Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

theodorecole és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 08, 2021, 21:49:51
Ez hihetetlen számomra,de fogalmuk sincs mi a helyzet,képernyőképet kérnek a hibaüzenetről,majd mikor közöltem velük,hogy nem ir ki hibaüzenetet hanem csak visszadob a kezdőoldalra belépés nélkül,akkor jött a szokásos törölje a cookiet,már vártam,mert ezek csak ezt tudják,de felkészült voltam én is mert ezt korábban megtettem,igy harcolok velük tovább...

Most már csak feltűnik nekik..

Whitelabel Error Page

This application has no configured error view, so you are seeing this as a fallback.
Wed Sep 08 20:06:20 GMT 2021
[5ca970cf-240090807] There was an unexpected error (type=Internal Server Error, status=500).

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 08, 2021, 22:06:58
Most már csak feltűnik nekik..

Whitelabel Error Page

This application has no configured error view, so you are seeing this as a fallback.
Wed Sep 08 20:06:20 GMT 2021
[5ca970cf-240090807] There was an unexpected error (type=Internal Server Error, status=500).
Most már karbantartást végeznek a vb selejtezők kellős közepén.... :great:


Idézetet írta: chabialonso Dátum szeptember 03, 2021, 15:13:29
Most megy az őszi pókertorna. Minden nap két 250 euró díjazású freeroll indul . Este 7, és 9 -es időpont közül lehet választani.
Hétvégén 2500 -as freeroll az első ötven helyezettnek.

Na végre! A main már csak sikerült bejutnom!

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 10, 2021, 21:55:12
Na végre! A main már csak sikerült bejutnom!

Éppen gogy. Úgy tudom ez avolt at utolsó. Csak két hétig tartott.

Igen, utolsó alkalom volt. 472-en voltunk. Top 40 összejött. Ma már végre akár pénz is lehet belőle.

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 12, 2021, 12:07:52
Igen, utolsó alkalom volt. 472-en voltunk. Top 40 összejött. Ma már végre akár pénz is lehet belőle.
Sok sikert!

Új köntösbe öltözött az Unibet BetStream szolgáltatása

Az Unibet új BetStream szolgáltatásával egy pillanatra sem kell megszakítanod a közvetítést ahhoz, hogy élő fogadást köss.
Immár sokkal gördülékenyebb az élő fogadás.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Az összes olyan aktív játékos számára elérhető, akiknek pozitív a számlaegyenlegük.
  3.  Válogass a labdarúgó topligák és a legjobb teniszmeccsek között.
  4.  A streaming platform böngészőn, illetve mobil alkalmazáson is elérhető.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
Az élő stream az összes olyan aktív Unibet játékos számára elérhető, akiknek pozitív a számlaegyenlegük.
Az élő közvetítés egyes földrajzi régiókban korlátozott lehet.
Az új funkció jelenleg a labdarúgó meccsek és a teniszközvetítések alatt érhető el.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Semmi promó a BL-re, csak ez a tippelős baromság.
Még a selejtezőkre is volt betbuilder-es promo, most az sincs.
Tavaly a Fradi csoportkörre is volt egy tök jó akciójuk minden meccsre, most biztos abból se lesz semmi...

NFL-re ez a 25%-os nyereménynövelő, max 1.500 ft téttel is vicc volt.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 14, 2021, 14:21:28
Semmi promó a BL-re, csak ez a tippelős baromság.
Még a selejtezőkre is volt betbuilder-es promo, most az sincs.
Tavaly a Fradi csoportkörre is volt egy tök jó akciójuk minden meccsre, most biztos abból se lesz semmi...

NFL-re ez a 25%-os nyereménynövelő, max 1.500 ft téttel is vicc volt.
hasonlóan gyengén adják elé magukat a román piacon is. Nem is olyan rég volt olyan lehetőség, hogy 1.40-es szorzó felett kellett tippelni és free bet vagy a BL meccsekre, vagy élő tippekkel, de mondhatni lehet, hogy hónapok óta szinte semmi.

Most az a promóciójuk a Bl-re,hogy ha szerencsés vagy és megjavul addig az oldal akkor tudsz élőben fogadni... :great: :crazy:

Más is jár úgy, hogy a fradi promo nem jelenik meg az akciók között?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 16, 2021, 13:21:29
Más is jár úgy, hogy a fradi promo nem jelenik meg az akciók között?
Nekem a bónuszoknál előbb el kellett fogadnom...

#3958 szeptember 16, 2021, 14:18:57, csacsi1899
Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 16, 2021, 14:02:59
Nekem a bónuszoknál előbb el kellett fogadnom...

Vágom. már ott nem jelenik meg.
Chaten azt mondja Melinda, hogy töröljem a cookiekat. Persze az nem megoldás, mert eleve törölt cookival léptem be... :)
Angollal is beszéltem, ott meg majd a marketing osztály visszajelez emailben. Gondolom majd jövő héten. :)

Nem tudom ezt miért kellett így megbonyolítani. Elég lett volna ha hozzáadják az ingyenes fogadások/nyereménynövelők részhez, mint ahová most is kerül, ha el tudod fogadni.

Csak hogy lezárjam a tegnapi storyt: Egyszer csak 4 óra magasságában magától megjelent a promó.