Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: csala81 Dátum január 06, 2014, 20:51:35
Sziasztok. Egy info amin eléggé meglepődtem : első feltőltésem skill-re.bankártyámat nem fogadta el,ezért maradt az átutalás. nem igazán szeretek várni a pénzemre,főleg nem 5-6 napot dehát nem maradt más mint a banki utalás. választhattam,h install bank transfer vagy manual bank transfer.rányomok az install bank transferre:mennyit akarok utalni,ezután átirányit nem pontosan az otp-s sitra,de szinte mindent ugyanúgy kell megadnom mintha csak belépnék a netbankomba.automatice a progi töltött ki mindent és csodák-csodájára ott volt a lové a skrillen kb 1 perc sem kellett.mindez vasárnap du 5-kor volt.na mondom jól beszívattam magam,egy vagyont fogok fizetni a gyors utalásért.most néztem meg a netbankom(nem kicsit izgulva),talán már elkönyvelték a dolgokat. és tessék megvolt az utalás összege illitve amit most sem hiszek el :ESETI MEGBÍZÁS ÖSSZEGE -300FT.

Gondolom ez csak egyes bankoknál van, nálam semmi ilyen lehetőség nincs.


1 bónusz kérdés: kétféle pénznemet kellett kiválasztanom utalásnál, valami előtti/utáni volt, minkettőnél HUF-ot adtam meg, de a skrill számlám EUR. Ezzel ugye nem lesz gond?

#1186 január 06, 2014, 21:09:59, davixxx
Annyi kérdésem van még (lehet hülyeség lesz, de azért megkérdem) Ha ide kérek ki nagy összeget skrillre azt látja az áll am? tehát ha utanna automatabol kikérek XY összeget(kártyával amit most igényeltem) akkor minden fasza nem, a skrill nem tartozik bevallásal az áll amnak, vagy igen? Mert hát az is valakinek a nevén van, ugyan ugy utánna lehet nézni..

Köszi előre a válaszokat! :beerchug:

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Nem bírom "kimenteni" sehogy sem a skrill számlámról a pénzem (10€). Már beszéltem az illetékesekkel is, de azt mondták hogy "non-gambling" az accountom és a megváltoztatása nem lehetséges. Gyakorlatilag egy irodába sem tudok befizetni vele, mert automatikusan visszautasítja a tranzakciót. Így hát azt javasolták, hogy próbáljam meg valakinek elküldeni skrill-en keresztül és úgy megoldható. Ha valaki használ skrill-t és van 5 perce, ráadásul segítene is, annak nagyon megköszönném.

Ha senki sw segit holnap du. En tudok neked. De most joejt!

#1189 január 07, 2014, 00:17:32, Knapp
Idézetet írta: csala81 Dátum január 06, 2014, 20:51:35
Sziasztok. Egy info amin eléggé meglepődtem : első feltőltésem skill-re.bankártyámat nem fogadta el,ezért maradt az átutalás. nem igazán szeretek várni a pénzemre,főleg nem 5-6 napot dehát nem maradt más mint a banki utalás. választhattam,h install bank transfer vagy manual bank transfer.rányomok az install bank transferre:mennyit akarok utalni,ezután átirányit nem pontosan az otp-s sitra,de szinte mindent ugyanúgy kell megadnom mintha csak belépnék a netbankomba.automatice a progi töltött ki mindent és csodák-csodájára ott volt a lové a skrillen kb 1 perc sem kellett.mindez vasárnap du 5-kor volt.na mondom jól beszívattam magam,egy vagyont fogok fizetni a gyors utalásért.most néztem meg a netbankom(nem kicsit izgulva),talán már elkönyvelték a dolgokat. és tessék megvolt az utalás összege illitve amit most sem hiszek el :ESETI MEGBÍZÁS ÖSSZEGE -300FT.


Remélem, hogy később sem varrnak a nyakadba plusz költségeket!
Az ilyen azonnali átutalásoknál igazából nem zajlik le a tranzakció, csak "bizalmi alapon" elkönyvelik a pénzt. Olvastam már ezen a fórumon olyat, hogy a Skrillre megjött az azonnali utalás, a küldő banknál meg végül meghiúsult a tranzakció valami miatt és a Skrill utólag kérte, hogy valamilyen formában mégiscsak fizessék meg a számlára rákönyvelt, de valójában meg nem érkezett összeget.

Nem logikus, hogy csak a végleges könyveléskor vonják le a költséget, de előfordulhat.
Milyen számlacsomagod van?


Idézetet írta: Blasi Dátum január 06, 2014, 21:50:18
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Nem bírom "kimenteni" sehogy sem a skrill számlámról a pénzem (10€). Már beszéltem az illetékesekkel is, de azt mondták hogy "non-gambling" az accountom és a megváltoztatása nem lehetséges. Gyakorlatilag egy irodába sem tudok befizetni vele, mert automatikusan visszautasítja a tranzakciót. Így hát azt javasolták, hogy próbáljam meg valakinek elküldeni skrill-en keresztül és úgy megoldható. Ha valaki használ skrill-t és van 5 perce, ráadásul segítene is, annak nagyon megköszönném.

A feltöltéshez használt bankkártyád miatt non-gambling, ugye?
Vagy rosszul jelölted meg befizetésnél, vagy a bankod nem engedi a bankkártyádat játékra használni.
A későbbiekben vagy másik bankkártyával vagy utalással töltsd a számládat, mert szerintem nem az account-od "non-gambling", hanem csak ez a 10 eurónyi egyenleged...  :)
Vagy csinálhatod azt, hogy valamelyik ismerősödnek odaadod a pénzt, aki gond nélkül tudja tölteni a saját skrilljét és ő onnan át tud neked "szabad" pénzt utalni.

Mostanra tényleg csak az oda-vissza utalás a megoldás, de amikor én ezt eljátszottam (talán túl gyorsan), akkor bezárták a számlámat és a párom számláját, amíg nyilatkoztunk, hogy tisztában vagyunk a VISA non-gambling szabályozásával és nem próbáljuk azt kijátszani.  :)

Idézetet írta: davixxx Dátum január 06, 2014, 21:01:11
Annyi kérdésem van még (lehet hülyeség lesz, de azért megkérdem) Ha ide kérek ki nagy összeget skrillre azt látja az áll am? tehát ha utanna automatabol kikérek XY összeget(kártyával amit most igényeltem) akkor minden fasza nem, a skrill nem tartozik bevallásal az áll amnak, vagy igen? Mert hát az is valakinek a nevén van, ugyan ugy utánna lehet nézni..

Köszi előre a válaszokat! :beerchug:

A Skrillre érkező összeget csak akkor láthatja az "állam", ha kifejezetten bűncselekmény vagy pénzmosás gyanújával megkereste előzetesen a Skrillt. (esetleg ha a Skrill értesítette ugyanez miatt az itthoni szerveket)
Ez lényegében egy külföldi bankszámla, amit véd a banktitok...
Elvileg az itthoni számláknál is ugyanez a helyzet, de nagyobb pénzmozgásoknál (készpénz felvétel, nagyobb összegű átutalások) van előírva a bankoknál jelentési kötelezettség az adóhatóság felé.

Szerintem a bankkártyás pénzfelvételek nem érik el ezeket a limiteket (pár százezer forintnál többet nem nagyon tudsz egyszerre kivenni egy ATM-ből), így aligha lesz ebből gondod.
Elvileg persze rászállhatnának a skrilles kártyát használókra, csak nem tudom, milyen alapon? Netes pénztárcát használni nem bűn.

Ha belegondolsz, pont most vezetik be február 1-től, hogy összesen 150 000 ft-ig maximum havi 2 alkalommal ingyenes* lesz a készpénzfelvétel a magyar bankszámlákról! (január 20-ig nyilatkozzatok a bankotoknál, hogy melyik számlátokhoz szeretnétek igénybe venni!!)

Ezzel jól megnövelik a készpénzfelvételek számát (és összegét), röpködni fognak a 100-150 000 ft-os kp felvételek olyan számlákon is, ahol eddig inkább utalgatták a pénteket.
Aligha fog szemet szúrni a 60-80 000 ft-os Xbox vásárlásod.  :)


* a bank természetesen nem képes ingyen biztosítani egy ilyen szolgáltatást, így részben beépíti más banki költségekbe (pl. bankkártyadíj) az "ingyenességet", részben pedig csökkenti a költségeit az automaták megszüntetésével. Persze a pénzügyi rezsiharc így is győzelmet arat majd, legalábbis az óriásplakátokon.  :)


IdézetA feltöltéshez használt bankkártyád miatt non-gambling, ugye?
Vagy rosszul jelölted meg befizetésnél, vagy a bankod nem engedi a bankkártyádat játékra használni.
A későbbiekben vagy másik bankkártyával vagy utalással töltsd a számládat, mert szerintem nem az account-od "non-gambling", hanem csak ez a 10 eurónyi egyenleged...  :)
Vagy csinálhatod azt, hogy valamelyik ismerősödnek odaadod a pénzt, aki gond nélkül tudja tölteni a saját skrilljét és ő onnan át tud neked "szabad" pénzt utalni.

Mostanra tényleg csak az oda-vissza utalás a megoldás, de amikor én ezt eljátszottam (talán túl gyorsan), akkor bezárták a számlámat és a párom számláját, amíg nyilatkoztunk, hogy tisztában vagyunk a VISA non-gambling szabályozásával és nem próbáljuk azt kijátszani.  :)

Instant Bank Transfer * Skrill Direct módszerrel töltöttem fel a Skrill-t. A bank account létrehozásánál nem volt olyan kérdés, hogy "gambling" vagy "non-gambling" típusú legyen.

Idézetet írta: davixxx Dátum január 06, 2014, 21:01:11
Annyi kérdésem van még (lehet hülyeség lesz, de azért megkérdem) Ha ide kérek ki nagy összeget skrillre azt látja az áll am? tehát ha utanna automatabol kikérek XY összeget(kártyával amit most igényeltem) akkor minden fasza nem, a skrill nem tartozik bevallásal az áll amnak, vagy igen? Mert hát az is valakinek a nevén van, ugyan ugy utánna lehet nézni..

Köszi előre a válaszokat! :beerchug:

Bár nyoma ugyebár van a kártyás vásárlásoknak és kp felvéteknek, azt azért tudni kell, hogy egy vagyonosodási vizsgálatnál is számlákra futtatnak le kereséseket, nem pedig kártyákra. Mivel a Skrillnek gyakorlatilag semmi köze hazánkhoz, így alapesetben a számla, és így a kártyahasználat (felvét és vásárlás) is láthatatlan a hatóságok számára. Persze, nem létezik olyan, hogy túlzott óvatosság (főleg, ha az ember megélhetéséről van szó), így én úgy oldottam meg, hogy még a skrill számlámról se szerezhessenek tudomást, hogy a fő skrill számlám nem áll aktív kapcsolatban lakossági bankszámlával (mondjuk, nekem már nincs is lakossági bankszámlám). A kezdeti, majd egy-két későbbi (eseti) beutalást is más személy bankszámlájáról fizettem be az ahhoz tartozó skrillhez, s onnan ment az enyémre. Visszafelé pedig nulla pénzmozgás, az egyenleget minden esetben kártyával érem el a saját skrillemről. Na, de visszakanyarodva az eredeti kérdés megválaszolásához, valójában nem vagyunk láthatatlanok, csak nem a megfelelő adatbázisban futtatgatják a kereséseiket. Szóval, végsősoron mégiscsak azok vagyunk! ;)

Ui: Ezek még tavalyi infók, de februárban rá tudok kérdezni, hogy változott-e érdemben valami ezzel kapcsolatban!

Sziasztok

Ha valakinek Skrillen van €-ja és nem akarja kiutalni a saját magyar bankszámlájára akkor én meg veszem az €-t napi árfolyamon és akkor nincsenekek költégek meg átváltások . Persze nyilván mikor hozzám küldöd a pénzt Skrillen akkor lesz egy költséged. Akit érdekel a dolog keresen meg , mondjuk azért legyen egy minimum összeg 100€ amitől érdekel a dolog engem.

1kérdés

Skrillről lehet Paypay-ra utalni van paypayról Skrillre?


Gyors válasz: Skrill kártyával lehet Paypalre fizetni, vissza nem tudsz utalni. Kártya nélkül meg egyik sem.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 07, 2014, 14:54:00
Gyors válasz: Skrill kártyával lehet Paypalre fizetni, vissza nem tudsz utalni. Kártya nélkül meg egyik sem.


Ettől féltem..köszi a gyors választ

Most nyitottam Skrill számlát. Először fel szerettem volna tölteni "instant bank transferrel", ezt elutasították. Majd netbankon keresztül akartam utalni a német számlaszámukra, nekem ezt dobja ki amikor rámegyek, hogy upload, majd normal bank transfer. Otp-s vagyok, netbankon keresztül akartam utalni, de elutasítva.


Mind a két esetben 4€ akartam feltölteni, de mind a kétszer az OTp elutasította a tranzakciót. A gyors feltöltésnél magyar Raiffeisen számlát láttam, hogy arra ment volna a pénz. A sima utalásnál a német számlára akartam utalni,amit kidob a Skrill. Nálam lehet a hiba az otp-nél vagy a Skrill-nél? Találkozott valaki ilyennel? Vagy kevés a 4€, és azért?

Köszi!

Az instant bank transfert nem ismerem, de a normál utalásnak biztosan működnie kellene. Kérdezd meg az OTP-t, hogy miért utasították el. A netbankban van chat is.

Szerintem 5 € minimum átutalási összeg.

Bocs hogy megint ez, de aki még utalt mostanában a német számlára, mindenkinek 6 munkanap körül volt amíg megérkezett? Nem bírok egyszerűen várni... tegnap reggel elment a pénzem azt látom, de ha még 1 hetet várnom kell én megpusztulok...