TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: betg Dátum október 04, 2016, 19:43:14
Nektek elérhető az otp-s kártyás befizetés? Nekem nincs ott.

Nekem sincs most ott...



Reggel óta hiba van az OTP internetbankos rendszerében, ezért nem működik a Tippmixpro-nál sem a befizetés! (gondolom )


téves, nekem is az OTP-vel van gond, de már látom másnak is.

#919 november 05, 2016, 09:29:04, bryan_65
Mikor teszik vissza a befizetést? Oké gond volt az OTP-vel, de ahogy nézem már jó. Egy nap eltelt és nem lehet OTP-röl befizetni.. :(

k&h alól sikerült.

Sziasztok!
Tippmix Pro-n tenisz sérülés esetén hogy járnak el?
Mi alapján dől el az eredmény és hogyan mert mindenhol más?

Még az lenne a kérdésem, megéri regisztrálni mennyire szörnyűek az oddsok?

Idézetet írta: milcity Dátum november 08, 2016, 16:57:27
Sziasztok!
Tippmix Pro-n tenisz sérülés esetén hogy járnak el?
Mi alapján dől el az eredmény és hogyan mert mindenhol más?

Még az lenne a kérdésem, megéri regisztrálni mennyire szörnyűek az oddsok?

Az oddsok borzasztóak.

Tenisz feladás esetén, érvényes a fogadás. Amelyik játékos feladta az kikapott.

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum november 08, 2016, 17:02:11
Az oddsok borzasztóak.

Tenisz feladás esetén, érvényes a fogadás. Amelyik játékos feladta az kikapott.

Értem akkor olyan szörnyű mint papír alapon :/
de ez legalább legális, nem tudom mit csináljak maradjak  a külföldinél vagy váltsak irodát?

Idézetet írta: milcity Dátum november 08, 2016, 17:17:31
Értem akkor olyan szörnyű mint papír alapon :/
de ez legalább legális, nem tudom mit csináljak maradjak  a külföldinél vagy váltsak irodát?

Szerintünk számodra a Tippmixpro a megoldás.

Egyébként mind legálisak.  :cya:

Negyedórával a mérkőzés vége után.
Hogy lehet nyitott az első fogadásom, mikor a második "vesztes" lett és kizárja az elsőt?
Hosszú Katinka hozzájuk képest (is)  - egyébként hatalmas gratula Katinkának - egy rakéta.

Lehetséges, hogy már volt ilyen kérdés de nem találtam.

Az lenne a kérdésem, hogy tudjátok-e azt, hogy ha pl.: egy eseményt a TippmixPRO-n mondjuk 250.000 forinttal szeretnék megjátszani akkor arra van lehetőség? Azért kérdezem mert a maximális feltett összeg 100.000 forint lehet viszont az nem tisztázott, hogy feladhatom-e akár többször is ugyan azt a szelvényt. A példánál maradva ez 3 db szelvény lenne 100-100-50.000 forintos tétekkel.

Mielőtt bárki megijedne pusztán elméleti a kérdés  ;)

Előre is köszönöm a válaszokat!

Idézetet írta: mezrajaed Dátum december 19, 2016, 20:24:26
Lehetséges, hogy már volt ilyen kérdés de nem találtam.

Az lenne a kérdésem, hogy tudjátok-e azt, hogy ha pl.: egy eseményt a TippmixPRO-n mondjuk 250.000 forinttal szeretnék megjátszani akkor arra van lehetőség? Azért kérdezem mert a maximális feltett összeg 100.000 forint lehet viszont az nem tisztázott, hogy feladhatom-e akár többször is ugyan azt a szelvényt. A példánál maradva ez 3 db szelvény lenne 100-100-50.000 forintos tétekkel.

Mielőtt bárki megijedne pusztán elméleti a kérdés  ;)

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nemrég a Zrt. embere által írt választ olvastam hasonló kérdésre, egy másik fórumon, ott azt írták, hogy max. egymilliót lehet feltenni egy eseményre, ha felosztod 100 ezrekre, akkor is. Papíros mixen nyilván többet.

Ha ilyen nagy tétben játszol, akkor hatványozottan igaz, hogy kevesebbet fogsz nyerni a rosszabb oddsok miatt, mint a rendes irodáknál. Ami aprópénznél elhanyagolható, az nagy tét esetén már sok ezer Ft lehet. Perszer az más kérdés, ha találsz egy hibás vagy beragadó oddsot.  :)

Szánalmas! Tegnap kora délutáni fogadás még mindig függő! Értem én hogy ünnepek (mikor sokan pontos most érnének rá játszani), de legalább tájékoztathattak volna hogy a "Tippmixpro csapata"-nak mind a kb 3 alkalmazottja szabadságon van  :noway:

Hatalmas mínusz pont.
Nincsenek ma kiértékelések.(vagyis már a tegnap délutániakat se értékelték ki)
Nincs rendes piac.( PL: NBA meccs nincs a kínálatban)
Előre nem közölték hogy csúszás lesz vagy valami,vagy teljes leállás ez kb, csak amik be voltak előre téve,azok vannak.
Mondanám hogy valami kárpótlás jó lenne, de úgyse lesz.