Ti hogyan próbáljátok kiszámítani, hogy egy meccs döntetlen lesz-e?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy kinek milyen módszere van arra, amivel a legvalószínűbben meg tudja állapítani, hogy a meccs döntetlen lesz? Válaszotokat előre is köszönöm. :) :angel:

Ha úgy gondolom, hogy egyik fél sem fog nyerni, akkor az döntetlen lesz.  ::)

Köszönöm az értékes hozzászólást! Én is pont ezt a választ kerestem. :great: ;D

Oddsok, statisztika, városi derbyk, kicsit erősebb csapat idegenben, ilyesmik.

Akkor most megpróbálom én levezetni, hogy én hogyan gondolom.
Bajnokság: Spanyol La Liga 2.
Kiválasztott meccs: Osasuna - Tenerife
Időpont: 2018. november 17. 18.00 óra

Mire alapozom, hogy a meccs döntetlen lesz?

1. Osasuna jelenlegi forma 67%
    Tenerife jelenlegi forma 40%
    Szerintem ideális formai párosítás egy döntetlenhez.
2. Utolsó egymás elleni meccseiknek a száma 6-ból 3 döntetlen.
3. Összesen az egymás elleni meccseikből a döntetlenek számainak százalékos aránya: 27,27 % 11/8
4. Gólszámok: Osasuna 2,5 alatt/under 61,90%   Tenerife 2,5 alatt/under 66,67%
5. Unibet szorzó: 3.20 (normális középérték)

Ami ellene szólhat talán:

Az utolsó 5 meccsen a hazai /idegen pályán lőtt/kapott gólok átlaga szigorúan a La Liga 2. bajnokságon belül (ez az aktuális szezonban nézve)

Osasuna: hazai pályán lőtt: 1,8         hazai pályán kapott: 0,6
Tenerife: idegenben lőtt: 0,6             idegenben kapott: 1,8

Egymás ellen nézve ugyanez bajnokságon belül az utolsó két évre visszamenőleg:
Osasuna hazai pályán a Tenerifének lőtt gólok átlaga: 0
Osasuna a hazai pályán a Tenerife ellen kapott gólok átlaga: 0,5
Tenerife hazai pályán az Osasunának lőtt gólok átlaga: 0,5
Tenerife hazai pályán az Osasunától kapott gólok átlaga: 0

Továbbá a bajnokság statisztikái alapján a döntetlenek százalékos aránya a napi aktuális adatok alapján (hazai győzelmek 69 meccs, döntetlenek 48 meccs, idegenbeli győzelmek: 27) így döntetlen százalékos aránya 33,33% ami viszonylag magas.

Továbbá az aktuális szezonban az eddig lejátszott meccsek alapján a gólátlag: 2.26

Az eddig aktuálisan lejátszott meccsek alapján a gólok  2,5 over/under (fölött/alatt) mutatói: 2,5 fölött: 35,41 %
                                                                                                                                    2,5 alatt:   64,58 %
Ezek alapján úgy gondolom, hogy érdemes lehet arra, hogy megfogadjuk döntetlenre. A meccs végeredményét itt fogom közölni.

Ha bárkinek van esetleg észrevétele a meccsel kapcsolatban (valamit nem vettem észre vagy kihagytam a számításból) az kérem, hogy jelezze, hogy segíthessük egymást. Én ennyivel tudtam kezdőként hozzájárulni egy esetleges döntetlen stratégiához.  :beerchug: :angel:

A két edző is nehezen bír egymással ,Jagoba Arrasate edző habár értékesebb csapatot irányít , mégsem bír(t) a Tenerifevel. a tipp szerintem is jó . Talán a Btts is jó .
https://www.transfermarkt.com/ca-osasuna_cd-tenerife/index/spielbericht/3089655


En peldaul a masodik sorban mar elveszitettem a fonalat... mi az a rengeteg szazalek osszekombinalva, hogy fuggenek ezek ossze? :)