Chelsea FC Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezocsa Dátum augusztus 16, 2013, 14:35:39
Kicsit kevés az igazi csatár. Kiváncsi leszek Torres-re mert Mo szereti az igazi középcsatárokat és általában egy ékkel ál fel.
Talán ki jön neki most a lépés mert elég jó szélsői vannak a kékeknek:-))
De mi lesz ha ketten megsérülnek...
Schürrle is csatár, nem?

A Leverkusenben sem csatárt játszott , de ha szükség van rá ott is tud játszani ugyanilyen Moses is.

Willian a Chelseahez igazolt . 
Kb. a Spurs orvosi szobájából rángatta el a srácot a Chelsea.   Már úgy tűnt , hogy a Tottenham megszerzi átesett a vizsgálatokon is amikor Abra felhívta Szulejman Kerimovot és 5 millió ojróval többet ajánlott a brazilért.
Hogy mi szükség volt erre az átigazolásra azt nem tudom.

A Chelsea kezdője a United otthonában (21 óra): Cech - Ivanovics, Cahill, Terry, Cole - Ramires, Lampard - De Bruyne, Oscar, Hazard - Schürrle
SCHÜRRLE?!?!?! Na erre kíváncsi leszek...

A szuperkupa után én úgy gondolom hogy schürrle jó igazolás volt. Még nem asszimilálódott teljesen de vannak biztató jelek, lelkesen játszott látszott rajta hogy nagyon hajt, befutotta a teljes pályát, sokat futott vissza a védelmet segíteni is, na meg ugye adott egy nagyon jó gólpasszt Torresnek. Lukaku viszont akármit mondanak róla szerintem nem illik ide, a szuperkupán amikor beállt nem volt egyetlen jó megmozdulása sem és úgy láttam teljesen kedvetlenül, önbizalomhiányosan játszott. A kihagyott tizenegyese meg egy szégyen volt még én is jobbat lőttem volna.

Hol van Moses? Tavaly nekem nagyon tetszett a játéka. Mou alatt, meg a csapat közelében sincs.

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 01, 2013, 18:45:14
Hol van Moses? Tavaly nekem nagyon tetszett a játéka. Mou alatt, meg a csapat közelében sincs.

Pool-ba megy kölcsönbe egy évre, szinte már hivatalos.

#52 szeptember 02, 2013, 01:32:40, Sierra
Idézetet írta: kunisse Dátum szeptember 01, 2013, 13:19:09
A szuperkupa után én úgy gondolom hogy schürrle jó igazolás volt. Még nem asszimilálódott teljesen de vannak biztató jelek, lelkesen játszott látszott rajta hogy nagyon hajt, befutotta a teljes pályát, sokat futott vissza a védelmet segíteni is, na meg ugye adott egy nagyon jó gólpasszt Torresnek. Lukaku viszont akármit mondanak róla szerintem nem illik ide, a szuperkupán amikor beállt nem volt egyetlen jó megmozdulása sem és úgy láttam teljesen kedvetlenül, önbizalomhiányosan játszott. A kihagyott tizenegyese meg egy szégyen volt még én is jobbat lőttem volna.

Lukaku jó lehetne HA játszana legalább csereként ,tavaly már bizonyított WBA-nál  .  Én őt favorizálnám Torres , Eto'o (mert ugye a vén zsoldos is megérkezett végszóra na meg Ba is itt parkol még)  helyett.  Torres most berúgta ugyan de az idei meccseken eddig nem sok vizet zavart sőt semennyit. A szuperkupán játszott Lukaku 20 percet azért küldték be hogy legyen kinek előre rúgni a labdát aki le tudja esetleg venni a védők között+ megtartani nem itt kellett volna megváltania a világot. A tizi szörnyű volt tényleg nem értem miért kellett a 20 éves srácot odaállítani 5. rúgóként Super Frankie meg rúgta harmadikként.

Moses a Liverpoolban lesz 1 évig kölcsön már hivatalos , kispadra se fér Mata - De Bruyne - Hazard- Oscar- Schürrle - Willian mellett.

Szeretett klubbunk ma ünnepli a 109. születésnapját!!!



Sajnos ez is bekövetkezett Super Frankie elhagyja a csapatot.  :'(   Már tavaly is necces volt a hosszabbítás de Mourinho miatt maradt még egy évet. A kevesebb fizetés és játéklehetőség miatt már nem nagyon reménykedtem a maradásában ,de amikor 1-2 hete láttam a köv. szezon mezének reklámjában akkor megnyugodtam úgyhogy most nagyon lesújtott a hír. Kíváncsi leszek hogyan tovább visszavonul vagy megy még egy kis pénzt keresni Villa mellé.

Átigazolások: Costa és Fabregas érkezését már szinte tényként kezelik , emelett erősen pletykálnak Shaw , Tiago , F. Luis érkezéséről.

Érdekesség: A müncheni döntő büntetőrúgói közül egy sem Chelsea mezben kezdi a következő szezont... ( Mata, Luiz , Lampard, Cole , Drogba)