U20 női kézilabda VB 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 23, 2022, 06:24:58, SPF Infó
U20 női kézilabda VB 2022


Rendező: Szlovénia
Időpont: 2022. június 22- július 3.
Címvédő: Magyarország

Csoportbeosztás:

A-csoport: India, Szlovákia, Hollandia, Japán
B-csoport: Svédország, Irán, Tunézia, Guinea
C-csoport: Dánia, Argentína, Montenegró, Olaszország
D-csoport: Franciaország, Norvégia, Brazília, Dél-Korea
E-csoport: Románia, Csehország, Angola, Paraguay
F-csoport: Németország, Szlovénia, Chile, Mexikó
G-csoport: Horvátország, Svájc, Kazahsztán, Ausztria
H-csoport: Magyarország, Lengyelország, Egyiptom, Egyesült Államok

A magyar csapat 39-20-as győzelmet aratott Egyiptom ellen a keddi első fordulóban.

A csoport állása: Lengyelország 2 p (+23), 2. Magyarország 2 p (+19), 3. Egyiptom 0 p (-19), 4. Egyesült Államok 0 p (-23).

A csoportok első két-két helyezettje jut a középdöntőbe.

Válogatottunk következő mérkőzései:

Június 24., péntek:

16:30 Magyarország–Egyesült Államok

Június 25., szombat:

14:30 Magyarország–Lengyelország

A magyar válogatott kerete:

Kapusok: Bukovszky Anna, Christe Dalma, Zsigmond Panna
Jobbszélsők: Csáki Lilla, Vártok Tamara
Jobbátlövő: Ferenczy Diána
Irányítók: Farkas Johanna, Kajdon Blanka
Beállók: Faragó Luca, Kiss Dorottya, Török Lilly
Balátlövők: Ballai Borbála, Besszer Borbála, Juhász Gréta, Koronczai Petra, Kukely Anna, Mlinkó Zsófia
Balszélsők: Mérai Maja, Vámos Míra
Szövetségi edző: ifj. Kiss Szilárd


Várjuk tippjeiteket, véleményeiteket.  :beerchug:

Nem tudja valaki, hol lehet nézni a meccseket. Én tegnap keresgéltem, de semmit sem találtam, a hivatalos oldalon valami geoblokkingot ír a stream helyén... Azt nem lehet valahogy kikerülni ???

#2 június 23, 2022, 10:52:07, Powell
A sport tv közvetíti az U20-as vbt.A földrajzi blokkolást  szerintem VPN-nel meg lehet kerülni.


Idézetet írta: sunik29 Dátum június 23, 2022, 14:33:16@oakland23
https://www.youtube.com/watch?v=fDeg1yuQeqw

nekem ezt írja ki:
A videó nem áll rendelkezésre
A videó feltöltője nem bocsátotta rendelkezésre ezt a videót az országodban

Urban VPN
https://chrome.google.com/webstore/detail/urban-free-vpn-proxy-unbl/eppiocemhmnlbhjplcgkofciiegomcon
bár nem tudom milyen böngészőt használsz,de nekem ezzel működik Chromenál.
@oakland23
Osztrákra állítva próbáltam sunik linkjét.

Köszönöm mindkettőtöknek! Tényleg így már működik!  :ok: Ezer hála!

Sőt most nézem, ezzel a VPN-es megoldással pl. a tegnapi meccseket az IHF oldaláról simán vissza tudom nézni.Itt pl a Lengyelország-USÁ-t:
https://www.ihf.info/competitions/junior-women/309/2022-ihf-womens-junior-u20-world-championship/88341/match-center/96823/live-streaming

 :ok:

Női U20-as világbajnokság, negyeddöntő

Magyarország - Dánia 31-26 (11-12)

Magyarország: Bukovszky, Zsigmond (kapusok), Ballai, Besszer, Faragó 1, Farkas 6 (2), Ferenczy 1, Juhász 4, Kajdon 7 (1), Koronczai 4, Kukely 6, Mlinkó, Mérai, Török, Vámos 1, Vártok 1. Edző: Kiss Szilárd.

Dánia: Bossen, Frigaard, Romer (kapusok), Damgaard 2, Ebler 4, Frandsen 2, Hansen 2, Jacobsen 1, Johannsen 3, Laursen 1, Lilholt 1, Nielsen, Poulsen, Rasmussen 2, Skott 4 (2), Wierzba 4. Edző: Eriksen Heine Mogensen.

Az elődöntők párosítása, július 1.:

18:15 Hollandia-Norvégia

20:30 Svédország-Magyarország

Hajrá Magyarok!

Norvégok 2. félidőt nagyon megnyerték 23:32
Magyarok az utolsó 10 percet nagyon megnyerték 25:33

Vasárnap Norge vs Hun döntő  :great:  :ok:  ;)

Döntős a címvédő magyar válogatott

A magyar női junior kézilabda-válogatott 33-25-re legyőzte Svédországot a korosztályos világbajnokság pénteki elődöntőjében, Celjében.


Az irányító Kukely Annát kisebb sérülés miatt nélkülöző magyarok 4-3 után a 23. percben vezettek ismét (11-10), a szünetben pedig 15-14-es előnyben voltak. A második félidő is rendkívül szorosan alakult, eleinte nem tudott ellépni a címvédő, de az utolsó tíz percben remek védekezéssel és pontos támadójátékkal 10-2-es sorozatot produkált, ezzel eldöntötte a meccset.
   
Farkas Johanna 11, Ballai Borbála hat, Besszer Borbála négy góllal, Bukovszky Anna nyolc védéssel járult hozzá a sikerhez.
   
A magyar együttes ellenfele Norvégia lesz a vasárnap 17.30-kor kezdődő fináléban.
   
Ifj. Kiss Szilád szövetségi edző csapata a csoportkörben Egyiptomot 39-20-ra, az Egyesült Államokat 46-5-re, Lengyelországot 30-16-ra verte, a középdöntőben Svájcot 40-23-ra, Horvátországot 29-17-re győzte le, a negyeddöntőben pedig 30-26-ra nyert Dánia ellen.
   
A mostani a 23. női junior-világbajnokság, a magyarok korábban egy arany-, két ezüst- és egy bronzérmet nyertek.

forrás: MTI

Nagyon komoly hogy milyen összeszedettek tudunk lenni az utolsó negyed órákban. Mintha nem is magyarok lennénk.

Elképesztő egyéni teljesítmények vannak. Farkas Johanna szenzációs, Kajdonban is van potenciál, és hát a kis Vámos is zseni. Mondjuk az üres kapukkal hadilábon álltunk, aztán csak bement kettő a végén.
Tisztán látszik hogy ebben a korosztályban is a legjobbak vagyunk. A kérdés mi lesz a húzó embereinkkel. Sajnos se Kajdon, se Farkas nem játszik majd nemzetközi kupában és ez negatívan hathat a fejlődésükre. a dán, norvég és svéd legjobbak közül sokan bl csapatban vagy legalább el csapatban vannak és komoly meccseket játszanak. Egy Dunaújváros MTK nem az a szint