Foci-vb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a 2022-es foci-vb-t?

Brazília
36 (40.9%)
Franciaország
16 (18.2%)
Argentína
13 (14.8%)
Portugália
2 (2.3%)
Anglia
9 (10.2%)
Hollandia
3 (3.4%)
Horvátország
2 (2.3%)
Marokkó
7 (8%)

Összes szavazó: 86

Szavazás lezárva: december 09, 2022, 10:13:31

Idézetet írta: Admin Dátum november 12, 2022, 10:52:41Aki a szavazáson a "valaki másra" szavazott, az itt hozzászólásként nyugodtan megoszthatná gondolatát, hogy kire számít.
Argentína

Idézetet írta: Admin Dátum november 12, 2022, 10:52:41Aki a szavazáson a "valaki másra" szavazott, az itt hozzászólásként nyugodtan megoszthatná gondolatát, hogy kire számít.
Katar

Idézetet írta: Admin Dátum november 12, 2022, 10:52:41Aki a szavazáson a "valaki másra" szavazott, az itt hozzászólásként nyugodtan megoszthatná gondolatát, hogy kire számít.

Szintén Argentína.

Portugália/Argentína duó miatt

Én lemaradtam a szavazásról, de Hollandia vagy Uruguay ezt "behúzza".

Idézetet írta: Admin Dátum november 12, 2022, 10:52:41Aki a szavazáson a "valaki másra" szavazott, az itt hozzászólásként nyugodtan megoszthatná gondolatát, hogy kire számít.

Portugália/Hollandia/Argentína

Esélyesebbek is, mint az angol/spanyol/német trió.

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 12, 2022, 16:54:09Én lemaradtam a szavazásról, de Hollandia vagy Uruguay ezt "behúzza".

És miért nem pótolod?

Nem úgy volt, hogy Trent Alexander-Arnold nem megy a vb-re, mert Katar gonosz és amúgy is olyan formában van, mint a mémkirály Maguire, aki szintén ott van a keretben?  ;D Ez olyan, mintha a spanyolok elvitték volna Piquét  ;D

Idézetet írta: Admin Dátum november 12, 2022, 18:57:23És miért nem pótolod?

Mert már korábban rákattintottam a belgákra balga módon. Azóta megvilágosodtam. Lehet egy hét múlva meg megint eszembe jut majd valamely más gárda. Olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem?

Brazília a kilenc csatárját rotálva most szétszedi a fritzeket.

Volt szerencsém szimulálni ezt a 26os 48csapatos vbt a Football Managerben. Katasztrófa(szerintem) ez a 16db 3as csoport.

De a 22est a németek nyerik és Musiala lesz a gólkirály 6góllal.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 12, 2022, 20:07:53Volt szerencsém szimulálni ezt a 26os 48csapatos vbt a Football Managerben. Katasztrófa(szerintem) ez a 16db 3as csoport.

De a 22est a németek nyerik és Musiala lesz a gólkirály 6góllal.
Szerintem ezt a vb-t a brazilok fogják nyerni,régen nyertek már nagy tornát,nagy az elvárás velük szemben,de szerintem itt egyértelműen dönteni fog a javukra hogy a meleget jobban birják mint az európai játékosok jobban hozzá vannak ehhez az éghajlathoz szokva,hiába rendezik télen,szerintem igy is irtózatosan meleg van.A sikerre meg egyértelműen ki vannak éhezve..Szerintem is gond,hogy Firminot nem vitték ki,de azért 9 támadó az csak 9 támadó,a focit gólokkal játszák,azzal lehet megnyerni,és ugye a 90 es években is az volt a lényeg hogy többet lőjenek mint amit kapnak....Szép focit várok tőlük,támadó felfogással,remélem végre révbe érnek,évek óta szurkolok nekik,és jót tenne végre ha nem csak az európai csapatok uralnák többnyire a vb élmezőnyét.....

Messi nyeri a vébét, én erre tippelek, ez közvetve Argentínát jelenti ugye. Ha nem is nyeri meg, régen volt és sokáig nem is lesz olyan ember, akire folyamatosan komplett csapatokat építenek, és egy rakás top focista csapattárs behódol, elfogadja ezt a rendszert, mert ugye mást nem tehet. Ez az igazi erő és tudás, Messi nyerje a vébét!

Laidouni meghívására a Ferencvárosnál is büszkék

Aissa Laidouni is tagja lesz a tunéziai válogatott keretének a jövő vasárnap kezdődő katari labdarúgó-világbajnokságon, amire klubjánál, a Ferencvárosnál is büszkék. Olvasd tovább

Idézetet írta: Admin Dátum november 13, 2022, 13:22:52Laidouni meghívására a Ferencvárosnál is büszkék

Aissa Laidouni is tagja lesz a tunéziai válogatott keretének a jövő vasárnap kezdődő katari labdarúgó-világbajnokságon, amire klubjánál, a Ferencvárosnál is büszkék. Olvasd tovább

Látom Tomikát, ahogy pörögnek a dollárjelek a szemei előtt.  ;D