Juventus FC Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Bayern München jön a BL-ben!

Ma délben a svájci Nyonban megtartották a Bajnokok Ligája negyeddöntőinek sorsolását, melyen a Juventus a német Bayern München együttesét kapta ellenfélül.


Az Öreg Hölgy a sorsolás előtt három csapatot - a Real Madridot, a Barcelonát és a Bayern Münchent - szeretett volna elkerülni, de ez nem jött össze.

A párharc első meccsét a legjobb 16 között az Arsenalt kiejtő Bayern München arénájában rendezik meg április első hetének közepén, egy héttel később pedig a Juventus Stadionban lesz a visszavágó.

A két csapat eddig 6 tétmeccset játszott egymással, melyen 3 Juventus-győzelem, 2 Bayern-siker és 1 döntetlen született, összesített gólarány 7-6 a Bayern javára.

A további párosítások: Malaga-Dortmund, Real Madrid-Galatasaray, Paris SG-Barcelona.

www.football-italia.net
juventusfc.hu

Costacurta: A kontrajáték lehet a nyerő

A Milan legendás védője, Alessandro Costacurta hisz abban, hogy a Juventus képes lesz legyőzni a Bayern Münchent a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.


Az Öreg Hölgy a német sztárcsapatot kapta Európa topsorozatának mai sorsolásán, és a Bőrgatyásokat tartják a párharc esélyesének.

Ugyanakkor a Milan és az olasz válogatott egykori védője, Alessandro Costacurta hiszi, hogy a torinói csapatnak van esélye bejutni az elődöntőbe.

"Nagyon nehéz lesz a Juventus számára. A német csapatok mindig is magas szinten állnak és a mentalitásuk megsüvegelendő."

"Ugyanakkor a Bayern szenved az olyan csapatok ellen, akik kontráznak, mivel a középső védőik sebezhetőek."

www.football-italia.net
juventusfc.hu

Conte: Ösztönző párharc

Antonio Conte a ma déli Bajnokok Ligája-sorsolás után elmondta, reméli, hogy a csapata képes folytatni az álmot a Bayern München ellen is.


A 43 éves szakember elismerte, hogy az áprilisi párharc a 4-szeres BL/BEK-győztes német csapat ellen nagyon kemény teszt lesz, de biztos abban, hogy csapatában megvan az, ami ahhoz kell, hogy továbbjusson az elődöntőbe.

"Tisztában voltunk vele, hogy a negyeddöntő számunkra nagy kihívást fog jelenteni. A Chelsea után most a tavalyi második ellen fogunk szerepelni. Ők az egyik legkiegyensúlyozottabb csapat Európában, és meg lesz az évek során megszerzett tapasztalati előnyük. Valamint nekik már nem kell gondolkodniuk a bajnokságon, mivel 20 pontos előnnyel vezetik a tabellát."

"A párharc minden bizonnyal ösztönzőleg hat majd mindenkire, és mi ezt maximális nyugalommal, koncentrációval és örömmel fogjuk megtapasztalni. Egy álmot kergetünk, és szeretnénk megtapasztalni ezt az élményt a sorozat legvégéig. Tavaly otthon, a kanapénkról néztük a Bajnokok Ligáját, de idén kulcsszerepet akarunk játszani."

www.juventus.com
http://juventusfc.hu

A Bayern játékosok reakciói a sorsolás után

A Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a Juventus a Bayern Münchennel fog összecsapni. A sorsolás után a német csapat játékosai is nyilatkoztak.


A bajor gárda középpályása, Toni Kroos elmondta, hogy egy nagyon kemény párharcra készülhetnek.

"A Juventus kiejtette az előző évi Bajnokok Ligája-győztest (a Chelsea-t), ezért számunkra ők a Barcelona mögötti második legnehezebb csapat, akikkel összekerülhettünk. Ahhoz, hogy nyerjünk, a legjobbunkat kell nyújtanunk, és nem szabad gólt kapnunk otthon, ez létfontosságú. Arturo Vidal kulcsjátékosukká vált."

A Bayern középpályájának másik bástyája, Bastian Schweinsteiger az Andrea Pirlo jelentette veszélyre hívta fel csapata figyelmét.

"A Juventus egy nagyszerű csapat. Az olasz játékosok mindig fizikálisak, és olyan játékosoktól várhatod a jó teljesítményt, mint Andrea Pirlo. A Juventus ellen játszani mindig nagyon kemény - különösen taktikai szinten."

Végezetül a müncheni kapus, Manuel Neuer ejtett néhány szót az előttünk álló párharcról. Ő magabiztosan állítja, hogy csapata be fog jutni az elődöntőbe.

"Az olasz csapatok mindig nagyon szervezettek. De bennünk megvan az, ami az elődöntőbe jutáshoz szükséges."

www.football-italia.net
http://juventusfc.hu

Szerintem a lehető legkellemetlenebb ellenfelet kaptuk, de nagyon kell egy ilyen erőfelmérő a csapatnak, hogy lássuk hol is állunk éppen európai viszonylatban. Nagy előny hogy Münchenben lesz az első meccs, nem tudom elképzelni, hogy olyan eredménnyel várjuk a torinói visszavágót, hogy már nincs komolyabb esélyünk a továbbjutásra. Bizakodó vagyok 8)

El is döntöttem, hogy összenyerem gyorsan a müncheni meccs árát, ehelyett tegnap baromságokkal sikerült elvernem a bankom harmadát... :D

Idézetet írta: lujdzsi Dátum március 16, 2013, 10:35:37
Szerintem a lehető legkellemetlenebb ellenfelet kaptuk, de nagyon kell egy ilyen erőfelmérő a csapatnak, hogy lássuk hol is állunk éppen európai viszonylatban. Nagy előny hogy Münchenben lesz az első meccs, nem tudom elképzelni, hogy olyan eredménnyel várjuk a torinói visszavágót, hogy már nincs komolyabb esélyünk a továbbjutásra. Bizakodó vagyok 8)

El is döntöttem, hogy összenyerem gyorsan a müncheni meccs árát, ehelyett tegnap baromságokkal sikerült elvernem a bankom harmadát... :D
Tényleg kellemetlen ellenfél a bayern, de azért a real, vagy barca még kellemetlenebb lenne szerintem.....
de a viccet félretéve, reális esély van a juve továbbjutására, én mindenképp nekik szurkolok (öcsém a legnagyobb juve fan :ok: )

Idézetet írta: tonijani Dátum március 16, 2013, 10:57:03
Tényleg kellemetlen ellenfél a bayern, de azért a real, vagy barca még kellemetlenebb lenne szerintem.....
de a viccet félretéve, reális esély van a juve továbbjutására, én mindenképp nekik szurkolok (öcsém a legnagyobb juve fan :ok: )

Én úgy gondolom, hogy a Bayern a legösszetettebb csapat most a 3 közül. A Barca továbbra is csak egy fajta játékot tud(azt persze kibaszott jól), Conte pedig van olyan jó edző, hogy megtalálja ennek az ellenszerét, saját elmondása szerint is nagyon sokat tanulmányozza évek óta a Barcelonát. A Madridnak meg mi amolyan mumusai vagyunk, és én idén semmi olyat nem láttam a Madridtól amiért tartani kéne tőlük. Mentálisan és csapategység szempontjából szerintem a Juventus mérföldekkel a Madrid előtt jár, Mourinhoéknál valami ezen a téren már egy ideje nem stimmel. Szerintem ez a BL ezen szakaszában már sokkal fontosabb, mint az, hogy mennyivel drágább,nagyobb nevekkel teli a keretük, mennyivel nevesebb, tapasztaltabb az edzőjük stb.

Ritkán mondok ilyet, de ma estére: FORZA JUVE!  :beerchug:



Remélem igaz a hír, és valóban jön, 12 milláért még nekem is megérte volna a kertbe tengózni..  :great:


"Jelentés: Megegyezés a Manchester Cityvel Mint arról már korábban beszámoltunk, Marotta és Paratici a mai nap során Angliában tartózkodtak, hogy pontot tegyenek a Tevez ügy végére. Egybehangzó olasz források szerint a találkozó sikeres volt.

A Sky Sport Italia, a Tuttosport és a Gazzetta dello Sport is arról számol be, hogy megszületett az egyezség. A Juventus 9 millió eurót fizet, illetve további 3 millió eurót bónuszként, ha az adott feltételek teljesülnek, összességében tehát 12 millió euróért igazolhat Tevez Torinóba.

Várhatóan az argentin három éves szerződést ír alá, melynek értelmében évi 5,5 millió eurót tehet majd zsebre."




Forrás:

www.football-italia.net
www.juventushungary.hu

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 26, 2013, 07:31:08
Remélem igaz a hír, és valóban jön, 12 milláért még nekem is megérte volna a kertbe tengózni..  :great:


"Jelentés: Megegyezés a Manchester Cityvel Mint arról már korábban beszámoltunk, Marotta és Paratici a mai nap során Angliában tartózkodtak, hogy pontot tegyenek a Tevez ügy végére. Egybehangzó olasz források szerint a találkozó sikeres volt.

A Sky Sport Italia, a Tuttosport és a Gazzetta dello Sport is arról számol be, hogy megszületett az egyezség. A Juventus 9 millió eurót fizet, illetve további 3 millió eurót bónuszként, ha az adott feltételek teljesülnek, összességében tehát 12 millió euróért igazolhat Tevez Torinóba.

Várhatóan az argentin három éves szerződést ír alá, melynek értelmében évi 5,5 millió eurót tehet majd zsebre."




Forrás:

www.football-italia.net
www.juventushungary.hu


Akármennyire nehéz eset, szerintem -ha igaz a hír- be fog válni, és ennyiért meg is éri, klasszisokkal jobb még Vucsinicsnál vagy Q-nál is.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 26, 2013, 23:33:41
Akármennyire nehéz eset, szerintem -ha igaz a hír- be fog válni, és ennyiért meg is éri, klasszisokkal jobb még Vucsinicsnál vagy Q-nál is.

Most már hivatalos, de Alex tizes mezét kapja... Hát nem is tudom hogy tudnám körülírni hogy ez mennyire gagyi :crazy:

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 27, 2013, 00:00:33
Most már hivatalos, de Alex tizes mezét kapja... Hát nem is tudom hogy tudnám körülírni hogy ez mennyire gagyi :crazy:

Annyira, mint Boateng 10-ese a Milanban. Kész röhej.
Ez is mutatja, hogy milyen hanyatlás van az olasz fociban, sajnos.

Ez a ferde szájú nem érdemli meg Alex 10-sét! Szégyen és gyalázat ami itt folyik!  :police: