FTC Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Éppen tegnap volt eszembe, hogy "felélesztem" a topicot, mert hála Istennek van miért, de Latzka időközben megtette.  :beerchug:

Nos, egy szó mint száz, újra van CSAPATUNK! Nagy dolog ez kérem annyi ínséges esztendő után. Na bajnokok még nem leszünk attól nem kell félni, de végre valahára olyan focit játszunk amiért érdemes kimenni a stadionba. Nagyon szimpatikus számomra, hogy mindent megpróbálunk megtenni a győzelem(pontszerzés) érdekében. Lásd. MTK elleni mérkőzés. Magyar pályán nem is tudom láttam-e valaha ilyet, mint amikor Moniz felvezényelte a Levit az ellenfél kapujához. Az is benne volt a pakliban ami történt, hogy balul sül el, de egy percig nem bánkódtam miatta. Megpróbálták, nem jött be, viszont tiszta lelkiismerettel jöhettek le a pályáról.

Szóval csak így tovább gyerekek! Ha így folytatjátok, még arra is van remény, hogy újra közel 700 km-t vonatozzak értetek, mint a régi szép időkben.  ;)

Hajrá FRADI!  :beerchug:

Ne menjünk el szó nélkül kézilabdás lányaink tegnapi bravúrja mellett! Csak gratulálni lehet ehhez a csupaszív játékhoz!  :great:
Mindig jó ha nyerünk, de most pont ott nyertünk, ahol nagyon kellett.  ;) Remélem példát mutattunk a labdarúgó válogatottunknak, hogyan kell ezt csinálni!

Hajrá FRADI!    :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 04, 2013, 08:15:47
Ne menjünk el szó nélkül kézilabdás lányaink tegnapi bravúrja mellett! Csak gratulálni lehet ehhez a csupaszív játékhoz!  :great:
Mindig jó ha nyerünk, de most pont ott nyertünk, ahol nagyon kellett.  ;) Remélem példát mutattunk a labdarúgó válogatottunknak, hogyan kell ezt csinálni!

Hajrá FRADI!    :beerchug:

Egyszerűen nagyszerűek ezek a lányok!  :beerchug:

Kézilabdás Lányaink továbbra is fantasztikusak! :great: Ismét nagyot dobbant a FRADI-SZÍV!  :beerchug:

Viszont van egy FRADI-SZÍV, amely egy pillanatra leállt, megijesztve szurkolókat, barátokat, rajongókat.  :( Döbbenten hallgatom a híreket és felidézem magamban az utolsó személyes találkozásunkat a Vár-kert környékén. (nem tegnap volt ez tény) Szia!....Hogy vagy?...... és foci ..... és egy pillanat leforgása alatt ismét tinédzserek voltunk, "lábtangóztunk" a régi közlekedési parkban.
Figyu Tesó! Még ötvenen innen vagyunk, ne szórakozzál itt velünk. Futni már nem bírunk (csak ha a zsaru kerget  ;D), de lábtangóba még mindig lenyomnánk a tacskókat. Visszavárunk a Fradisták nagy családjába és természetesen Kisvárdára is!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7IEof4u1Kpk#!

Fradi: bejelentették a volt brazil válogatott játékos érkezését!

A fradi.hu-n található rövidke közlemény szerint az egykori UEFA-kupa-győztes játékossal a mai napon mindenben sikerült megállapodni, így létrejött az átigazolás.

Név: Leonardo Vitor Santiago
Születési idő/hely: 1983. 03. 09., Rio De Janiero
Poszt: támadó
Korábbi klubjai: Feyenoord (2000-05), NAC Breda (2006), Ajax (2007-09), NAC Breda (2009-11), Red Bull Salzburg (2011-12)
Eddigi eredményei: UEFA Kupa-győztes (2002), Holland Kupa-győztes (2007), Holland Szuperkupa-győztes (2007), osztrák bajnok (2012), Osztrák Kupa-győztes (2012)

Régóta elhúzódó ügyre került pont; sikerrel :ok:


ÚÚÚÚÚ Sporikáim!

Nagyon kemény hétvége elé nézünk, de remélem vasárnap estére nagyon boldogok leszünk!

Kézilabdás lányaink ma a BL-ben, labdarugó fiaink holnap az NB.I.-ben vívnak kemény csatát.

Hajrá FRADI!    :beerchug:


Idézetet írta: Várda64 Dátum március 09, 2013, 12:51:44
ÚÚÚÚÚ Sporikáim!

Nagyon kemény hétvége elé nézünk, de remélem vasárnap estére nagyon boldogok leszünk!

Kézilabdás lányaink ma a BL-ben, labdarugó fiaink holnap az NB.I.-ben vívnak kemény csatát.

Hajrá FRADI!    :beerchug:

Hajrá Fradi!  :beerchug:

Ferencvárosi TC   2 - 1   Újpest :beerchug: :great: :beerchug:

Fúúúú mekkora derby volt ez! Le a kalappal a Srácok előtt! Ezek a Srácok ma lettek igazi Fradisták. Aki így tud küzdeni szeretett klubunkért, mint ahogy ezek a Srácok tették, az mind megérdemli, hogy igazi Fradistaként tekintsünk rájuk. Szép volt Fiúk!

Hajrá FRADI! 

Az végén végig azon agyaltam, hogy nekünk is 'jár' egy utolsó perces gól, mint amilyet az odavágón kaptunk ; és jött is a dugó :D :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 10, 2013, 19:32:42
Ferencvárosi TC   2 - 1   Újpest :beerchug: :great: :beerchug:

Fúúúú mekkora derby volt ez! Le a kalappal a Srácok előtt! Ezek a Srácok ma lettek igazi Fradisták. Aki így tud küzdeni szeretett klubunkért, mint ahogy ezek a Srácok tették, az mind megérdemli, hogy igazi Fradistaként tekintsünk rájuk. Szép volt Fiúk!

Hajrá FRADI!


Végig azt mondtam, hogy inkább ne legyen izgalmas ez a meccs, csak nyerjünk, de igaz ami igaz, az ilyen meccsen lesznek az igazán emlékezetesek. Szépen búcsúztatjuk a régi Albert Stadiont. Reméljük az újban is sok hasonló élményben lesz részünk.


Egyébként én annyira nem értem ezeket az Újpesti nyilatkozatokat. Itt mondják, hogy nem megérdemelt a győzelem, mert két távoli lövéssel nyertünk. Hát szerintem abszolút megérdemelt. A meccsen volt két helyzete a liláknak abból az egyik gól is lett, amit az a Kabát lőtt akinek már nem lett volna helye a pályán mert arcon könyökölte azt a Gyömbért aki ápolás miatt nem volt akkor a pályán. Azon kívül még volt egy nagy helyzetük amit szerencsére Jova védett. Nekünk volt két ziccerünk amit egy méterről nem tudtak befejelni, és azért arról a Jenner helyzetről se felejtkezzünk el, amit a Szélesi úgy mentett, hogy felbukott Balajcza lábában.


Összességében szerintem abszolút megérdemeltük a győzelmet.
Hajrá Fradi, előre az európai kupaszereplésért.

Tegnap nagy öröm, ma kimondhatatlan szomorúság tölti meg a szívem.  :'(

Meghalt kedvenc csapatunk szurkolója, a Republic együttes frontembere, Bódi László művésznevén Cipő!

Értelmeset nem tudok írni, hülyeséget nem akarok. Nagyon friss ez a sokk, kavarognak bennem az emlékek. Stílszerűen csak annyít:

Szép volt Laci, nyugodj békében!  :'(

Republic - Nagy baj van, hol a szívem



Jól sikerült a "házszentelő" labdarúgóink számára.  ;)
Meggyőző fölénnyel sikerült vernünk az Eger csapatát (4:0), igaz az elmúlt pár napban volt időnk "gyakorolni" rajtuk. Kifejezetten jókat mosolyogtam Dani nyilatkozatain (főleg a félidein  :)), de ami mellett nem szeretnék szó nélkül elmenni az Somália szépségdíjas gólja.

Történt volt ugyanis, hogy nem is olyan régen valami jött-ment falusi horda ellen (ute) Somi suhintott egy emberes gólt a balossal. Ennek a hordának az egyik majma valami nevenincs lázár "libafos" bence azt nyilatkozta, hogy ő nem is érti hogyan történhetett ez, hiszen Somalia jobbal sem tud lőni nemhogy ballal. Nos, Somi tegnap úgy gondolom erre a nyilatkozatra megadta a csattanós választ, ballal megint leakasztotta a hálót. Az pedig legyen lázár "libafos" bence baja, hogy ő csak azért hordja a bal lábát hogy el ne dőljön. Viszont ha a képességei ennyire behatároltak, akkor szerényebbre kellene venni a figurát és főleg a sértő nyilatkozatokat.
Ez a nyilatkozat már akkor bennem volt, csak gondoltam kivárom a következő alkalmat, hogy reagáljak rá. Somi nem várakoztatott sokáig.  :)

Hajrá FRADI!  :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 31, 2013, 09:41:00
Jól sikerült a "házszentelő" labdarúgóink számára.  ;)
Meggyőző fölénnyel sikerült vernünk az Eger csapatát (4:0), igaz az elmúlt pár napban volt időnk "gyakorolni" rajtuk. Kifejezetten jókat mosolyogtam Dani nyilatkozatain (főleg a félidein  :)), de ami mellett nem szeretnék szó nélkül elmenni az Somália szépségdíjas gólja.

Történt volt ugyanis, hogy nem is olyan régen valami jött-ment falusi horda ellen (ute) Somi suhintott egy emberes gólt a balossal. Ennek a hordának az egyik majma valami nevenincs lázár "libafos" bence azt nyilatkozta, hogy ő nem is érti hogyan történhetett ez, hiszen Somalia jobbal sem tud lőni nemhogy ballal. Nos, Somi tegnap úgy gondolom erre a nyilatkozatra megadta a csattanós választ, ballal megint leakasztotta a hálót. Az pedig legyen lázár "libafos" bence baja, hogy ő csak azért hordja a bal lábát hogy el ne dőljön. Viszont ha a képességei ennyire behatároltak, akkor szerényebbre kellene venni a figurát és főleg a sértő nyilatkozatokat.
Ez a nyilatkozat már akkor bennem volt, csak gondoltam kivárom a következő alkalmat, hogy reagáljak rá. Somi nem várakoztatott sokáig.  :)

Hajrá FRADI!  :beerchug:

Nem bizony :ok: Bennem is megmaradt az a szánalmas meccsvégi mentegetőzés, remélem minden egyes Fradi meccsen így válaszolnak ;)