Működő kártyák az online fogadáshoz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: cene7 Dátum január 06, 2016, 16:07:08
Sziasztok
OTP junior Master Cardom van már egy fél éve kb használhatatlan. nem bírok befizetni se sportfogadó oldalra , se pókeresre. Tudnátok valami tippet adni? Skrillt már próbáltam azt se engedi. előre is köszi

Korábban tudtad ezekre használni?
Ezt a kártyatípust már 14 évesek is használhatják, megérteném, ha alapból letiltanák bizonyos oldalakra a befizetést, de még "felnőtt" bankkártyáknál is akad, amelyekkel nem tudsz fogadóirodákhoz befizetni.

Nekem is OTP Junior MasterCardom van, de eddig sose volt gond se a fogadóirodás, se az e-pénztárcás befizetésekkel, pedig már jó pár éve megvan és nem 14 éves koromban igényeltem. :)
Máshol lesz itt szerintem a probléma.

Melyik típusú visa (erste) kártyát érdemes igényelni?

Akármelyiket. Nem a típus a probléma, hanem az, hogy néhány bank nem engedélyezi a kártyáinak, hogy szerencsejáték szolgáltatásra lehessen használni. Nem tudom, hogy az Erste Banknál mi a helyzet, esetleg kérdezz rá náluk, vagy itt is írhat tapasztalatot, akinek van.

Erstés Visám van, tudok vele feltölteni. :ok:

Sziasztok!

CIB online számlacsomagom van a hozzá tartozó Visa Virtual kártyával. Betfair-re simán megy a kártyáról való feltöltés, viszont Neteller és Skrill nem fogadja el. Tapasztaltatok hasonlót? Régen simán ment skrillre, egy ideje nem töltöttem fel kártyával viszont most amikor kellene nem engedi... Betfair-re ma is ment simán.

Idézetet írta: okt8 Dátum február 08, 2017, 22:40:05
Sziasztok!

CIB online számlacsomagom van a hozzá tartozó Visa Virtual kártyával. Betfair-re simán megy a kártyáról való feltöltés, viszont Neteller és Skrill nem fogadja el. Tapasztaltatok hasonlót? Régen simán ment skrillre, egy ideje nem töltöttem fel kártyával viszont most amikor kellene nem engedi... Betfair-re ma is ment simán.

Neteller-nél szintén ez a dolog állt fenn, ezért felhívtam ma a bankot...

A válasz a következő:
A Skrilles próbálkozás be sem érkezett hozzájuk :) (Ez azért fura, mert évek óta regisztrált a kártya és korábban sikerült)
A Neteller kapcsolatban pedig azt mondták, hogy a lehívási próbálkozást látják, de mivel sok visszaélés történt mostanában a bank letiltotta az oda történő kifizetést kártyával. Viszont ha kérem akkor feloldják ezt a tilalmat, de onnantól az én felelősségem... Hát én kértem, úgyhogy várom a fejleményt...igaz hogy csak egy óra telt el de még nem működik... majd írok a fejleményekről.

A skrill viszont még mindig kérdés... van ötlete valakinek?

Délutánra műkődőképes lett a Neteller Visa feltöltés.  :ok:

A Skrill viszont még nem működik és attól tartok az bonyolultabb lesz, mert a bank szerint meg sem jelenik a terhelési szándék... a skrill viszont látja.  :bash:

Hát ez nem semmi....

Kipróbáltam azt, hogy töröltem a kártyám majd újra regisztráltam...az ellenőrző pénzlevétel sikerült de azután a feltöltés megint nem megy...  :bash: :bash: Ki érti ezt?

Idézetet írta: router12 Dátum február 11, 2017, 00:10:53
Nalam most megjavult. Probald masik ip cimrol vagy masik gep, masik Ip meg jobb.

Próbáltam másik PC-n, sőt android mobilról is és semmi... Viszont ma reggel átállítottam "gambling"-re az opciót és sikerült.
Egyébként van valami furfang abban, hogy szerencsejátékra vagy non-gamblingre van állítva a feltöltés? Gondolok itt olyasmire, hogy korlátoznak ezért valamire később?

Idézetet írta: okt8 Dátum február 11, 2017, 09:46:55
Próbáltam másik PC-n, sőt android mobilról is és semmi... Viszont ma reggel átállítottam "gambling"-re az opciót és sikerült.
Egyébként van valami furfang abban, hogy szerencsejátékra vagy non-gamblingre van állítva a feltöltés? Gondolok itt olyasmire, hogy korlátoznak ezért valamire később?

Amennyiben non-gamblingre állítod akkor az illető összeget nem tudod továbbítani szerencsejáték szolgáltatókhoz.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 11, 2017, 13:16:45
Amennyiben non-gamblingre állítod akkor az illető összeget nem tudod továbbítani szerencsejáték szolgáltatókhoz.

Én mindig non-gamblingen töltöttem fel még MB korszakban is és ment tovább az irodákba simán...

A lényeg, hogy most már talán jó lesz... egy hétbe telt amíg rendbe raktam a neteller és a skrill dolgokat  ;D :redchug: :beerchug:

Sziasztok!

Kicsit felfrissítve a témát, a korábban megjelölt CIB, Otp, FHB Bank még mindig jók sportfogadásra? Melyiket ajánljátok? :)

Idézetet írta: kaldyg Dátum május 15, 2019, 13:26:46
Sziasztok!

Kicsit felfrissítve a témát, a korábban megjelölt CIB, Otp, FHB Bank még mindig jók sportfogadásra? Melyiket ajánljátok? :)

Bármelyik bank, Visa kártya.  ;)

CIB, Erste, OTP Visa tudtommal működik sportfogadáshoz és pénzt is lehet rajtuk fogadni, ha hajlandó az iroda kifizetni bankkártyára.