William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én ma kaptam egy olyan emailt, hogy adnak 5€ freebetet, és 50€ saját pénzből tett fogadás után egy 50€ értékű freebetet. Jeleztem a részvételi szándékomat, meg is kaptam az 5€-t, amit a BL döntőn X-re akartam feltenni, erre kiírja, hogy "Sorry, your bet has not been placed as your stake is too high".  ;D

Persze tudtam, hogy már a 2016-os EB óta lekorlátoztak 0-ra, de ennek így mi értelme, hogy küldik az emailt? Évekig semmilyen sportfogadásos promót nem küldtek ki részemre...

10 euro freebet itt

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 20, 2022, 21:52:4410 euro freebet itt

Ez szép tőled, hogy mindig beírod a Will Hill általi lehetőségeket, de szerintem rajtad kívül senki sem tudja ezeket felhasználni. :-\

Köszi! Nekem sikerült, igaz, csak 5 eurót kaptam.

A Free or 4 jatek nektek elerheto?
Engem ez "Restricted User - Unfortunately, you are not eligible to play this game" az uzenet fogad.

Én is így jártam. Az előző kettőnél is volt 4 találatom és már a freebetet sem adta. Azonban most már én is "restricted user" lettem. Csak nem értem, hogy miért?!

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 17, 2022, 09:35:50Én is így jártam. Az előző kettőnél is volt 4 találatom és már a freebetet sem adta. Azonban most már én is "restricted user" lettem. Csak nem értem, hogy miért?!

A freebetek nekem sem kerultek automatikusan jovairasra, de a chates elerhetove tette.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 17, 2022, 10:42:47A freebetek nekem sem kerultek automatikusan jovairasra, de a chates elerhetove tette.

Nem beszéltél velük chaten azóta, hogy mi miért lettünk kitiltva a Free or 4 játékból?

Idézetet írta: curpy82 Dátum október 01, 2022, 13:38:49Nem beszéltél velük chaten azóta, hogy mi miért lettünk kitiltva a Free or 4 játékból?

Nem kerdeztem ra, de pont tegnap neztem, hogy elerheto-e, sajnos veglegesnek tunik.

Email jott rola: 5 gbp live freebet a vb alkalmabol.

Par napja mar fut ez a promo, 3-5 golt (hibatlan ma lett eloszor) lottem eddig, volt mar befizetesi bonuszom, 10, illetve 15 porim. A poris nyeremenyeken nincs forgatasi kovetelmeny.

https://vegas.williamhill.com/promotions/20221120-8135-tb-shootout

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 01, 2022, 06:13:13Par napja mar fut ez a promo, 3-5 golt (hibatlan ma lett eloszor) lottem eddig, volt mar befizetesi bonuszom, 10, illetve 15 porim. A poris nyeremenyeken nincs forgatasi kovetelmeny.

https://vegas.williamhill.com/promotions/20221120-8135-tb-shootout
bevertem 5-ből 5-öt  ;D , 2.25 Euró jött a pöriken, feltettem mindent a Kanada-Marokkó meccsen a 6+ gólra. Hátha sikerül megtizenkilencszerezni, és akkor már egy egész szép kis összeg lenne.  :ok: Ha mégsem, akkor is ingyen van/volt, szóval köszi!

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 01, 2022, 06:13:13Par napja mar fut ez a promo, 3-5 golt (hibatlan ma lett eloszor) lottem eddig, volt mar befizetesi bonuszom, 10, illetve 15 porim. A poris nyeremenyeken nincs forgatasi kovetelmeny.

https://vegas.williamhill.com/promotions/20221120-8135-tb-shootout

A gólok meglettek, elvileg 15 pörit adott (volna), de amikor kérném őket, folyton hibát ír..., nem akarják adni nekem, úgy látszik.

Idézetet írta: flamman Dátum december 01, 2022, 13:24:35A gólok meglettek, elvileg 15 pörit adott (volna), de amikor kérném őket, folyton hibát ír..., nem akarják adni nekem, úgy látszik.

Nekem is ez volt. Rákérdezek chaten, válasz: nem vagyok jogosult rá. Pfff..

2 font freebet Itt