bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: MoncheZsolti8 Dátum december 17, 2021, 17:01:40
Sziasztok! 5 napja nem tudok semmire fogadni. Rányomok az oddsra, felvillan de semmi sem történik, nem készít szelvényt, aztan kidob. Se telón, se gépen. Tapasztalt valaki ilyet? 2x beszéltem supporttal, 'eszlelik a hibát, továbbítva a releváns kollégáknak. Ennyi. Mit tehetnék ilyenkor? Valami ötlet? Előre is köszönöm!

Nem tudom ilyeneken túl vagy-e, hogy sütik törlése, vírusirtás, belépés más böngészővel, előzmények törlése.
Ha ezek után is fennáll a probléma, akkor ők a hunyók

hello.Budapest bankos mastercardra visszarakja bet365 a pénzt,vagy bakszámlára kell kiutalni?

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mivel k&h-s vagyok és nem tudok befizetni(gondolom kifizetni se lehet rá), hogy esetleg ki lehet-e játszani a rendszert?
Olvastam, hogy hiába mennék be a bankba, de ezt a problémát nem tudnák megszüntetni. A válaszokat előre is köszönöm! :)

Idézetet írta: FeartistiC Dátum december 24, 2021, 23:24:13Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mivel k&h-s vagyok és nem tudok befizetni(gondolom kifizetni se lehet rá), hogy esetleg ki lehet-e játszani a rendszert?
Olvastam, hogy hiába mennék be a bankba, de ezt a problémát nem tudnák megszüntetni. A válaszokat előre is köszönöm! :)

Több alternatíva is van, igazából tőled függ, hogy mire vagy hajlandó.
1. Nyitsz egy másik banknál bankszámlát.
2. OMV-n veszel paysafecardot.
3. Nyitsz Skrill vagy Neteller számlát.

Bármelyiket is választod, itt a fórumon nagyon sokan tudunk segíteni neked ebben.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 25, 2021, 05:02:17Több alternatíva is van, igazából tőled függ, hogy mire vagy hajlandó.
1. Nyitsz egy másik banknál bankszámlát.
2. OMV-n veszel paysafecardot.
3. Nyitsz Skrill vagy Neteller számlát.

Bármelyiket is választod, itt a fórumon nagyon sokan tudunk segíteni neked ebben.
Köszi szépen a paysafecardos megoldást választottam ami sikerült is.
Már csak az az 1 kérdés foglalkoztat hogy a kifizetés a k&h-s kártyára az sem támogatott?

Idézetet írta: FeartistiC Dátum december 25, 2021, 12:27:42Köszi szépen a paysafecardos megoldást választottam ami sikerült is.
Már csak az az 1 kérdés foglalkoztat hogy a kifizetés a k&h-s kártyára az sem támogatott?

Kartyas kifizeteshez szukseges kartyas befizetes..

Es nem vagyok benne biztos hogy khs bankszamlara ki tudnak fizetni. Szoval remelem a psct a skrilledre toltotted fel.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 25, 2021, 13:46:12Kartyas kifizeteshez szukseges kartyas befizetes..

Es nem vagyok benne biztos hogy khs bankszamlara ki tudnak fizetni. Szoval remelem a psct a skrilledre toltotted fel.

Mióta lehet skrillt használni a bet365-nél, új regisztrációnál?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 25, 2021, 15:49:55Mióta lehet skrillt használni a bet365-nél, új regisztrációnál?

Eszembe sem jutott hogy új számláról van szó. De valószínűleg arról.
A kerdes az, kifiztnek kh bankszámlára? Vagyis hogy a kh fogadja? Ha nem akkor nem is tud sehogy közvetlenül kifiztni.




Idézetet írta: oakland23 Dátum december 15, 2021, 18:41:59Pont erre gondoltam :D
[/quote
Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 15, 2021, 16:10:57Megjelent újra a kedvencek menüpont, az élőfogadásoknál (is). Már csak a gól hangját kell visszahozzák, és ugyanott leszünk mint pár évvel ezelőtt.

Baromi idegesítő. Pláne mobilon. Mindig rányomok véletlenül. Nem lehet ezt valahogy kiiktatni?

Tegyen egy mérkőzés előtti egyszeri fogadást a 2022. január 2-án, vasárnap rendezett Chelsea v Liverpool angol Premier Liga találkozóra.
Egy ingyen élő fogadást kap a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás összegével megegyező értékben (maximum 15.000 Ft*), amelyet tétként használhat fel bármely Chelsea v Liverpool élő piacon.
Az ingyen élő fogadása csak a mérkőzés kezdete után lesz elérhető.
Az ingyen élő fogadás felhasználásához egyszerűen adjon hozzá a fogadószelvényéhez egy éIő fogadás választást, miután a mérkőzés elkezdődött, majd jelölje be a választása mellett látható ,,Ingyen fogadás felhasználása" opciót.
* vagy annak megfelelő valuta

Az ingyen élő fogadásából származó nyereményt hozzáadjuk a kifizethető egyenlegéhez, de az ingyen élő fogadás tétje nem számít bele egyik nyereménybe sem.

Nézzetek rá acc-ra. Én jelenleg nemtudom kihasználni, ha valaki szeretné írjon.

Elerheto 5€ (Bet365) ingyen fogadas egy La Liga meccsre.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum január 07, 2022, 15:52:53Elerheto 5€ (Bet365) ingyen fogadas egy La Liga meccsre.

Nálam ment is a Celta +0.5 AH-ra kb. 2.00-es oddsért.

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy tudnék nevet változtatni

Idézetet írta: euro1000 Dátum január 07, 2022, 17:20:09Sziasztok. Érdeklődnék, hogy tudnék nevet változtatni

Szerintem ilyenre nincs lehetőséged az irodánál. De lehet tévedek.

Válás történt majd ujra férjhez menés és név változás ilyenkor mi lehet a megoldás. Megköszönném ha valaki tudna segiteni