Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mindegy, nem győzködlek. Nagyon nem vagytok képben a dolgokban. Ha nektek úgy könnyebb feldolgozni egy-egy vesztes tippet hogy a bundára fogjátok hát tegyétek.. :)

A lényeg, hogy ha az esélyesebb kikap, akkor az bunda.

,,2006-ban egyetlen meccsemért 100 ezer dollárt kaptam volna, ha eladom" - mondta Djokovics
Aki minden vesztes tippre azt írja hogy bunda az ezzel vígasztalja magát.
Ne álltasuk magunkat, bunda mindenhol van de föleg ebben a topicban.

Cilic nem volt bunda, az egy fogyatékos szar ember. Egy hét tenisszel villog. Kurva anyját ha már ebben a topikban vagyok. De neki meg se érné eladni egy egész meccset, szettet még hagyján. Nemcsak a fordulós pénzt kapja, hanem a pontokat, majd top tízért extra zsé, cél a londoni vb hatalmas pénzekért, szpronzorok stb, ő már ebben a világban rutinos. Attól hogy egy Sela most eljut mittomén meddig, nem lesz ennyivel beljebb. Cilicnek reális esélye van a negyed-, elődöntőre, minek adná el? Verdasco sem, ő full hulla volt. Ráadásul neki megvan orvosi papíron hogy koncentrációs problémái vannak.

Paire, Marchenko, Dodig akár bundázhatott is, sőt ott van a Lopez is aki a szettek számával játszik, ez tuti. Miért ne lenne GS-en bunda. Ahogy bendehal is írta, jóval nagyobb pénzt tehetsz fel, kis túlzással a hülye se vágja le. Challengeren megpattintasz egy nagy szorzós tippet egy millával, kicsit feltűnő.

És akkor itt a Djokós történet. Kis lepkefing volt tíz éve, s már akkor száz rongyot ajánlottak neki. Ahhoz képest a dupla már semmi Cilicnek  ;D

(de mondom ez nem volt bunda. Csak Cilic egy szemét rühes szarfaszú büdös paraszt csicska állat)

Verdascon én is buktam, de szerintem sem bunda, ilyen egy hülye fasz, megtanulhattam volna már, ugyanaz, mint Fognini, ha körbeverné a DJoko-Fed-Mörri triót, utána meg kikapna egy mentális hulladék Youngtól nem lepődnék meg  ;D

ahol bunda van az sztem egy ilyen atp szentpétervásár lehet, vagy ilyen balkáni fiszfaszok

a büdös patkány kurva anyátokat, mocskos geci faszszopó fcm játékosok, hogy basszon ketté titeket a jolly meg a grofo...  :bash:

olimpiakoszi férgek egy évig ne kapjatok fizetést és haljatok éhen, valamint rocco ölébe üljetek bele  :bash:  >:(

Olympiakos a tetves anyatokat bazdmeg...45 dobott pont egy Zalgirisnak...viccek vagytok bazdmeg...szanalmas geci banda....

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum január 22, 2016, 20:15:19
Olympiakos a tetves anyatokat bazdmeg...45 dobott pont egy Zalgirisnak...viccek vagytok bazdmeg...szanalmas geci banda....
. negyedben 2 pont majd 8 percalatt eddig  ;D ;D ;D Dögöljenek meg

Idézetet írta: gerry Dátum január 22, 2016, 20:31:23
. negyedben 2 pont majd 8 percalatt eddig  ;D ;D ;D Dögöljenek meg

Budos csicskak...nem mondok semmit inkabb...

Cilic még egy mondat erejéig. 1000 forintot tennék arra, hogy Cilic benne van abban a körben, akiket bundaváddal gyanúsítanak. Régóta figyelem a manust, több mint gyanús eredményeket produkált éveken keresztül. Sanszos, hogy ide  tartozik Nalbandian , Juan Monaco is.

Idézetet írta: gerry Dátum január 22, 2016, 20:31:23
. negyedben 2 pont majd 8 percalatt eddig  ;D ;D ;D Dögöljenek meg

ezek  a buzi görögök jó nagy szopóág lett, hogy basszák meg  >:( az ilyen balkáni szarokat pedig általában hanyagolni szoktam, mert az anyjukat is eladják

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 22, 2016, 15:55:05
Mindegy, nem győzködlek. Nagyon nem vagytok képben a dolgokban. Ha nektek úgy könnyebb feldolgozni egy-egy vesztes tippet hogy a bundára fogjátok hát tegyétek.. :)

A lényeg, hogy ha az esélyesebb kikap, akkor az bunda.

Pár ismerősömnél ez az alap, ha megy a meccsük :)

Jó büdös kurva anyátokat eurosportos köcsögök! Bazdmeg' végig fikázzák Kuznyecovot míg tolják Selát. De már annyira idegesítő, hogy legszívesebben levernék nekik most már egyet.
Undorító. Már az is ki van találva Sela, hogy fordítja meg a meccset...  :lehany:

Idézetet írta: szumos Dátum január 23, 2016, 08:53:02
Jó büdös kurva anyátokat eurosportos köcsögök! Bazdmeg' végig fikázzák Kuznyecovot míg tolják Selát. De már annyira idegesítő, hogy legszívesebben levernék nekik most már egyet.
Undorító. Már az is ki van találva Sela, hogy fordítja meg a meccset...  :lehany:

Tudják, hogy beremeg, látják, hogy sérült, meg, hogy majd elsírja magát, meg a tököm tudja mit látnak még  :D
Jah, ha szoros lesz tuti Sela nyer  ;D

Idézetet írta: gerry Dátum január 23, 2016, 09:03:14
Tudják, hogy beremeg, látják, hogy sérült, meg, hogy majd elsírja magát, meg a tököm tudja mit látnak még  :D
Jah, ha szoros lesz tuti Sela nyer  ;D

Ja ja. Képzeld el, hogy felkelsz reggel, bekapcsolod a tévét, belépsz a fogadószámládra, nézed kicsit a játékot, látod, hogy kiegyenlített és közben hallgatod a két okostojást... 10 perc után biztos volt aki tett egy kis pénzt Selára... Köcsögök.
Én már azt kerestem hova írhatok nekik üzenetet a véleményemmel, de végül nagyobb elégtételt kaptam. Ki kellett nyalniuk Kuznetsov seggét a végén. ;D