full-time sportfogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok,

Közel egy éve foglalkozom komolyabban sportfogadással, full-time. 
Különböző oldalakról válogatom össze a legjobb tipsterek tippjeit, természetesen csak az ingyenesekét, elég jó eredménnyel, sőt..
Mostanra eljutottam oda, hogy 50-60 ember tippjeit követem, és naponta több szász tippet is megrakok ha kell, több, mint 20 fogadóirodánál, de ez elég nehéz, egyedül legalábbis.

Keresek olyan embereket, akik esetleg szeretnének betársulni, és olyanokat is, akik ezzel foglalkoznak.
Közel sem használom ki a "teljes piacot", ezért kellene a segítség.

Várom a válaszokat, privátban, vagy itt.

Köszi előre is.

Idézetet írta: bujdiiii Dátum július 04, 2018, 16:50:31
Sziasztok,

Közel egy éve foglalkozom komolyabban sportfogadással, full-time. 
Különböző oldalakról válogatom össze a legjobb tipsterek tippjeit, természetesen csak az ingyenesekét, elég jó eredménnyel, sőt..
Mostanra eljutottam oda, hogy 50-60 ember tippjeit követem, és naponta több szász tippet is megrakok ha kell, több, mint 20 fogadóirodánál, de ez elég nehéz, egyedül legalábbis.

Keresek olyan embereket, akik esetleg szeretnének betársulni, és olyanokat is, akik ezzel foglalkoznak.
Közel sem használom ki a "teljes piacot", ezért kellene a segítség.

Várom a válaszokat, privátban, vagy itt.

Köszi előre is.

Nem jött össze a Skype csoport?

Es akkor mi az egesznek a lenyege? a tars is feltenne szaz meg szaz meccset? Eloszor hallok olyanrol valaki profitot termel free tipp oldalakrol, plane ha eszetlenul rakni mindent amit lat.. :D megis irj meg egyetlen free stabilan profitot termelo tipszterrol. (rajtam kivul persze...)  ;D ;D ;D

Idézetet írta: AC_28 Dátum július 05, 2018, 18:32:11
Es akkor mi az egesznek a lenyege? a tars is feltenne szaz meg szaz meccset? Eloszor hallok olyanrol valaki profitot termel free tipp oldalakrol, plane ha eszetlenul rakni mindent amit lat.. :D megis irj meg egyetlen free stabilan profitot termelo tipszterrol. (rajtam kivul persze...)  ;D ;D ;D

Gondoltam, hogy ide kár írni, de azért megpróbáltam. :) Innen nem követek senkit..  ;) Higgyétek el, vannak olyan oldalak amiket érdemes követni, vagy embereket..


:) jolvan, maskeppen kerdem... mennyi? tudsz roi-t mondani, vezeted esetleg a dolgokat? ezek a altalanos leirt dolgok nem tul bizalom keltok.. :)

Kérdek én mást. Kinek dolgozol?

Idézetet írta: AC_28 Dátum július 07, 2018, 00:39:42
:) jolvan, maskeppen kerdem... mennyi? tudsz roi-t mondani, vezeted esetleg a dolgokat? ezek a altalanos leirt dolgok nem tul bizalom keltok.. :)

Nyilván vezetem, másképp nem igazán menne.
Tavaly áprilisban kezdtem, azóta volt 32103 tipp, 4,7-es ROI-val.
Erre persze lehet írni, hogy kamu, de nem az..


Bocs mindenkitől aki írt, de nem tudok válaszolni, gondolom tiltották az adminok.. :beerchug: