Küzdősportok 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egyébként ezt a meccset is Drake-átoknak hozzák le, pedig nehezen hinném hogy egy fotó miatt kapott ki. Pusztán a nagyképűségről szól ez az átok, aki ráér arra, hogy ezzel szerencsétlen amerikai celebbel fotózkodjon néhány lájkért a felkészülés helyett, az nagyon megérdemli a pofont az élettől. Itt most szó szerint is jött a pofon Joshuának.

http://www.nemzetisport.hu/okolvivas/boksz-anthony-joshuara-is-lecsapott-a-drake-atok-kep-2703731

A sajtó milyen biztosra megy a kattintásért, egy McGregortól független bunyó is McGregorral van felvezetve.

http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/ufc-megvan-a-mcgregort-legyozo-nurmagomedov-kovetkezo-meccse-2704245



Ali úgy készült Foreman ellen 1974-ben, hogy kivágott pár fát. Szegény fa, épp megkapja a magáét a képen :D

#155 július 21, 2019, 13:46:13, TiB
Elkezdődik a meccs, Walt Harris és Aleksei Oleinik pacsiznak, majd KO. 12 másodperc alatt lett vége.

Ez a UFC nehézsúlyában a harmadik leggyorsabb kiütés.

0:07 - Todd Duffee
0:09 - Jairzinho Rozenstruik
0:12 - Walt Harris


Ruiz - Joshua visszavágó, december 7-én!

Hol máshol, mint Szaud-Arábiában ;D

Így nézett ki a bíró Tyson Fury hétvégi meccse után. Mint valami hentes ;D


Hárítás nélküli parasztlengő. Baammm.


Andy Ruiz Jr. - Anthony Joshua (december 7.)

Anthony Joshua úgy néz ki súlycsökkentésre adta a fejét, a róla kikerült fotókon és videókon vékonyabbnak tűnik. Ez igaz Andy Ruiz Jr-ra is, aki pocakjából leadva, egészen szálkás külsőt mutat. Ruiznak van véleménye a fogyásról. "Láttam felvételeket, tényleg vékonyabb AJ. Nem tudom, hogy előnyére válik-e, vagy nem. Meglátjuk, hogy nem fogja-e kevésbé bírni az ütést, mint előzőleg. Azt mondják, hogy én is sokat fogytam, mi lesz velem? Nem leszek elég erős, ő pedig ki fog mozogni. Nyolc fontot adtam le júniushoz képest, de ugyanolyan leszek, és ugyanakkorát fogok ütni. AJ pedig mindig remek formában van, definiált és nincs rajta felesleg" - mondta a mexikói bajnok.

Unibetes szorzók a bunyóra:

• Ruiz nyer 3.05
• Joshua győz 1.38
• Döntetlen 29.00

A teljes kínálatot ide kattintva érheted el!


Nagyon érdekes összecsapás lesz jövőhéten ez, szerintem egyik bokszoló sem ment jó irányba. Ruiz fogyni akart, hogy ne chubbyzák kövérezzék folyton, AJ meg arra gondolt, hogy a túl jól kiépített izomzatból kell leadni, amik túl sokat vesznek el a kondijából. Szerintem mindketten téves pályán készültek fel, de ami a legjobb a bokszban, és ezt csak talán a hozzám hasonló bokszbuzik értik majd meg, hogy a tudás fog dönteni. Egy több felvonásos párharc olyan eleménél járunk ezzel a visszavágóval, ahol Ruiz is helyén van kezelve, és lehet hogy kicsit túl nagy arca lett, leginkább az interjúi miatt érzem ezt, Joshua pedig alázatot tanult. Nagyon várom a bunyót, nem szurkolok és nem is fogadok, szerintem igazán remek meccs lesz, igazi boksz!

#162 december 04, 2019, 20:28:45, SPF Előzetes
Anthony Joshua - Andy Ruiz: Sztárok tippjei a bunyóra

Mike Tyson vagy épp Evander Holyfield véleménye. Olvasd tovább



Ez az Andy Ruiz kemény csávó, úgy néz ki kamu volt a fogyásos dolog, hiszen hízott ;D

Joshua nyáron 112.4 kg volt, most meg 107.5 kg-os. Eközben Ruiz 121,6 kg-ról felment 128,4 kg-ra. Ez király lesz :pimp:

Nekem így még inkább az az érzesem, hogy valamelyik padlót fog.