TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Tigris Dátum április 29, 2017, 23:25:04
Pedig nem igazán lehet a bankszámlákba épített ellenőrző számok miatt: https://www.bankracio.hu/blogpost/363-ki-kapja-meg-az-atutalasom-ha-eltevesztem-a-szamlaszamot, http://kiszamolo.hu/a-bankszamla-szamrol-es-a-bankkozi-utalasrol/

Igen, erre az ellenőrző módszerre én is ráakadtam tegnap, ez alapján legalább kettőt kell rontani és egymás melletti számok felcserélése kevés.

Idézetet írta: Krens Dátum április 29, 2017, 17:32:38
Felhívtam őket, megoldottuk a dolgot. Szóval:
Ez egy másik nő volt, de kérdezgetett azért pár dolgot, és így kiderült, hogy az illető is azonos településen él, és egy városban is születtünk, szóval tényleg ismerem. Nevet nem adhatott meg nekem, ezért azt tanácsolta hogy mondjak neki 1-2 nevet akire tippelnék, hogy beszéltem vele sportfogadásról, vagy megadhattam neki esetleg a bankszámlám.
Kiderült, hogy én vagyok a hülye mégis, 2 ismerősöm nevét mondtam, egyiket el is találtam, amire már rábólinthatott a nő, hogy igen az ő nevén van. Több éve volt már az a regisztráció, és pénzmozgás ugye nem történt, nem is tudott volna csak egyedül a számlaszámommal. Ezzel a haverommal ritkán beszélek csak, meg ő csak szelvényen fogad, szóval ezt szerintem mindketten elfelejtettük 1-2 év alatt. Ráírtam haveromra azóta, nincs problem.
De most ez mi amúgy? Ha nem lett volna azonos település, akkor hogy oldódott volna meg? Elmondta ez a nő is vagy 3x, hogy ők nem tudnak ilyenkor semmit sem tenni. Mondtam neki hogy írhattak volna neki egy e-mailt vagy valami, de nem. Azt mondta, hogy ilyenkor ők nem tehetnek semmit, nem vehetik vele fel a kapcsolatot. Ez azért furcsa volt, hogy találgatással meglett a név, amit már így megerősíthetett, de ez volt az egyetlen ötlete neki is.


Az a kisebbik baj, hogy nem emlékeztél rá, a nagyobb hiba szerintem, hogy megadtad másnak...   ;)
Egyébként ha szabályos más bankszámlaszámát használni a ki- és befizetésekhez, akkor ezzel te is élhetsz!
Ismerős, családtag számlaszámát te is beregisztrálhatod.
Ehhez én kikérném a Szerencsejáték Zrt. írásos véleményét:
ha hivatalosan engedik, akkor lesz róla tőlük erről papírod is, ha nem, akkor meg megint csak ők a hülyék, akik mégis hagyják.

Mondjuk nem tudom, ez a pénzmosás elleni törvényekkel hogyan lehet szinkronban, de talán azért ilyen toleránsak, mert a papíralapú tippmix egyik nagy vonzereje szintén az, hogy anonim módon, büntetlenül lehet vele legalizálni a bevételeket.
A fentieket továbbgondolva, nyithatok több tucat számlát a tippmixpro-nál különböző nevekre, hogy aztán mindegyikhez egy saját bankszámlát adjak meg (lehet ugye akármennyi bankszámlám, ezt semmi nem tiltja), így egyszerűen megoldható az, ami ellen a külföldi irodák a netes pénztárcák korlátozásával folyamatosan küzdenek...

Tegnap 11:00- tól volt a "Nagy promóció" sorsolása.  Nyert valaki innen?

A top100ba én is odaértem ha csak a sor végére is..

"A nyeremények átadásának határideje a sorsolástól számított 20 munkanap. A napokban kerülnek kiértesítésre a nyertesek."  forrás: fb.

Egyes felhasználóknál a tippmixpro nem működik. Adatbázis lekérdezési hiba illetve valami riasztás volt és korlátozott a hozzáférés. Úgy tudom folyik a javítás és még a mai napon használható lesz újra. ;)

Idézetet írta: Tomka Dátum július 15, 2017, 20:41:49
Egyes felhasználóknál a tippmixpro nem működik. Adatbázis lekérdezési hiba illetve valami riasztás volt és korlátozott a hozzáférés. Úgy tudom folyik a javítás és még a mai napon használható lesz újra. ;)

Lehet, hogy blokkolta a NAV?  ::)


Ha mondjuk ma indítok egy kifizetést bakszámlára akkor igaz az csak leghamarabb hétfőn jön meg hétvégén már nem?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum július 28, 2017, 20:47:15
Ha mondjuk ma indítok egy kifizetést bakszámlára akkor igaz az csak leghamarabb hétfőn jön meg hétvégén már nem?
Hètvègèn nem utalnak a bankok leghamarabb hètfő dèlutàn jön majd meg

Hali!
Valaki már használta a mobiltelefonos egyenlegéből feltölteni pénzt a tippmixpro-ra?
Ha ide én feltöltök, pontosabban küldök SMS-t https://bet.szerencsejatek.hu/feltoltes/mcom
Akkor az a pénz felhasználható lesz a tippmixpro-n is?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum szeptember 25, 2017, 21:04:25
Hali!
Valaki már használta a mobiltelefonos egyenlegéből feltölteni pénzt a tippmixpro-ra?
Ha ide én feltöltök, pontosabban küldök SMS-t https://bet.szerencsejatek.hu/feltoltes/mcom
Akkor az a pénz felhasználható lesz a tippmixpro-n is?

Igen, át lehet vezetni egyszerűen a két oldal között.

Már a tippmixprot is utolérte a korlátozás! 1000 ft-ot nem enged kombóba, csak 540Ft-ot! Kemény

#1016 október 03, 2017, 00:14:17, Di Biagio
Idézetet írta: Apcsi Dátum október 01, 2017, 19:54:50
Már a tippmixprot is utolérte a korlátozás! 1000 ft-ot nem enged kombóba, csak 540Ft-ot! Kemény

Nekem is volt egy hasonló, szintén eléggé csodálkoztam, utána 100-200 Ft-onként fel tudtam tenni az eredeti összeget. Pedig nem lett volna túl nagy a nyerhető összeg, talán 780-ból kb. 14000.
Kb. éjfélkor volt, lehet az volt a baja, ráadásul az egyik közülük élő fogadás volt.
Amúgy 3 MLS meccs kimenetel volt kötésben. Ezek voltak:
Orlando - Dallas (élő) 1X2   Dallas   3,10   Vesztes
Toronto - New York 1X2   New York   4,15   Vesztes
Columbus - D.C. United 1X2   Columbus   1,40   Nyertes

A tippmixpro honlapja mindig ilyen gyatra? Konkrétan alig tudok behozni valami mert egy csomó helyen ahol az eseményeknek kellene lennie ott egy sárga háromszög jelenik meg felkiáltójellel. Minden böngészővel ezt csinálja. Ilyen sz.... a honlap vagy nálam van a gubanc?

Ez ilyen szar. (főleg "csúcsidőben")


Ezen a tippmixpron most komolyan az a promóció, hogy lehet fogadni premierligára, meg bundesligára?:)