Női Kézilabda BL 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 január 27, 2019, 15:28:04, csak1tomi
Szégyen ez a Fradi, NEM TUDNAK BEÁLLNI A BEÁLLÓ ELÉ ÉS LEVÉDEKEZNI WHAT THE FUCK?
Kint védekeznek a halál faszán EGY darab átlövő ellen és kapják a gólokat beállóstól vicc.
Pena meg 12gólt dobott EGY félidő alatt.
Hol a védelem? ;D Jah elmentek a cirkuszba bohóckodni. ;D

48. percben sikerült először levédekezni a beállót.  :great:

32:35-re csak megnyerték :D

A Győr tényleg extra volt, és a végén már bohóckodtak...

A Fradi pedig tényleg botrány volt...  ;D De annyi hozadéka legalább volt, hogy tudtam rájuk fogadni 2.10-ért -3-nál. Meg az elején gyorsan megpukkantottam az 55.5 overt, látszott, hogy sok védekezés nem lesz egyik oldalon sem...  :) Viszont nem tudom mennyire mérvadó ez a meccs, de sok jót nem jelent a Fradinak a jövőre nézve... Az igazolásokat sem teljesen értem amúgy. Klujber ok, hogy tehetség, meg balkezes, de nem túl magas jobb2be, plusz nem BL-szint (egyelőre). Szegény Horváth meg maga is meglepődött, hogy a Fradi leigazolta, Ő végképp nem BL-csapatokhoz van szokva, egy MTK szintű stabil játékos, amit meg is oldott mindig, de talán túl bátor dolog bedobni a mélyvízbe...

#17 február 02, 2019, 19:42:36, csak1tomi
http://www.ehfcl.com/en/women/matches/201912020104036/Vipers_Kristiansand_vs_Thueringer_HC

8 mezőnyjátékossal mennek a németek norvégiába, ez még a náluk szokásos 11-nél is kevesebb, vagyis 2 csere lesz  :laugh:

játszanak egy nagyon szoros meccset, vagy nagyon kikapnak, én mondok egy ilyet

Hazai csapat 6-10 góllal nyer   2,35

31:24

#18 február 02, 2019, 16:58:06, SPF Admin
győr veri az ftc-t?  :help:


#20 február 02, 2019, 19:03:10, csak1tomi
10 nem lesz közte, se több :D
szoros
de  4 gólos eto win


Győr adhatna nekik egy pontot, vagy kettőt  :D


#24 február 06, 2019, 08:53:19, zsivany20
Érdekes meccs volt ez a Fradi - Győr... Nem nagyon tudom, mire merjünk gondolni... A CSM legyalulása után, az után, hogy a Fradi a szétesés szélén álló Thüringer ellen majdhogynem kikap... Maradjunk annyiban, hogy ennyi kihagyott cső ziccert nem tudom, láttam-e már valaha egy meccsen egy csapattól... A statokat nem nézem most vissza, de Görbicz oldalán a szélső mutató kb 2/9... ami külön érdekes ebben, hogy Görbe totál vakon dobált, aztán bevitték Puhalákot, aki két hiba után harmadjára végre betalál és elkaphatná a fonalat, erre kb egyből a gólja után visszavitték Görbét, aki folytatta ott, ahol abbahagyta...  >:(  Beállóból kb ugyanez lehetett a mutató, Brattset kb 1/5-tel kezdett, majd jött Pintea, de hamar ő is elkezdett hibázni....  Tomoriról nem is beszélve... három cső ziccere volt kb, az elsőnél senkitől sem zavartatva 4 méterről KAPUT SEM FOG... majd kettőt beledob kb Bíró kezébe... Megértem én, hogy Tomori <3 Pena lamour van, és a Fradinál játszik az asszony, de na...
Jobb szél még egész vállalható volt a maga 50%-ot közelítő mutatójával.  :)

Na meg hallani ezeket a konspirációkat, hogy a Fradinak így még lehet esélye, a Győrnek meg mindegy, mert úgyis csoportelső lesz a végén... ami mind igaz is, de én általában nehezen hiszek ezekben a dolgokban. Most azonban erősen meginogtam a meccs tisztaságát illetően. A Fradi védelme ugyanis semmit nem javult, a Győrnek ugyanúgy szabad átjárása volt a ferencvárosi védekező játékosok között, ahogy a Thüringer játékosainak. Mégsem tudtak többet lőni, mint a szedett vedett németek!? A ziccerek meglettek volna akár az 50 lőtt gólhoz is...  :D

Na de hétvégén meglátjuk, miről van szó, a Vipers valószínűleg nyerni fog Győrben, a Fradi meg agyonveri a Ljubljanát!?  ;D


Mai BL meccsekre van valami jó tippje a szakiknak? :D

#27 február 09, 2019, 20:59:48, csak1tomi
FTC win 1.19
FTC -1,5   1,30
Vendégcsapat 1-5 góllal nyer 2,05

23:25

Amilyen okádék volt első félidő, olyan durván tolták meg másodikat. Háfra és Klujber lehozta, Bíró durván védett.

Győr win 1.09
Több, mint 55,5   1,50

33:29

Idézetet írta: peshark Dátum február 09, 2019, 10:22:59
Mai BL meccsekre van valami jó tippje a szakiknak? :D
Győr meccseken az overrel nem nagyon lehet mellélőni!

Fradit meg szerintem senki sem tudja előre, hogy épp milyen napja lesz  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 09, 2019, 13:05:07
Győr meccseken az overrel nem nagyon lehet mellélőni!

Fradit meg szerintem senki sem tudja előre, hogy épp milyen napja lesz  ;D

Győr gólok over nálam is mindig játszik!  ;)  Most pl 28.5-től 32.5-ig volt rakva végig az over minden határnál. Tükörsimának indult, 36 perc után 25 gólnál voltak, a 40 is kinézett a végére kb... aztán jött egy 7 percnél is hosszabb győri gólcsend...  :redchug: De még ez is belefért, hogy a végén meglegyen a 33.