Napi tipp - március 9.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2022.03.09 21:00
Man City-Sporting
Szögletek száma 10 felett a mérkőzésen
Odds:2.25
bet365

2022.03.09. 23:15
Copa Sudamericana
Liverpool Montevideo - CA River Plate
Tipp: x
Odds: 3,40
Bet365

EURÓPA: BAJNOKOK LIGÁJA - PLAY OFF - 1/8 DÖNTŐ

Real Madrid
-
 
PSG

Tipp KE 1X 
Odds 1.50
Unibet

Labdarúgás, Bajnokok Ligája, 2022. 03. 09., 21:00

Real Madrid - Paris SG
Tipp: Pontos eredmény - 2-1


Odds: 9,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Én hiszek a Madridban: 3 meccsből 3 győzelem a párizsi kudarc óta, ráadásul legutóbb, Sociedad ellen kiütés - mind az eredmény, mind pedig a mutatott játék tekintetében. Sőt, küzdeni tudásban is: úgy lett 4-1 a vége, hogy 1-0-ra még az ellenfél vezetett.

Ezzel szemben mi a helyzet a "Galaktikusoknál"? Legutóbb, közel ötös oddsért a Nice alázta őket; persze, rendben van, ez nem oszt-nem szoroz a bajnoki aranyérem szempontjából. Na de azért ennél vérmesebb céljai kellene legyenek ennek a világsztárokkal teletűzdelt gárdának. Márpedig jobbára csalódást keltenek - gondoljunk csak az odavágóra, ahol a győzelmet is csak 94. percben történt Mbappe-villanásnak köszönhetik.

Ez ma kevés lesz, ebben szinte biztos vagyok. A tuti tipp az egyes, de szerintem egy gólra a franciák is jók lesznek.

wta Insdian Well 21:30
Liu-Tomova
1
1.57
bet365

Soccer » Europe » Champions League » Real Madrid - Paris SG

09 Mar 2022, 21:00

Tipp: -1.5 HC Real Madrid 1st half

Odds: 9.50

Office:unibet



Látom a többség nem szeretné, ha ma a PSG jutna tovább a Najnokok Ligája egyenes kieséses szakaszában. Én se szeretném, hogy ez a minden tilalom alól kieső, arab pénzből finanszírozott, mesterséges csapat tovább menjen. Ehhez viszont a Real Madrid támadójátékának nagyot kell javulnia. Nem valami szép látvány egy Real Madrid-tól, az alacsony xG mutató. Reményeim szerint Benzema visszatérésével a támadójáték nagyot fog javulni és hazai pályán képes lesz a Real támadásokat vezetni.
Ami a PSG-t illeti. A Nice elleni vereség után az egész csapatot hangos kritika illette. Messi 4-es osztályzatot kapott, Wijnaldum csak 3-ast.. előfordulhat, hogy a Real elleni visszavágó volt fókuszban. Mindenesetre Pochettino is rendkívűl gyenge osztályzatot kapott, mivel nem ültek a taktikai ötletei és a cseréi sem jöttek be. Ebben bízhat a Madrid, hogy az argentin edző mai taktikája kudarcba fullad. Persze a Bajnokok Ligájában jobban pörög a Messi-Mbappe-Neymar trió, de ami támadásban előny az védekezésben lehet hátrány. Szerintem egy 2:0-ás félidei Real vezetés parázzsá tenné a másodikfélidőt. 

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 09, 2022, 15:45:12Sportág, időpont: labdarúgás, 2022.03.09. 18:45
Esemény:  Betis  - Frankfurt
Tipp: gólszám  2.5 felett
Odds: 1.72
Iroda: bet365

1:2 nyertes

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 09, 2022, 11:53:072022. 03. 09. 20:45
Labdarúgás, SKÓCIA, Premiership

Dundee FC - St. Mirren

Tipp:    2
Odds:    2.65
Iroda:   Unibet
Nyertes



Idézetet írta: Hentesáru Dátum március 09, 2022, 18:03:39EURÓPA: BAJNOKOK LIGÁJA - PLAY OFF - 1/8 DÖNTŐ

Real Madrid
-
 
PSG

Tipp KE 1X 
Odds 1.50
Unibet
nyert

Sajnos a mai napon nincs nyertes. Sok sikert továbbra is! :)