Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Értem értem köszi az infót 😉

Ejj, elírtam a tétet, pontosabban véletlenül Enter-t ütöttem, amikor még az 1-es volt a tétnél...  :(
Megoldható valahogy az alábbi tipp tétjének javításra 10-re!? Vagy törlése, hogy újra tudjam tenni!?  :angel:

https://www.sportfogadas.org/tippjatek/tipp/314781

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 14, 2020, 12:18:18
Ejj, elírtam a tétet, pontosabban véletlenül Enter-t ütöttem, amikor még az 1-es volt a tétnél...  :(
Megoldható valahogy az alábbi tipp tétjének javításra 10-re!? Vagy törlése, hogy újra tudjam tenni!?  :angel:

https://www.sportfogadas.org/tippjatek/tipp/314781

Nem írtad el, maradjon csak 1 az a tét mert nem fog nyerni Izland :D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 14, 2020, 12:18:18
Ejj, elírtam a tétet, pontosabban véletlenül Enter-t ütöttem, amikor még az 1-es volt a tétnél...  :(
Megoldható valahogy az alábbi tipp tétjének javításra 10-re!? Vagy törlése, hogy újra tudjam tenni!?  :angel:

https://www.sportfogadas.org/tippjatek/tipp/314781

Javítva.


Australian Open 2020 Tippverseny

A világ legjobb teniszjátékosai az év első Grand Slam tornáján szerepelnek, az Ausztrál Openon. Tippelj a mérkőzésekre. A legjobb játékosok nyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 25 000 Forint
2.hely: 15 000 Forint
3.hely: 10 000 Forint
4.hely: 5 000 Forint
5.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Tisztelt Játékosok!

Minden játék teniszre vonatkozó szabályzatában szerepel ez a rész:

"ha egy játékos feladja a meccset, a tippet 1.00-ás szorzóval értékeljük ki.
Kivétel: amennyiben a tipp a feladás előtt egy már lezajlott eseményre (pl. első szettes tipp, s a feladás a második szettben történik) vonatkozik, akkor a tippet kiértékeljük a beküldött nyereményszorzón."


Az lenne a tiszteletteljes kérésem, hogy akkor ezt értelmezzük úgy, ahogy annak idején meglett szavazva!

Köszönöm!

Kobe Bryant Emlékverseny

Vegyél részt a Kobe Bryant emlékére rendezett tippversenyünkön és értékes pénznyereményben részesülhetsz.

Nyeremények

1.hely: 24 000 Forint

2.hely: 8 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


#1808 február 10, 2020, 14:02:03, SPF Admin
Véleménykutatás!

Felmerült bennünk az a kérdés (ebből kiindulva - @oakland23  ötlete), hogy mi lenne ha a tippjátékban a ranglista kialakítása először is a nyertes tippek függvényében történne, s csak másodlagos szempont lenne a termelt profit (összegyűjtött pontszám).

Kíváncsiak vagyunk véleményeitekre, illetve indítunk egy szavazást is.

Köszönjük előre is.  :cya:

Ha már említve lettem, a pontosítás végett:

Én csak az olyan játékokra tettem javaslatot, mint pl. a kézis is volt a fórumban. Pl. egy havi tippjátékban szerintem is nyerjen az, aki több egységet gyűjt. De például a kézis játékban is hiába írtam volna be egy erősnek gondolt 1,83-at, ha más beír hasra ütésre egy félidő ikszet 6.00-ért, amire persze a valóságban 5 Ft-ot nem tett. Szóval annak nem láttam én értelmét akkor.

Ha például a havi tippjátékban a nyertes tippek száma döntene, akkor bombáznánk a gólok száma 0,5 felett opciókat, 1.03-ért?  ;D Ha meg lenne odds minimum, akkor azokkal lenne kicseszve, akik a sok kicsi sokra megy alapon játszanak. Én kizárólag csakis a fórumon zajló játékokra (mint a kézis volt) gondoltam, amikor az említett hsz-t írtam.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 10, 2020, 13:59:37
Véleménykutatás!

Felmerült bennünk az a kérdés (ebből kiindulva - @oakland23  ötlete), hogy mi lenne ha a tippjátékban a ranglista kialakítása először is a nyertes tippek függvényében történne, s csak másodlagos szempont lenne a termelt profit (összegyűjtött pontszám).

Kíváncsiak vagyunk véleményeitekre, illetve indítunk egy szavazást is.

Köszönjük előre is.  :cya:

Saját tippelési szokásaimból kiindulva, én pl. ellenzem. Jó páran vagyunk így, hogy 2,50 vagy bőven afölötti oddsokkal játszunk, ahol elég a kevesebb nyertes tipp is a nagy profithoz. Én 2,00 odds alatt kb. 20-ből egyszer teszek (úgy a tippjátékokban, mint a saját pénzzel is az irodáknál).

Ha már itt tartunk, akkor nyugodtan lehet jönni javaslatokkal is, ha szeretnétek valamit változtatni az aktuális tippjátékon.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 10, 2020, 16:41:49
Ha már itt tartunk, akkor nyugodtan lehet jönni javaslatokkal is, ha szeretnétek valamit változtatni az aktuális tippjátékon.  :cya:

Nem lehetne (legalább részben) visszaállítani a régi tétrendszert? :)
Most 2,00 a határa a 10 egységnyi tétnek, holott azt én úgy veszem, hogy az épp fej vagy írás, dupla vagy semmi, ha nyerek, pont megduplázom a pénzemet, ha vesztek, az iroda kap ugyanannyit tőlem. 1,99-re még tehetek 10 egységet, amivel nyerhetek 9,9 pontot, de 2,00-ra már csak 8 egységet tehetek, amivel csak 8 pont nyerhető. (Ahogy régen focidöntetlenekre, azaz 3,20-3,50 stb. oddsokra is lehetett 10 pontot rakni, most már sajna csak 6-ot meg 3-at)

Idézetet írta: flamman Dátum február 11, 2020, 08:55:48
Nem lehetne (legalább részben) visszaállítani a régi tétrendszert? :)
Most 2,00 a határa a 10 egységnyi tétnek, holott azt én úgy veszem, hogy az épp fej vagy írás, dupla vagy semmi, ha nyerek, pont megduplázom a pénzemet, ha vesztek, az iroda kap ugyanannyit tőlem. 1,99-re még tehetek 10 egységet, amivel nyerhetek 9,9 pontot, de 2,00-ra már csak 8 egységet tehetek, amivel csak 8 pont nyerhető. (Ahogy régen focidöntetlenekre, azaz 3,20-3,50 stb. oddsokra is lehetett 10 pontot rakni, most már sajna csak 6-ot meg 3-at)

Nyilván megvan az oka a tétkorlátozásnak, de lehet rajta gondolkodni, hogy melyik a legoptimálisabb.

Tippjáték - Fontos tudnivaló!

Ezen a héten még lezajlik a heti tippverseny, viszont a jövő héttől nem indítjuk el, mindaddig, amíg a sportélet nem indul újra világszerte (intenzívebben).

A havi tippjátékot ez nem befolyásolja.  :ok: