Manchester Utd. Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum május 02, 2013, 10:25:53
A csapat történetének legendája, David Beckham ma ünnepli, 38. születésnapját, Isten éltesse!

A UNITED színeiben elért sikerei:

Premier League (6): 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03
FA Cup (2): 1995–96, 1998–99
FA Community Shield (4): 1993, 1994, 1996, 1997
FA Youth Cup (1): 1991–92
UEFA Champions League (1): 1998–99
Intercontinental Cup (1): 1999



Mekkora csapat volt a Beckham vezette, te atyaég... Beckham, Scholes, Butt, Giggs, Neville-ék, Schmeichel, Stam, Cole, York, és persze a szupercserék, Sheringham és Solksjaer. Évekig mosták fel a padlót a PL mezőnyével.
Happy Birthday David!

Egyedül az fura hogy serdülőkorom meghatározó csapata, mégis mintha most lett volna...

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 02, 2013, 10:35:34
Mekkora csapat volt a Beckham vezette, te atyaég... Beckham, Scholes, Butt, Giggs, Neville-ék, Schmeichel, Stam, Cole, York, és persze a szupercserék, Sheringham és Solksjaer. Évekig mosták fel a padlót a PL mezőnyével.
Happy Birthday David!

Egyedül az fura hogy serdülőkorom meghatározó csapata, mégis mintha most lett volna...

És a csk-t, Cantonát se feledjük, nem véletlenül emlegetik mind a mai napig "Eric király"-ként!

Idézetet írta: benson Dátum május 02, 2013, 11:25:13
És a csk-t, Cantonát se feledjük, nem véletlenül emlegetik mind a mai napig "Eric király"-ként!

A serdülőkorom kezdete egybeesett a Király visszavonulásával ;D Régen az MTV-n talán volt minden héten PL összefoglaló, ott kedveltem meg a focit, ilyen Zola, Beckham, Bergkamp féle istenek miatt. És talán az első, második ilyen műsor amit láttam, pont ott távozott Cantona.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 02, 2013, 11:35:46
Régen az MTV-n talán volt minden héten PL összefoglaló

Esetleg nem a "Foci angol módra" volt a címe? Nem voltak még magyar sportcsatornák, ez volt az egyetlen műsor angol foci témában. Habár ha jól emlékszem, ez csak az FA Cup meccseinek összefoglalóját adta. Rég volt, szép volt.
S hogyhogy nem maradtál United drukker?

Idézetet írta: benson Dátum május 02, 2013, 11:48:51
Esetleg nem a "Foci angol módra" volt a címe? Nem voltak még magyar sportcsatornák, ez volt az egyetlen műsor angol foci témában. Habár ha jól emlékszem, ez csak az FA Cup meccseinek összefoglalóját adta. Rég volt, szép volt.
S hogyhogy nem maradtál United drukker?

Lehet. De nekem az rémlik hogy minden fordulóról volt...

Kölyök voltam még :D Egyszerre szurkoltam a Chelsea, Arsenal, MU hármasnak az említett játékosok miatt. Általában játékost követek, de a csapat is a szívemhez tud nőni, Del Piero távozása után is JUVEEE. Aztán a BL meccsek miatt maradt a MU. Egészen addig amíg nem nyertek meg mindent :) Erre jött CR, és a MU volt megint a legjobb. Elment, de Angliában még mindig inkább nekik szurkolok, bár az elmúlt időszakban valahogy nem tetszik a játékuk.

Ma hivatalos lett hogy a szezon végén visszavonul Sir Alex ! :(
egy korszaknak vége

Idézetet írta: priest Dátum május 08, 2013, 10:33:01
Ma hivatalos lett hogy a szezon végén visszavonul Sir Alex ! :(
egy korszaknak vége

Mi van????????????????? Ezt hol hallottad?

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 08, 2013, 10:44:54
Mi van????????????????? Ezt hol hallottad?

Valóban hivatalos, kint van a MU honlapján is.

Ez hihetetlen, nem hiszem el... Semmi nem utalt erre, egyáltalán nem vártam. Azóta ott van, mióta megszülettem... Sajnálom hogy elmegy :'(

Akkor lehet hogy Mourinho tényleg Fergiet váltja?

Amúgy észrevettétek hogy mennyi nagycsapat vág neki az új idénynek új edzővel? Ilyenre nem is emlékszem. Juve, Milan lehet, Barcánál sem elképzelhetetlen, ahogy a PSG is gyanús. De hallottam variációkat Wenger távozására is. Ami tuti: Bayern, Real, Chelsea, ManU.

Én is sajnálom nagyon, de valljuk be hogy már ez is emberfeletti és megismételhetetlen amit véghez vitt. 27 év, ugyanazzal a mesterrel amikor a top csapatok évente van hogy több edzőt is cserélnek.

Viszlát öreg traktor, jó pecázást! Megérdemel pár stresszmentes évet így a 70en túl

Most olvasgatok utánna a történteknek és találtam egy két dolgot, nem tudom hallottatok-e már róla, ha nem akkor tessék :

-Fergi marad a klubnál mint sportigazgató, és mint a klub nagykövete ez is már be van jelentve.
-A fő ok amiért nem kíván tovább menedzser lenni az hogy csípő műtétre kell mennije ami egyre inkább úgy néz ki hogy nem tűr halasztást.

A William Hill már ki is dobta a szorzókat az utódjára :

David Moyes (Everton) : 1,80
José Mourinho (Real Madrid) : 2,10
Jürgen Klopp (Borussia Dortmund) : 15,00
Ryan Giggs : 21,00
Ole Gunnar Solskjaer : 26,00
Josep Guardiola : 34,00
Gary Neville : 34,00

Idézetet írta: Kagawa Dátum május 08, 2013, 11:58:36
Most olvasgatok utánna a történteknek és találtam egy két dolgot, nem tudom hallottatok-e már róla, ha nem akkor tessék :

-Fergi marad a klubnál mint sportigazgató, és mint a klub nagykövete ez is már be van jelentve.
-A fő ok amiért nem kíván tovább menedzser lenni az hogy csípő műtétre kell mennije ami egyre inkább úgy néz ki hogy nem tűr halasztást.

A William Hill már ki is dobta a szorzókat az utódjára :

David Moyes (Everton) : 1,80
José Mourinho (Real Madrid) : 2,10
Jürgen Klopp (Borussia Dortmund) : 15,00
Ryan Giggs : 21,00
Ole Gunnar Solskjaer : 26,00
Josep Guardiola : 34,00
Gary Neville : 34,00

Mourinho érdekes lenne azok után hogy már mindenki elkönyvelte hogy a Chelsea-hez megy vissza, sőt viszi Falcaot is... De van egy olyan érzésem hogy lehet benne valami, már régen kipécézték SAF helyére, most valahogy pont akkor marad pad nélkül a portugál amikor távozik az öreg... De nem hinném hogy egy MU-nak főleg SAF után ilyen habitusú edzőre lenne szüksége. Moyes tökéletes lenne, főleg ha hozna egy-két játékost onnan. De a legjobban mégis Solksjaernak örülnék, amint olvastam hogy megy Ferguson, már mondtam öcsémnek, de jó lenne ha valami egykori legendás játékosa venné át.

Tudtuk, hogy egyszer bekövetkezik ez is, mégis hihetetlen lesz, hogy ősszel már nem őt látjuk a kispadon. Nagykabátostól, rágógumistól, játékvezetővel vitatkozóstól, mindenestől. Közel 28 év... Kimondani is félelmetes.

Idézetet írta: TiB Dátum május 08, 2013, 11:06:56
Nagyon sajnálom azt a hülye bírót, meg a jogtalan pirosat a Madrid ellen, biztos vagyok benne hogy meglepte volna mindkét német csapatot.

Ez jól esett, TiB!  :great:

Egy Bayern - MU döntő  ::)  Remember 1999  :D

Idézetet írta: Kagawa Dátum május 08, 2013, 11:58:36
Most olvasgatok utánna a történteknek és találtam egy két dolgot, nem tudom hallottatok-e már róla, ha nem akkor tessék :

-Fergi marad a klubnál mint sportigazgató, és mint a klub nagykövete ez is már be van jelentve.
-A fő ok amiért nem kíván tovább menedzser lenni az hogy csípő műtétre kell mennije ami egyre inkább úgy néz ki hogy nem tűr halasztást.

A William Hill már ki is dobta a szorzókat az utódjára :

David Moyes (Everton) : 1,80
José Mourinho (Real Madrid) : 2,10
Jürgen Klopp (Borussia Dortmund) : 15,00
Ryan Giggs : 21,00
Ole Gunnar Solskjaer : 26,00
Josep Guardiola : 34,00
Gary Neville : 34,00
Moyes lesz, Mourinho csak szopatásnak lett behintve.

#44 május 08, 2013, 14:19:15, rosco
David Moyes (Everton) : 1,80
Jó szakember, de szerintem nem elég karakteres egy ekkora klubhoz. Pedig ahogy nézegetem a rá adott oddsokat (pl. betfairnél 1,44), ő a toronymagas favorit.

José Mourinho (Real Madrid) : 2,10
A kinevezése kb. annyira beteg lenne, mint Benítez leültetése a Chelsea padjára.

Jürgen Klopp (Borussia Dortmund) : 15,00
Remek edző, de nem tudom elképzelni, hogy egy német menedzser üljön a Man. United padján.

Ryan Giggs : 21,00
Neki még a pályán a helye. 8)

Ole Gunnar Solskjaer : 26,00
Benne látok fantáziát, de Moldéből egyből Manchesterbe túl nagy lépésnek tűnik. Még több tapasztalatot kell gyűjtenie, hogy megbirkózzon egy ekkora feladattal.

Josep Guardiola : 34,00
Kizárt, ő már a bajoroké.

Gary Neville : 34,00
Még nem jött el az ideje.