Gumiszoba 2.0!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Chan és Hingis: a fene a mocskos pinátokat! :redchug:

én idióta fakezű vadparaszt véletlenül cash outoltam  :bash: :bash: :bash: :bash:

Nem elég hogy többszörös költségvetéssel, össze sem hasonlítható játékoskeretekkel játszanak, még tolják is őket. Hányadék a mai labdarúgás.

Én hülye barom, elfelejtettem tippelni a Maradj Talponban.  :bash:

Idézetet írta: TiB Dátum február 19, 2017, 23:36:31
Nem elég hogy többszörös költségvetéssel, össze sem hasonlítható játékoskeretekkel játszanak, még tolják is őket. Hányadék a mai labdarúgás.

Láttad a meccsek közül akármelyiket is? :)

Idézetet írta: PetoPisti Dátum február 21, 2017, 07:53:02
Láttad a meccsek közül akármelyiket is? :)

Mindkettőt láttam. És te láttad mindkettőt?

Idézetet írta: TiB Dátum február 21, 2017, 16:12:32
Mindkettőt láttam. És te láttad mindkettőt?

Barcanak csak a végét így arról nem tudok nyilatkozni. De ha láttad a Hertha Bayernt akkor elmondanád hogy ott mivel tolták meg a Bayernt?

Idézetet írta: PetoPisti Dátum február 21, 2017, 17:09:30
De ha láttad a Hertha Bayernt akkor elmondanád hogy ott mivel tolták meg a Bayernt?

Szubjektív gondolat, elfogult is vagyok, és ez ilyen dühöngő, azt hittem lehet ilyet itt. Tévedtem :D Szóval túl hosszú volt a hosszabbítás, fordított esetben előbb lefújták volna, ezt gondolom. Nem utálom a Bayernt, de amióta nézek labdarúgást, azóta kiscsapatnak ritkán kedveztek a bírók hosszabbítás kapcsán, vagy épp a büntetők befújásánál. Nem kellett volna gólt kapniuk Dárdaiknak ettől függetlenül, de a bírói döntések lehetnének kevésbé elfogultak, ha már hatalmas, és behozhatatlan anyagi különbségekről indul a meccs.

rosco honnan tudod, hogy Hingis pinája mocskos?

Sheffieldi köcsögök! Kiestem miattatok az MT-ből. Farkaljátok egymást ti bundás spermák!

Idézetet írta: TiB Dátum február 21, 2017, 18:16:58
Szubjektív gondolat, elfogult is vagyok, és ez ilyen dühöngő, azt hittem lehet ilyet itt. Tévedtem :D Szóval túl hosszú volt a hosszabbítás, fordított esetben előbb lefújták volna, ezt gondolom. Nem utálom a Bayernt, de amióta nézek labdarúgást, azóta kiscsapatnak ritkán kedveztek a bírók hosszabbítás kapcsán, vagy épp a büntetők befújásánál. Nem kellett volna gólt kapniuk Dárdaiknak ettől függetlenül, de a bírói döntések lehetnének kevésbé elfogultak, ha már hatalmas, és behozhatatlan anyagi különbségekről indul a meccs.

rosco honnan tudod, hogy Hingis pinája mocskos?

Nem tévedtél semmit, abszolút lehet ilyet. ;) Csak kíváncsi voltam hogy miért gondolod így, mert én is láttam a meccset. A Bundesligában nagyon kevés a több perces hosszabbítás, szóval elgondolkodtató, hogy miért adtak +5-öt. Szerintem azért, mert a Hertha kapusa már a 30. percben húzta az időt egy kirúgásnál, vagy azért mert Ibisevic egyedül fetrengett a második félidő közepétől vagy 4 percet a földön, vagy azért mert a meccs végén hirtelen begörcsölt több Hertha játékos is, vagy azért mert a hosszabbításban Ibisevic lecserélése előtt a pálya legtávolabbi pontjára elvándorolt és onnan jött le a kispadhoz. A Hertha gusztustalanul játszik, igazi célfutballal. Szóval szerintem semmi tolás nem volt itt. Arról nem is beszélve, hogy a Hertha gólját egy totál kamu szabadrúgás előzte meg, hisz Vidal hozzá sem ért a berlini játékoshoz aki csak feldobta magát.  ;)

#25 február 23, 2017, 21:48:10, robmiller
Anderson elmész a faszomba, hogy nem tudsz kiszállót dobni, és egy ratyi Wade elver...

Kell a meccs elején bealudnod, hogy 1:5-ről gyere vissza Te fasz....ennek geci simának kellett volna lenni, hogy száradna le a kezed.

A kurva anyád téjlor, te büdös cigány

#27 február 23, 2017, 22:45:16, butyi
taylor :bash: :bash: :bash:
remélem, visszavonulsz!!

Jól van te fasz, nyilván a végén már le tudod brékelni az ikszért te kibaszott geci

Kicker te szemétláda, egy hete verted sima 2-0-ra ezt a faszt, most meg akkor nem brékel le mikor nem akar, na takarodj  :fakk: