Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: chabialonso Dátum szeptember 01, 2021, 20:09:59
Adni fogja rá az 100 %. A bónuszokkal , és az ingyenes játékokkal kapcsolatban sokszor nem tudnak egyértelműen fogalmazni , vagy elírnak valamit, és értelmetlen katyvasz lesz az egész, mint a mostani freebet is.

Mondjuk most nekem már meg se jelenik.
Meg volt egy olyan is hogy fogadjunk a magyar-angolra, és 3.500 ft-ot visszatérítenek, ha vesztes. A bónuszmenüben kellett (volna) elfogadni. Az is eltűnt.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 01, 2021, 20:29:49
Mondjuk most nekem már meg se jelenik.
Meg volt egy olyan is hogy fogadjunk a magyar-angolra, és 3.500 ft-ot visszatérítenek, ha vesztes. A bónuszmenüben kellett (volna) elfogadni. Az is eltűnt.
Az szerintem majd élő kockázatmentes lesz

Előzetes volt írva.
Élő amúgy se legyen, mert a meccsen leszek,nem tudom megjátszani, úgy ahogy kell... 😀

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 01, 2021, 13:49:40
Nem kérdezem meg őket(úgyse tudják  :D ), hanem inkább nyomok estére egy betbuildert a vb selejtezőkre, aztán meglátjuk adja-e a freebetet...

Nem írták jóvá a freebetet, nem működik a vb selejtezőkkel.
És a magyar-angolra se jött ki az általános, mindenkire érvényes promó :(

Nekem a magyar -angol helyett beraktak egy minden eseményre érvényes 3500 forintos visszatérítéses fogadást.
Lehetséges, hogy nektek is, ha már az eltűnt?

Idézetet írta: davo3 Dátum augusztus 30, 2021, 08:03:12
Sziasztok!

Régebben volt olyan hogy 10,20,30 %-os nyeremény növelő, az vajon megszünt mert a promóciókba ugyanúgy benne van de a nyereménynövelőknél nincs benne már elég régóta.

@davo3

Az ajánlat már nem érvényes, eltávolították a promóciós oldalról is.


Most megy az őszi pókertorna. Minden nap két 250 euró díjazású freeroll indul . Este 7, és 9 -es időpont közül lehet választani.
Hétvégén 2500 -as freeroll az első ötven helyezettnek.

Igen, most már valóban nincs ott.
Köszönöm a segítséget.

Nemtudja valaki véletlenül hogy az Unibet magyarországi bankszámlára forintban vagy devizában utalja e mostanság a kifizetést??

Mindig forintra annyit kaptam. Igy bizonyara ftot utalnak.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 08, 2021, 13:46:22
Mindig forintra annyit kaptam. Igy bizonyara ftot utalnak.
Köszönöm.Azért lényeges nekem mert raiffeisenes vagyok,és az árfolyamveszteségen kívül egy meghatározott díjat is levon ami 6 euró között mozog szóval ha pl csak 5000 et vennék le akkor nem érné igy meg nekem

Másnál is akadozik az oldal? Most éppen belépni sem enged.

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 08, 2021, 21:42:04
Másnál is akadozik az oldal? Most éppen belépni sem enged.
Most vagyok chaten.Végre irtak,megkérdem már hogy mit terveznek a ma estével ezek után...

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 08, 2021, 21:45:47
Most vagyok chaten.Végre irtak,megkérdem már hogy mit terveznek a ma estével ezek után...
Ez hihetetlen számomra,de fogalmuk sincs mi a helyzet,képernyőképet kérnek a hibaüzenetről,majd mikor közöltem velük,hogy nem ir ki hibaüzenetet hanem csak visszadob a kezdőoldalra belépés nélkül,akkor jött a szokásos törölje a cookiet,már vártam,mert ezek csak ezt tudják,de felkészült voltam én is mert ezt korábban megtettem,igy harcolok velük tovább...