TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


szart sem ér ez az oldal, még az oddsváltozásokat is lekövetik elég hamar (tenisznél legalábbis, kiváncsi leszek azért a Roland Gaross-ra)
valahonnan biztos "veszik" az infót, mert még annyira kevesen használják, hogy nem létezik, hogy az egyoldalú fogadások ilyen gyorsan módosítanák az odds-ot

Hiányolom az egyik kedvenc fogadási típusom a döntetlen tét visszajárt.Remélem később majd berakják.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum május 23, 2013, 14:14:02
Hiányolom az egyik kedvenc fogadási típusom a döntetlen tét visszajárt.Remélem később majd berakják.

Ezt az 1X2 oddsokból is össze tudod rakni, ha nagyon kell. Persze aláírom, nem olyan kényelmes, mint egyet-kettőt kattintani.

Idézetet írta: benson Dátum május 23, 2013, 14:41:52
Ezt az 1X2 oddsokból is össze tudod rakni, ha nagyon kell. Persze aláírom, nem olyan kényelmes, mint egyet-kettőt kattintani.

Annak ellenére, hogy nem olyan kényelmes, sokszor jobban megéri két fogadásra bontani...
A kényelmesebb megoldások általában drágábbak is.

Az SzZrt. amennyiben a hatályos jogszabály lehetővé teszi
az egységnyi fogadásra vetített megtehető legnagyobb tét összegét megváltoztathatja, melyet a SZEF nek 10
nappal előtte bejelent és a fogadók részére meghirdeti.

Normál, illetve kombinált fogadás során az egységnyi fogadásban megnyerhető legnagyobb nyeremény összege mindenkor hatályos jogszabályban előírt mérték, de legfeljebb 1000000 Ft. Az SzZrt. csak olyan fogadást fogad amelynek esetében a megtett tét és a felkínált nyereményszorzók szorzata bármely nyertes egységnyi fogadás esetén 1000000 Ft ot meg nem haladó várható nyereményösszeget eredményez. Az SzZrt.amennyiben a hatályos jogszabály lehetővé teszi az egységnyi fogadással megnyerhető nyeremény maximális értékét megváltoztathatja, melyet a SZEF nek 10 nappal előtte bejelent és a fogadók részére meghirdet.

Az SzZrt. az egységnyi fogadással megnyerhető legnagyobb nyeremény összegét  különösen pénzügyi kockázatkezelés miatt, csalás gyanúja esetén, pénzmosás gyanúja miatt, és felelős játékszervezés okán időszakonként vagy akár egyes fogadásonként is korlátozhatja.


Nem tudom olvasta-e már valaki.
Erről ennyit.




Idézetet írta: sbrzol Dátum május 23, 2013, 13:31:23
szart sem ér ez az oldal, még az oddsváltozásokat is lekövetik elég hamar (tenisznél legalábbis, kiváncsi leszek azért a Roland Gaross-ra)
valahonnan biztos "veszik" az infót, mert még annyira kevesen használják, hogy nem létezik, hogy az egyoldalú fogadások ilyen gyorsan módosítanák az odds-ot

Szerintem a számítógép automatikusan is változtat oddsokat a nemzetközi trendek szerint és a bukik ebbe belenyúlnak, hogy még lejjebb vegyék.
Pl. az élő MK döntőn a bet365 11.0 volt (DVSC) a 48. perc körül, a tpro odds 10.25-re ugrott, de azonnal visszatették 9.75-re majd 10.0-ra. Tudom az élő más, csak példa volt, szerintem normál oddsoknál is hasonlóan megy.
Elvileg ezekből az oddsokból 30% adót fizetnek be, így ha januártól tényleg adómentessé válik a licences buli, akkor az nem lenne rossz.
Egyébként alap bizalom mindenkiben kell legyen mindenki felé, ahol látszik,
Milan nem gondolom ennyire sötétnek a helyzetet.
A külföldi irodáknak is elküldöm a személyimet, meg ha kitakarva is a bankkártyámat is, itt még ilyenről sincs szó.
Engem nem feszélyez, hogy rendőrt hívnak a csalókra, sehol nincs multiaccom és nagyon idegesít, amikor egy versenyen kétszer bent ül ugyanaz az ember xy 01 xy 02 névvel, ezt már a regnél ki lehetne, ki kellene szűrni és a Pokerstarsnak, bwinnek, bet365-nek stb. is rendőrt kellene hívnia az ilyenekre, ha gibraltárit akkor azt. Ez nem férhet bele, ez elfogadhatatlan.
A BAH bónuszai is egyszerűek és világosak. Egy háztartás, egy ip, egy kupon.
Valamennyire korrektnek kell maradni és azt akkor el lehet várni az irodától is.
Ha csak úgy zárolnak egy számlát, az is elfogadhatatlan ha a fenti dolgok egyike sem áll fent, akkor a felügyeleti szervéhez kell fordulni.
Nekem volt már vitám a szervezővel tippmix kapcsán, ami a SZEFhez nem jutott el, mert két e-mail után elismerték a hibát, 30 napig tartott, de kifizettek 22 ezer nyereményt úgy hogy a tétet a lottózós és a rendszer közös hibájából fel sem tudtam tenni (tehát végig nálam volt az 500asom), jobban mondva véletlen sztornózták feladás közben, mert elölről akarták kezdeni a két szelvényből az elsőnek is a beolvasását, pedig az már fel volt adva, csak a második szelvényről már lejárt egy meccs határideje. Így azt nem adtam fel, de a másikat ki akartam fizetni, de addigra az elsőt törölték. De én nem kértem, közben meg lejárt a határidő, de nyert volna. Mivel a szabályzat szerint a fog.hat.idő lejárta után nem lehet sztornózni még kérésre sem, a szelvény pedig nyert volna, végül megkaptam a nyereményt. Ha igazad van harcolni kell, mindenhol.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 22, 2013, 22:56:37
Tigris:
Még mindjárt megsajnálom szegény irodákat.
A multisok egy részét ők kényszerítik rá, hogy más nevében nyissanak számlát, azzal, hogy a nyerő fogadókat folyamatosan korlátozzák. Ez korrekt szerinted?
Ha meg már új számla kell ahhoz hogy játssz, és nyerj, akkor a bónuszt már illik kiforgatni. :)

Nem kell őket sajnálni, ők is megérik a pénzüket. :)
Ez a számlakorlátozás mindig kényes téma, mert mindig vannak olyanok, akiket valamiért lekorlátoznak, míg mások vígan elvannak több 100.000-es tétek mellett is (nyereségesen), vajon miért van ez?
Csak nekem az egész olyan hülyén esik le, amikor jönnek a vélemények, hogy ki, hogyan nyúl le bizonyos összegeket jogosulatlanul (pl. sokak szerint az állam és a politikusok), közben az illető maga is azt csinálja, csak ő mást károsít meg. Tipikus korrupt rendőr esete, üldözi a bűnelkövetőket, közben ő is az.  :police:

Idézetet írta: caps lock Dátum május 23, 2013, 17:19:07
Az SzZrt. amennyiben a hatályos jogszabály lehetővé teszi
az egységnyi fogadásra vetített megtehető legnagyobb tét összegét megváltoztathatja, melyet a SZEF nek 10
nappal előtte bejelent és a fogadók részére meghirdeti.

Normál, illetve kombinált fogadás során az egységnyi fogadásban megnyerhető legnagyobb nyeremény összege mindenkor hatályos jogszabályban előírt mérték, de legfeljebb 1000000 Ft. Az SzZrt. csak olyan fogadást fogad amelynek esetében a megtett tét és a felkínált nyereményszorzók szorzata bármely nyertes egységnyi fogadás esetén 1000000 Ft ot meg nem haladó várható nyereményösszeget eredményez. Az SzZrt.amennyiben a hatályos jogszabály lehetővé teszi az egységnyi fogadással megnyerhető nyeremény maximális értékét megváltoztathatja, melyet a SZEF nek 10 nappal előtte bejelent és a fogadók részére meghirdet.

Az SzZrt. az egységnyi fogadással megnyerhető legnagyobb nyeremény összegét  különösen pénzügyi kockázatkezelés miatt, csalás gyanúja esetén, pénzmosás gyanúja miatt, és felelős játékszervezés okán időszakonként vagy akár egyes fogadásonként is korlátozhatja.


Nem tudom olvasta-e már valaki.
Erről ennyit.

Kb. ez az arány mondjuk a Bet365 és a tippmixpro között.
A bet365-ön 40 millió és 700 millió között van ez az összeg bajnokságtól függően.

Idézetet írta: Tigris Dátum május 23, 2013, 21:15:30
Ez a számlakorlátozás mindig kényes téma, mert mindig vannak olyanok, akiket valamiért lekorlátoznak, míg mások vígan elvannak több 100.000-es tétek mellett is (nyereségesen), vajon miért van ez?

Minden irodánál máshol van a tűréshatár, de biztos vagyok benne, hogy az újabb számláknál szigorúbbak.
Ugyanakkor ha csalást észlelnek, akkor nem korlátozás van, hanem zárolás.
A korlát annak szól, ha (vélhetően) nyereséges a játékos, mondjuk az arbitrázsok miatt

Idézetet írta: Tigris Dátum május 23, 2013, 21:15:30
Csak nekem az egész oyan hülyén esik le, amikor jönnek a vélemények, hogy ki, hogyan nyúl le bizonyos összegeket jogosulatlanul (pl. sokak szerint az állam és a politikusok), közben az illető maga is azt csinálja, csak ő mást károsít meg. Tipikus korrupt rendőr esete, üldözi a bűnelkövetőket, közben ő is az.  :police:

Azért nem keverném a dolgokat, mivel az államnak vagy egy rendőrnek pont a szabályok betartatása, egyfajta példakép mutatás a feladata, míg egy "mezei állampolgár" vállán nincs ekkora teher.
Főleg azért veszélyes, ha valaki a hatalomba kerülve is lop (nyilván ember függő), mert az az utódainak is hivatkozási alap és szinte már felmentést is jelent.
Egyébként a politikusok jogilag legálisan "lopnak" például az állami, önkormányzati  megrendeléseken keresztül.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 23, 2013, 21:20:39
Kb. ez az arány mondjuk a Bet365 és a tippmixpro között.
A bet365-ön 40 millió és 700 millió között van ez az összeg bajnokságtól függően.

Azért ne essünk túlzásokba!
Ha rámész a Pápa - Siófok meccsen a maximális tétre a bet365-nél, akkor látni fogod, hogy legfeljebb 95,000 ft nettó nyereményed lehet a meccsen, bármire is fogadsz! 

Idézetet írta: Knapp Dátum május 23, 2013, 21:40:55

Azért ne essünk túlzásokba!
Ha rámész a Pápa - Siófok meccsen a maximális tétre a bet365-nél, akkor látni fogod, hogy legfeljebb 95,000 ft nettó nyereményed lehet a meccsen, bármire is fogadsz!
Ne keverd a maximum tétet, és a maximum nyerhető összeget. Ha a Pápa meccset mondjuk kombiba rakod, csinálhatsz vele nagy kombit. A Tippmixpro nem engedi, csak max 1 milliós nyereményt. Nem mintha nagyon fenyegetne bárkit, de akkor is komoly korlát.

MAXIMUM WINNINGS

The maximum winnings in any 24 hour period for each sport are detailed below and are exclusive of stake. The maximum winnings are quoted in Pounds Sterling as a base currency in order to ensure consistency across the world but currency equivalents apply for actual payouts.

Where a multiple bet has been placed which involves events with different maximum winnings limits then the lowest limit will apply. All maximum winnings limits apply to any one customer, or group of customers acting together, who have placed bets containing the same selections, including where placed in a series of bets, at a range of prices, over a number of days using different betting accounts and/or across different betting channels. Should we have reason to believe that a number of bets have been placed this way, the total payment of all those bets combined will be limited to one single maximum winnings payout.
Soccer
- £2,000,000 for all Men's full International matches and the following competitions - English Premiership, Championship, League 1, League 2, FA Cup, Spanish La Liga, Italian Serie A, German Bundesliga I, French Le Championnat, UEFA Champions League and UEFA Europa League.

- £500,000 for the following competitions - Australian A-League, Scottish Premier League, Blue SQ Premier, Norwegian Tippeligaen, Swedish Allsvenskan and Capital One Cup.

- £250,000 for the following competitions - Spanish Segunda, Italian Serie B, German Bundesliga II, French 2nd Division, Danish Superliga, Finnish Veikkausliiga, Norwegian Adeccoligaen, Portuguese Primeira Liga and Swedish Superettan.

- £100,000 for the following competitions - Austrian Bundesliga, Belgian Pro League, Danish Division 1, Finnish Ykkonen, Dutch Eredivisie, Scottish 1st, 2nd and 3rd Divisions, Swiss Super League, Greek Super League and Turkish Super League.

- £50,000 for all other soccer competitions excluding Futsal, Beach Soccer and Masters Soccer.

Nem keverek én semmit, elég pontosan fogalmaztam: 95 000 ft-ot nyerhetsz egy magyar meccsel maximum. (a többi "hazai" meccsre is igaz, megnéztem)  :)
Ez azt jelenti, hogy ha 1,05-ös szorzót találsz, akkor majdnem 2 milliót is feltehetsz, ha meg nagy szorzót akarsz játszani (10-es körül) akkor csak 10000 ft környékén enged tétet rakni.
(ugye ez az iroda részéről a "lay szemlélet", eldönti, mekkora kockázatot hajlandó vállalni összességében)

Valóban kombizással emelhető a nyerhető összeg!  (Bár ez engem nem nagyon érint...)
Egy 2-es, 3-as magyar meccset tartalmazó kötésre viszont szintén nem tudsz annyit feltenni, hogy milliókat nyerjél.
Minél több tagból áll a kombi, annál nagyobb nyereményt enged - bár a maximális tétnagyság azért csökken, ahogy teszed hozzá az eseményeket.
Talán pont azért engedik ezt, mert a giga kötéseket játszók hosszú távon lelkes anyagi támogatói az irodáknak...

Szerintem az általad idézet bet365 szabálypont a 24 óra alatt nyerhető elméleti maximumra vonatkozik és nem egy-egy esemény vagy kombi tétkorlátjára, hisz az mindig más és más...
De ezt nagyon egyszerűen lehet minden esetben a max. tétre kattintva ellenőrizni!
Egy kettes kötésen, ha magyar meccset teszel bele, nyerhetsz kb. 300 000-t, ha mondjuk spanyol találkozókat, akkor meg 3 milliót.


Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2013, 00:50:58
Nem keverek én semmit, elég pontosan fogalmaztam: 95 000 ft-ot nyerhetsz egy magyar meccsel maximum. (a többi "hazai" meccsre is igaz, megnéztem)  :)
Ez azt jelenti, hogy ha 1,05-ös szorzót találsz, akkor majdnem 2 milliót is feltehetsz, ha meg nagy szorzót akarsz játszani (10-es körül) akkor csak 10000 ft környékén enged tétet rakni.
(ugye ez az iroda részéről a "lay szemlélet", eldönti, mekkora kockázatot hajlandó vállalni összességében)

Valóban kombizással emelhető a nyerhető összeg!  (Bár ez engem nem nagyon érint...)
Egy 2-es, 3-as magyar meccset tartalmazó kötésre viszont szintén nem tudsz annyit feltenni, hogy milliókat nyerjél.
Minél több tagból áll a kombi, annál nagyobb nyereményt enged - bár a maximális tétnagyság azért csökken, ahogy teszed hozzá az eseményeket.
Talán pont azért engedik ezt, mert a giga kötéseket játszók hosszú távon lelkes anyagi támogatói az irodáknak...

Szerintem az általad idézet bet365 szabálypont a 24 óra alatt nyerhető elméleti maximumra vonatkozik és nem egy-egy esemény vagy kombi tétkorlátjára, hisz az mindig más és más...
De ezt nagyon egyszerűen lehet minden esetben a max. tétre kattintva ellenőrizni!
Egy kettes kötésen, ha magyar meccset teszel bele, nyerhetsz kb. 300 000-t, ha mondjuk spanyol találkozókat, akkor meg 3 milliót.

A bet365-nél nem sok jelentősége van a "max.tét"-nél megjelenő összegnek. "Bármekkora" tétet engednek, akár a max.tét 10-15-szörösét is... Mindössze néhány másodperccel tovább tart az elfogadás.
Ez az elv, bajnokságtól független, a magyar élvonalra is érvényes...



Idézetet írta: tomiszi Dátum május 24, 2013, 09:42:00
A bet365-nél nem sok jelentősége van a "max.tét"-nél megjelenő összegnek. "Bármekkora" tétet engednek, akár a max.tét 10-15-szörösét is... Mindössze néhány másodperccel tovább tart az elfogadás.
Ez az elv, bajnokságtól független, a magyar élvonalra is érvényes...


Már akinél... A lekorlátozott számláknál a max. tét az valóban max. tét.

Idézetet írta: benson Dátum május 24, 2013, 11:43:29
Már akinél... A lekorlátozott számláknál a max. tét az valóban max. tét.

Az lehet! ;) Ezt nem tudom tesztelni...

Tippmixpron élő tenisz mögött is focistadion a háttér  :D
Istenem, de gáz.
https://www.tippmixpro.hu/HU/1/Live#action=market-group-list&eventId=3882647&event=874795.10