Csabus fogadásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hanyagoltam a naplóírást mostanában, aminek számos oka volt. Ezeket most nem kívánom részletezni, a lényeg, hogy hamarosan visszatérek.
Addig is: Boldog karácsonyt mindenkinek!

Holnap már új az év, újak a remények és én is visszatérek jövőre a sportfogadók népes táborába.
Nagyon megfontolt és normális, profitorientált játékot akarok játszani. Első lépésként szeretnék egy új fogadóirodába beregisztrálni. Most a bwinen vagyok, de nincs fent pénzem. Arra kérnélek benneteket, hogy ajánljatok egy irodát, ahol minden szempontból érdemes játszanom!
A segítséget előre is köszönöm és kívánok mindenkinek nagyon boldog és nyereményekben gazdag új évet :beerchug:!

Én jószívvel tudom ajánlani a bet356-öt.  ;) Könnyen kiforgatható 15k-s bónusz, nagyon jó oddsok, óriási választék, élő fogadás minden szarra, stb.  ;D Ha gondolod "meghívlak", és akkor még barát bónuszt is kapsz. (3,5k asszem)  ;)

Egy bemelegítő fogadás az újévre:

Liverpool-Bolton
hazai 1,6
tét: 2.500

Nem lesz ez egyszerű, ahogy az oddsok is mutatják. A Liverpool otthon szerzi pontjai nagy részét, de nem annyira meggyőző a teljesítményük. A Bolton idegenben legutóbbi 3 meccsét elveszítette, de az is igaz, hogy a Chelsea-től és a Citytől ki lehet kapni. Én még is hazai győzelmet várok, de majd kiderül...

Idézetet írta: mócárt Dátum december 31, 2010, 09:27:49
Én jószívvel tudom ajánlani a bet356-öt.  ;) Könnyen kiforgatható 15k-s bónusz, nagyon jó oddsok, óriási választék, élő fogadás minden szarra, stb.  ;D Ha gondolod "meghívlak", és akkor még barát bónuszt is kapsz. (3,5k asszem)  ;)

Köszönöm a hozzászólásod! Én is a bet365-re terveztem a befizetést :). A barát bónuszt szívesen fogadom, a kérdésem csak az, hogy a két különböző bónuszt hogy lehet itt kiforgatni?

Idézetet írta: csabus77 Dátum január 01, 2011, 16:04:23
Egy bemelegítő fogadás az újévre:

Liverpool-Bolton
hazai 1,6

tét: 2.500

Nem lesz ez egyszerű, ahogy az oddsok is mutatják. A Liverpool otthon szerzi pontjai nagy részét, de nem annyira meggyőző a teljesítményük. A Bolton idegenben legutóbbi 3 meccsét elveszítette, de az is igaz, hogy a Chelsea-től és a Citytől ki lehet kapni. Én még is hazai győzelmet várok, de majd kiderül...

A 92. percben egy lesgóllal nyert a Pool. De a lényeg: a tipp jó lett.

2011-es mérleg:

1 fogadás: 1 jó/ 0 rossz.
nyeremény: 1.500 Ft

Chelsea-Aston Villa
over 2,5 gól
odds: 1,58
tét: 3.000 Ft

Akkor lássuk, hogy miért is lesz ez over:
- a hazai győzelem borítékolható, a Chelsea hazai mutatója: 7-1-1, a Villa idegenben ennek az ellenkezője: 1-1-7.
- az Aston Villa utolsó 5 meccse over, és az utolsó 8-ból 7 over. Előtte underes meccseket játszottak, de mostanában gólgazdagok az összecsapásaik.
- márciusban 7-1 lett a vége.
- az Aston Villa november 6-án a Fulhamnek rúgott utoljára gólt idegenben (ez a tippem ellen szól, de minden sorozat megszakad egyszer)
- a Chelsea a fantasztikus idénykezdet után eléggé visszaesett, ideje visszatérniük a szurkolóik által elvárt útra. Erre ideális ellenfél lehet az Aston Villa.

tehát az új évet szerintem győzelemmel kezdi a chelsea, akár hendivel is mehet a hazai, és ha a vendégek gólt rúgnak, akkor már meg is van az over, ha nem, akkor beindul a hazai henger és sima 3-4 null lesz.
Majd kiderül 14 óra 30 perctől a digin!

Idézetet írta: csabus77 Dátum január 02, 2011, 11:43:20
Chelsea-Aston Villa
over 2,5 gól
odds: 1,58
tét: 3.000 Ft

Akkor lássuk, hogy miért is lesz ez over:
- a hazai győzelem borítékolható, a Chelsea hazai mutatója: 7-1-1, a Villa idegenben ennek az ellenkezője: 1-1-7.
- az Aston Villa utolsó 5 meccse over, és az utolsó 8-ból 7 over. Előtte underes meccseket játszottak, de mostanában gólgazdagok az összecsapásaik.
- márciusban 7-1 lett a vége.
- az Aston Villa november 6-án a Fulhamnek rúgott utoljára gólt idegenben (ez a tippem ellen szól, de minden sorozat megszakad egyszer)
- a Chelsea a fantasztikus idénykezdet után eléggé visszaesett, ideje visszatérniük a szurkolóik által elvárt útra. Erre ideális ellenfél lehet az Aston Villa.

tehát az új évet szerintem győzelemmel kezdi a chelsea, akár hendivel is mehet a hazai, és ha a vendégek gólt rúgnak, akkor már meg is van az over, ha nem, akkor beindul a hazai henger és sima 3-4 null lesz.
Majd kiderül 14 óra 30 perctől a digin!

Hasonlóan gondolkodunk ezzel a tippel kapcsolatban, csak én sima Chelsea győzelmet raktam. Hajrá!

Idézetet írta: csabus77 Dátum január 02, 2011, 11:43:20
Chelsea-Aston Villa
over 2,5 gól

odds: 1,58
tét: 3.000 Ft

Akkor lássuk, hogy miért is lesz ez over:
- a hazai győzelem borítékolható, a Chelsea hazai mutatója: 7-1-1, a Villa idegenben ennek az ellenkezője: 1-1-7.
- az Aston Villa utolsó 5 meccse over, és az utolsó 8-ból 7 over. Előtte underes meccseket játszottak, de mostanában gólgazdagok az összecsapásaik.
- márciusban 7-1 lett a vége.
- az Aston Villa november 6-án a Fulhamnek rúgott utoljára gólt idegenben (ez a tippem ellen szól, de minden sorozat megszakad egyszer)
- a Chelsea a fantasztikus idénykezdet után eléggé visszaesett, ideje visszatérniük a szurkolóik által elvárt útra. Erre ideális ellenfél lehet az Aston Villa.

tehát az új évet szerintem győzelemmel kezdi a chelsea, akár hendivel is mehet a hazai, és ha a vendégek gólt rúgnak, akkor már meg is van az over, ha nem, akkor beindul a hazai henger és sima 3-4 null lesz.
Majd kiderül 14 óra 30 perctől a digin!

A fogadás jó lett, és ahogy mondják a győzelmet nem kell megmagyarázni :). A 47. percben 1-2-nél meg volt a tipp. Egyedüli szerencsém az, hogy tartom magam az eredeti elképzeléshez, miszerint 1,5-ös szorzó alatt nem teszek fogadást. Ezért nem tettem meg hazaiba ezt a meccset.... A lényeg:

2 fogadás: 2 jó/ 0 rossz.
nyeremény: 3.240 Ft


Idézetet írta: slow Dátum január 03, 2011, 07:45:21
Grat!  :great:
Köszi!
Sajnálom, hogy neked nem jött a tipp! De majd ma! :)

Atletico Madrid-Santander
2,5 gól over
odds: 1,64
tét: 2.200

Nem lenne nagy meglepetés a hazai győzelem, amit az 1,4-es körüli oddsok is valószínűsítenek. Hazai mérlegük 5-1-2, csak barcelonai csapatok tudtak itt nyerni. A Santander vendégként kevésbé acélos, 1-1-6-os a mutatójuk. Igaz, legutóbbi idegenbeli fellépésükön tudtak éppen győzni. A rúgott góljaik száma 5, ami nem túl biztató, de ha hozzátesszük, hogy a 8 meccsükből 5-ön is betaláltak, akkor már nem is olyan rossz ez. Vagyis legalább 1 gólra jók lehetnek ma este is. A madridiak pedig idáig minden hazai meccsükön szereztek gólt. A fentiek figyelembevételével a mai tippem az, hogy legalább 3 gólt láthatunk ezen a meccsen, amit a Sport1 sugároz 20 órától!

Idézetet írta: csabus77 Dátum január 03, 2011, 18:23:57
Atletico Madrid-Santander
2,5 gól ove
r
odds: 1,64
tét: 2.200

Nem lenne nagy meglepetés a hazai győzelem, amit az 1,4-es körüli oddsok is valószínűsítenek. Hazai mérlegük 5-1-2, csak barcelonai csapatok tudtak itt nyerni. A Santander vendégként kevésbé acélos, 1-1-6-os a mutatójuk. Igaz, legutóbbi idegenbeli fellépésükön tudtak éppen győzni. A rúgott góljaik száma 5, ami nem túl biztató, de ha hozzátesszük, hogy a 8 meccsükből 5-ön is betaláltak, akkor már nem is olyan rossz ez. Vagyis legalább 1 gólra jók lehetnek ma este is. A madridiak pedig idáig minden hazai meccsükön szereztek gólt. A fentiek figyelembevételével a mai tippem az, hogy legalább 3 gólt láthatunk ezen a meccsen, amit a Sport1 sugároz 20 órától!

Szerencsére nem láttam a meccset, a 0-0 miatt nem is baj ez.

3 fogadás: 2 jó/ 1 rossz.
nyeremény: 1.040 Ft

Mára két esemény került fel a szelvényemre:

Linköping-Brynas H 1,53
MU-Stoke over 2,5 gól  1,55

eredő odds:2,37
tét: 4.000 Ft.

A jégkorongról csak annyit, hogy nem saját tipp, de elég megbízható forrásból van, ezért tettem hozzá a saját tippemhez.
A manchester és a stoke mérkőzés tippje viszont saját találmány....
Lássuk, hogy is született:
A győztes kilétére már félve írom le a tippemet, de nem egy földtől elrugaszkodott tipp erre a mérkőzésre a hazai győzelem. Ugyanakkor a stoke idegenben is képes gólt szerezni, habár a manchesteri korábbi összecsapásokat figyelembe véve inkább a united lövi azokat (5-0, 4-0). Kijöhet már újra a lépés a hazai, igencsak jó nevű támadóknak, így bízom benne, hogy 21 órától a digin egy kiváló, gólgazdag mérkőzést láthatunk!

Idézetet írta: csabus77 Dátum január 04, 2011, 17:39:31
Mára két esemény került fel a szelvényemre:

Linköping-Brynas H 1,53
MU-Stoke over 2,5 gól  1,55


eredő odds:2,37
tét: 4.000 Ft.

A jégkorongról csak annyit, hogy nem saját tipp, de elég megbízható forrásból van, ezért tettem hozzá a saját tippemhez.
A manchester és a stoke mérkőzés tippje viszont saját találmány....
Lássuk, hogy is született:
A győztes kilétére már félve írom le a tippemet, de nem egy földtől elrugaszkodott tipp erre a mérkőzésre a hazai győzelem. Ugyanakkor a stoke idegenben is képes gólt szerezni, habár a manchesteri korábbi összecsapásokat figyelembe véve inkább a united lövi azokat (5-0, 4-0). Kijöhet már újra a lépés a hazai, igencsak jó nevű támadóknak, így bízom benne, hogy 21 órától a digin egy kiváló, gólgazdag mérkőzést láthatunk!

A jégkorong sima 5-2 lett, nem kellett izgulni a meccs miatt. :ok:
A MU pedig hozta a kötelezőt és egy nem rossz kis meccsen a várakozásomnak megfelelően alakult az eredmény. :ok:

4 fogadás: 3 jó/ 1 rossz.
nyeremény: 6.525 Ft