SPF Kupa Nyertesek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


január 27, 2022, 15:54:03, Admin
SPF Kupa Nyertesek

Itt találjátok meg az SPF Kupa nyerteseinek a listáját. Itt lehet gratulálni.  ;D

SPF Kupa - Május 2011 - Nyertesek:


Győztes: flamman - 30 eurós Bwin számlafeltöltés

Döntős: RedMunchen2010 - 20 eurós Bwin számlafeltöltés

Elődöntősök: Juvefanatic és misk@ - 15 eurós Bwin számlafeltöltés

Negyeddöntősök: szudoku, Wozniacki, csungi, porto - 10 eurós Bwin számlafeltöltés

Nyolcaddöntősök: szumos, gazz, knut, Dyrol, hege1010, smilerock, Cpt.Szikla, APURIMAC - 5 eurós Bwin számlafeltöltés


Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk az összes játékosnak!  :great:

Gratulálok flamman! És persze a mögöttem végzőknek is!  :ok:

Én is gratulálok mindenkinek, nyertesnek és nem nyertesnek is. Jó JÁTÉK volt !
A következő hónapban másoknak is nagyobb szerencsét kívánok !

csungi

Köszönöm a gratulációkat, köszönöm, hogy játszhattam, meg köszi a nyereményt.

A vége felé az izgatott a legkevésbé, sokkal inkább a győzelemmel járó esetleges dicsőség!  :)

Komolyan mondom, sokszor jobban izgultam a továbbjutások miatt, mintha pl. valós pénzekkel fogadtam volna.

Jó kis verseny volt, igyekszem júniusban is.

Mindenkinek sok sikert a továbbiakban!  :ok:

Én is köszönöm, és gratula mindenkinek, ez a jegjobb játék a gamebookersesel együtt. Mindenkinek sok sikert a továbbiakban is :ok:
(Nyeremények hogy kerülnek a nyertesekhez?)

Idézetet írta: Milan Dátum június 01, 2011, 12:20:23
SPF Kupa - Május 2011 - Nyertesek:


Győztes: flamman - 30 eurós Bwin számlafeltöltés

Döntős: RedMunchen2010 - 20 eurós Bwin számlafeltöltés

Elődöntősök: Juvefanatic és misk@ - 15 eurós Bwin számlafeltöltés

Negyeddöntősök: szudoku, Wozniacki, csungi, porto - 10 eurós Bwin számlafeltöltés

Nyolcaddöntősök: szumos, gazz, knut, Dyrol, hege1010, smilerock, Cpt.Szikla, APURIMAC - 5 eurós Bwin számlafeltöltés


Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk az összes játékosnak!  :great:

Gratulálok a nyerteseknek!  :beerchug:  :great:


Idézetet írta: Dyrol Dátum június 02, 2011, 08:51:42
Én is köszönöm, és gratula mindenkinek, ez a jegjobb játék a gamebookersesel együtt. Mindenkinek sok sikert a továbbiakban is :ok:
(Nyeremények hogy kerülnek a nyertesekhez?)

Elméletileg Bwines Freebet-et kaptok.

Oké kösz szépen. Gondolom e-mailben kapok egy bónuszkódot, én erre gondolok.  :ok:

Idézetet írta: Dyrol Dátum június 02, 2011, 09:18:44
Oké kösz szépen. Gondolom e-mailben kapok egy bónuszkódot, én erre gondolok.  :ok:

Ma tárgyalok velük, hogy döntsük el, hogyan oldjuk meg.

okéoké értme, köszi  :great:

Úgy néz ki, hogy a múlt hónapi nyertesek nagyon jól fognak járni, hisz a pénzt Moneybookersra kapjátok.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum június 02, 2011, 10:37:11
Úgy néz ki, hogy a múlt hónapi nyertesek nagyon jól fognak járni, hisz a pénzt Moneybookersra kapjátok.  :beerchug:

Az azt jelenti hogy, szabad felhasználású és nem kell megforgatni semennyiszer ugye? ???

Idézetet írta: Dyrol Dátum június 02, 2011, 10:55:09
Az azt jelenti hogy, szabad felhasználású és nem kell megforgatni semennyiszer ugye? ???

Igen, azt jelenti.