Ac Milan Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ac Milan Szurkolótábor

Ebben a témában várjuk az Ac Milan szurkolóit. Itt lehet beszélgetni a csapat meccseiről, a játékosokról, illetve ide jöhetnek egyéb pletykák amelyek a "piros-feketéket" érintik.


Kezdjük is egy jó hírrel: Gattuso újra a csapattal edzett!

Alberto Aquilani ügynöke szerint szinte biztos, hogy a szezon végén a Milan megvásárolja a játékost a Liverpooltól. ::)

Kíváncsi vagyok ki érkezik szegény Cassano helyére... ???

Én egy dolgot kérek a drága jó Istentől! Nehogy MUTU legyen, mert megbolondulok!

Egyet értek ő nagyon nem kell ide!!!!!!!!!!!! :crazy:

Ha minden igaz, s az időjárás is velünk tart, akkor holnap repülünk Milánóba.

Már nagyon várom a szerdai Barca elleni meccsünket.

Esetleg valaki még jön a meccsre?

Eddig ők lesznek ott: Milan, Szotyori

Ha időm is engedni fogja akkor írok egy beszámolót is a meccsről.  ;)

Forza Milan!  :beerchug:

Igen tehát ott lesz még 49 klub társam elég erős magyar jelenlét lesz:D Számom nem kell? egy sőr kint?

Idézetet írta: Szotyori Dátum november 21, 2011, 13:07:53
Igen tehát ott lesz még 49 klub társam elég erős magyar jelenlét lesz:D Számom nem kell? egy sőr kint?

Írok neked.  ;)

Ok de gépem szarakodik főleg faacebook:( :bash:

Tegnap este értünk haza Milánóból! Fantasztikus volt a szerdai meccs! Életre szóló élmény.

Amint van egy kis időm, írok egy beszámolót.  ;)

Kár, hogy az az unicef által küldött, német retek, a segítőivel együtt elcsalta a győzelem lehetősőégét.

Real szimpatizánsként mondom, hogy ez a kijelentés azért erősen túlzó.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 25, 2011, 12:48:28
Kár, hogy az az unicef által küldött, német retek, a segítőivel együtt elcsalta a győzelem lehetősőégét.

Szép és izgalmas meccs volt. Jó csapat a Barcelona, ez biztos, s az is biztos, hogy hasonló csapatok néha kellemesebben vannak kezelve, de ugyanúgy igaz ez a Milanra is.

Szerintem nagyon szépen helyt állt a "kiöregedett" Milanunk.  ;)