg ki nem fizetteted.. De ezek szerint még sincs így. Épp ezért anno nem is mertem ilyenekkel próbálkozni, inkább elköltöttem a boltban a pénzt, kártyás fizetéssel.

Idézetet írta: benson Dátum január 28, 2013, 21:13:36
Csacsa, pénzmosást is vállalsz?  ;D

;D Nem tudom, hogy képes lennék-e rá, de a feleségem biztos..  ;D

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 29, 2013, 06:31:03
Egy pókeres aff fórumán olvastam hogy hiába van ide-oda küldözgetve emberek között a pénz,a skrill rendszere "emlékszik" hogy van neked  Xk összegű pénzed ami nongaming, és ez megmarad amíg ki nem fizetteted.. De ezek szerint még sincs így. Épp ezért anno nem is mertem ilyenekkel próbálkozni, inkább elköltöttem a boltban a pénzt, kártyás fizetéssel.

Úgy rémlik egyet-kettőt elenged. Szóval a "memória" működik, de alkalmi esetért nem szólnak. Többszöri gyanús mozgásnál van baj. Egyszer csak nem tudsz belépni a számládra, vagy ilyesmi.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 29, 2013, 06:48:38
;D Nem tudom, hogy képes lennék-e rá, de a feleségem biztos..  ;D

Helyes, a mosás a nők dolga!   ;D


Idézetet írta: szumos Dátum január 29, 2013, 07:08:23
Úgy rémlik egyet-kettőt elenged. Szóval a "memória" működik, de alkalmi esetért nem szólnak. Többszöri gyanús mozgásnál van baj. Egyszer csak nem tudsz belépni a számládra, vagy ilyesmi.

A párom számlájával mi is eljátszottuk ezt, bár csak egyetlen tranzakció volt a két mb számla között (oda került Visa kártyával a pénz, majd át az én skrillemre)
Megtörtént a befizetés is az irodához, de mindkettőnk skrill számláját zárolták kb. 2 hétre, amíg nem küldtünk vissza egy saját kezűleg aláírt nyilatkozatot, mely szerint tisztában vagyunk a VISA "non-gaming" szabályozásával és eszünkben sincs kijátszani azt és tudjuk, hogy ezzel a számlánk végleges zárolását kockáztatjuk.
Mondjuk akkoriban a másik skrill számla még nem volt igazán aktív, ritkán volt rajta forgalom, ez is gyanús lehetett nekik.

(ezt már leírtam korábban, tudom, de ide is illett...  :)  )

Sziasztok

Valaki el tudná magyarázni, hogy mi az a Skrll 1-Tap? Miről szól, mire jó?

Előre is köszi, hali!  :cya:

Idézetet írta: starke Dátum február 01, 2013, 20:30:28
Sziasztok

Valaki el tudná magyarázni, hogy mi az a Skrll 1-Tap? Miről szól, mire jó?

Előre is köszi, hali!  :cya:

Ez egy olyan befizetési mód (Skrill számláról pl. fogadóirodához), amelynél gyakorlatilag nem kell bejelentkezned a Skrill számládra, hanem azonnal megtörténik a tranzakció. Olyasmi, mint a netbankban a validált sablon átutaláshoz.

Sziasztok.
Ha csinálok Mb számlát akkor oda kitudom kérni bet365-ről a pénzt?
Illetve van ennek valami díja?
És amikor Mb-ről utalok OTP-s számlára annak mennyi a költsége?