bármikor bejöhet :D

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


No, ismét visszatértem a sportfogadás világába a bet365-nek köszönhetően. :D Egy jó ideje nem játszottam már (náluk se, sehol se) és egyik nap aztán azt látom, hogy megdobtak 15 000 "játssz újra velünk" bónusszal, amit a szokásos feltételekkel kellett kiforgatni. (3x, 1,5-ös oddson) Maradtam a már bevált módszernél, live tenisszel kiforgattam, fogadtam az esélytelenebbre (max 3,00-as oddsig), majd visszafogadtam, ha úgy alakultak az oddsok. Nagyobb kilengések nélkül végül 33 000 körül zártam a forgatást, ebből 6-ot bent hagytam, és azzal folytattam. Ebből azóta 9k lett, szóval nézzük tova:

Sunderland - Blackpool   +1-ről Blackpool     1,85x   1500 Ft
Bham - MU                      Dönti                      4,00x   300 Ft
WH - Everton                  Dönti                      3,20x   400 Ft

Egy nagyon rövid magyarázat a tippekhez:
- először is tél van, a pályák állapota sem tökéletes, hideg is van, stb. így én nem várok túl sok gólt sehol se. A Blackpool nagyon szimpatikus kis csapat, az igazán nagy csapatok kivételével bárki ellen lehet esélyük, és nem is bunkerfocival szoktak előrukkolni, így sokalltam az oddsukat. :o
- Ha Birmingham, akkor az ember első gondolata a dönti. Ha bham vs nagycsapat akkor az ember első gondolata az, hogy a kékek masszív bunkerfocit játszanak majd, és 0-0, 1-1 lesz a vége. A MU engem idén nem győz meg, hiányzók is vannak, nem igazán egyenletes a teljesítményük, de azért kikapni nem fognak.  ;D
- A WH a Fulham elleni győzelmével végre megindulhat felfelé, és otthon biztos 110%-ot fognak nyújtani a srácok, hogy végre eltávolodjanak a kiesőzónától, ami a csalódást keltően játszó, ám továbbra is masszívnak számító Everton ellen pont egy ikszre lesz elég.  ;D

Más: szerintem a Villát nagyon alábecsülik a City ellen, én tuti nem tenném meg hazaira fostos 1,5-ért...  :crazy:
A másik meg a Newcastle... Hát az úristen óvjon meg hogy ellenük fogadjunk egy papírforma meccsen (főleg idegenben), mert pont ilyenkor szoktak őrült eredményeket produkálni valamiért.  :redchug: ;D

Sunderland - Blackpool   +1-ről Blackpool     1,85x   1500 Ft   = +2775 Ft

Jól indult a nap, a Blackpool megcsinálta a mókát szépenokosan.  ;D Talán még kicsit túl óvatos is voltam, elég lett volna a +0,5 is bőven...  :-\
Ha még az egyik dönti is jön, az maga a menyország.  ::)

több fórumon is olvastam, hogy egyesek a nyakukat feltették volna arra, hogy big sam nélkül a bburn meg fog roppanni, és csúnyán kikapnak albionban... hát a nagy lófaszt, szépen kijött a két csapat közti játéktudásbeli különbség, a wba-t nagyon túlbecsülik.  :crazy:
a villa viszont csúful beleszaladt a böllérkésbe, többet vártam tőlük.  :-\

west ham - everton live megfogadva 1/2-re 1,83-on 480 Ft-al, ami pont 400 nyereséget hoz, tehát fedezi az x-emet.

WH - Everton                  Dönti                      3,20x   400 Ft   = +880 Ft, ebből 480-at biztosításra felhasználtam, tehát +400 Ft a vége.

Úgy alakult a meccs, ahogy vártam, az Everton a sokadik döntijét is megcsinálta. 25 perccel a vége előtt jól tettem, h visszafogadtam, túl sok gól esik a meccsek hajráiban ahhoz, hogy én itt hazárdírozzak, aztán még a végén begyötör vmeik csapat egy győztes gólt...  ;D Mostmár aztán remélem a bham se fekszik le a manchesternek, ésakkor jóság lesz ott is.  :ok:

Bham - MU                      Dönti                      4,00x   300 Ft   = +1200 Ft

Hát tegnap úgy látszik minden összejött...  :D Pedig berbatov gólja után már nem igazán bíztam a tippemben, de a srácok végül bemákoltak egy egyenlítő gólt.  ::) Ezzel az új egyenleg: 11 175 Ft (+2175)

Nézzük akkor a mai tippeket:
Chelsea - Bolton   dönti   (5,5x)   
Wigan - Arsenal   vendég   (1,53x)   kötésben   200 Ft   8,42x

Mára csak két meccsünk van, úgyhogy ebből csináltam egy bátor kombit a poén kedvéért.  :ok: A Chelsea 1,28-as szorzója nevetségesen kevés, ez itt nem a spanyol bajnokság, ahol a barca bucira ver mindenkit, ez itt a bukdácsoló chelsea és az egész szezonban jól teljesítő Bolton. Gondolkoztam asian handicap-es vendégen is, de rájöttem hogy nem éri meg, mert a vendég győzelemre azért nem túl sok esélyt látok, a Boltonnak eddig idegenben csak a kis csapatok ellen volt sikerélménye.
A másik meccsről: nem szeretek favoritra tenni, de ha összeadom a wigan szar védelmét és a félelmetes formában játszó arsenal támadó szekcióját, hát én itt nem tudom elképzelni, hogy ne győzzenek a londoniak.  :D


chelsea - bolton live megfogadva 1/2-re 1,36-os oddsal 550 Ft-al, ami pont fedezi az előző kombi szelvényemet. az arsenalt meg megbaszom ha innen elbukja  ;D :police:

először is leszophat az Arsenal, de erősen, hogy lehetnek ekkora lámák?!  :D igaz az a mondás, hogy ők mindig jövőre lesznek bajnokok...  ;D amúgy meg törjétek le e kezemet, ha még egyszer 1x2-be ilyen lófasz oddsot megrakok, akár kötésben is, pföj.  :crazy:
"hála istennek" a chelsea végül nyert, így nullára hoztam ezt a kombimat.  :angel: összességében nem volt rossz tipp az a dönti 5,5-ért, csak sajna a Bolton továbbra is mélyen a tudása alatt teljesít idegenben.  :( Hna, majd még jelentkezem az újévi nyerőkkel  :ok:

no, megvannak az újévi meccseim, legalábbis amiket már eldöntöttem  :D továbbra is megpróbálom őket követni live, és szükség esetén biztosítani.

Liverpool - Bolton   +1-ről Bolton   1,75x   1500 Ft
City - Blackpool   +0,5-ről Bpool   3,55x     300 Ft
bham - arsenal   dönti   3,6x   300 Ft

Hát a Bolton szorzója egy ajándék. Először is kizárt dolog, hogy ez az impotens pool 1-nél többel verje a Boltont, v egyáltalán bárkit. Tudom, a Bolton eddig nem sokat villantott idegenben, dehát senki se gondolhatja komolyan, h nem fog javulni a teljesítményük idővel. Nem is ragoznám túl, ez a vezér tippem.  :ok:
A city meccse már érdekesebb. Lehet hogy nagyon kitömik a Blackpoolt (ők már a nagyok ellen pár méretes verésbe beleszaladtak idén), de lehet h nem jön ki a lépés, fáradtak lesznek, v mittudomén.  ;D Bet365-ön +1,5 az "ajánlott" hendi a bpoolra, de az sztem egy baromság, mert ők itt vagy nagyon kikapnak, vagy csinálnak valami mókát, nem hinném hogy 1-0, v hasonló lesz.  :D
Bham - Arsenal: szinte ugyanaz mint az mu elleni meccsük, hasonló forgatókönyvet várok, az arsenalnál meg sose tudni, mikor töcskölnek el egy nyerhető meccset a kisfiúk.  ;D

Pár gondolat a többi meccsről:

Wba - Mu: felejtős meccs. Mu-ra idegenben (sem) fogadok, főleg ilyen oddson. A WBA pedig vállalhatatlan csapat, még annál is szarabbak mint amit a statisztikájuk mutat szerintem.  :crazy:
Sland - Bburn: érdekes kis meccs... erősen fontolgatom a bburn megtámogatását vmien formában...  ::)
Tottenham - Fulham: 1,4-ért nem teszek senkire se, fulham győzelem kizárt, a dönti pedig mindig adja magát az ő meccseiken. lehet tolok rá egy kis tőkét  ;)
a többi elsejei meccs szerintem fogadhatatlanul háromesélyes. ha valamire nagyon tennem kéne, azt mondanám, hogy a wh 1 góllal veri a wolvest...  :D

BUÉK mindenkinek! :D Ma reggel megszállt az ihlet, és tettem még két meccset:

WBA - MU   Berbatov 2v többk gólt lő   7,5x   50 Ft
West Ham - Wolves   WH nyer 1 góllal   3,75x   300 Ft

Az első igazából csak poénból. A bolgár mostanában jó formában játszik, a wba meg bármikor képes beszedni 3-4 gólt, amiből lehet hogy berba is kiveszi a részét.  :D
A WH most feljövőben van, és mindenképp akartam rájuk fogadni vmien formában, de egy sima hazaira sajnáltam volna a pénzt, mert azért nincs náluk olyan csatársor, akikben "megbíznék", hogy eldöntik a meccset, simán x-en ragadhatnak. Tehát ha nyernek is, valószínűleg 1-el, ezt meg ilyen szorzón már érdemes bepróbálni!   ;D

ó, hogy szakadna az ég a liverpoolra... bemákolták a meccset a végén, ááá  :bash:

WBA - MU   Berbatov 2v több gólt lő   7,5x   50 Ft
West Ham - Wolves   WH nyer 1 góllal   3,75x   300 Ft
Liverpool - Bolton   +1-ről Bolton   1,75x   1500 Ft - tét vissza
City - Blackpool   +0,5-ről Bpool   3,55x     300 Ft

fuck. remélem a bham leikszel, mert ez nem tetszik eddig...  >:(

gyengén sikerült a tegnapi nap, de nembaj, higgadt maradok.  :D

bham - arsenal   dönti   3,6x   300 Ft

Mára csak egyetlen tippem van:

Bilbao - Deportivo   hazai   1,7x   1000 Ft

A baszkok otthon mindig 110%-on pörögnek, a depor pedig gyalázatos eredményeket produkált eddig, ráadásul láttam isp ár meccsüket, és ha Riki nincs a pályán, akkor teljesen halott a támadójátékuk.  :crazy: ;D

Bilbao - Deportivo   hazai   1,7x   1000 Ft

tovább folytatódik a szopószériám...  :bash: a depor gyakorlatilag helyzet nélkül, 1 kamu tizivel megszerezte a vezetést, majd egy kamu kiállítás után kicsit játszadoztak emberelőnyben is, végül az első helyzetükből a 2. góljukat is meglőtték, miközben a bilbao kb. 8-10 tiszta gólhelyzetet baszott el...  :noway: megáll az ész.
elszakadt a cérna, úgyhogy raktam egy ilyet idegből:

barca - levante   0-1-ről barca   1,25x   10 000 Ft

Mindig az ilyenek szokták okozni a vesztemet, de sebaj  ;D

A naplómba írt, bet365-ös barát meghívása bónusz részemről rendben!