Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


hat ha jol tudom o "kenyszerbol" indult 200 HUF-tol...
amugy meg ha a peldadra kellene valaszt addni mint ahogy o mondta kis matekkal ki lehetne szamolni hogy ha a befektetett oszeg 1/5 -vel fogadsz akkor siman megvan a kezdeti toke es a tartalek is...gondolom ijen szintu valaszra gondoltal te is ... vagy nem  :o :o :o :o :o  :coolsmiley:

Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:08:26
hat ha jol tudom o "kenyszerbol" indult 200 HUF-tol...
amugy meg ha a peldadra kellene valaszt addni mint ahogy o mondta kis matekkal ki lehetne szamolni hogy ha a befektetett oszeg 1/5 -vel fogadsz akkor siman megvan a kezdeti toke es a tartalek is...gondolom ijen szintu valaszra gondoltal te is ... vagy nem  :o :o :o :o :o  :coolsmiley:


De így gondoltam kábé. Köszönöm. Valóban az lett volna a lényeg hogy ha most tf. 100k-t "rászánok" erre a stratégiara,akkor ennek hanyad részét érdemes kezdőtőkének használni. Én is valahol 10 és 20% között gondoltam,csak gondoltam megkérdezem az 5letgazdát. ;)
Thx még1szer!
Üdv:
Zoli

orulok hogy segithettem
azert vagyunk itt

Idézetet írta: zolkaszd Dátum február 06, 2007, 15:14:57
Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:08:26
hat ha jol tudom o "kenyszerbol" indult 200 HUF-tol...
amugy meg ha a peldadra kellene valaszt addni mint ahogy o mondta kis matekkal ki lehetne szamolni hogy ha a befektetett oszeg 1/5 -vel fogadsz akkor siman megvan a kezdeti toke es a tartalek is...gondolom ijen szintu valaszra gondoltal te is ... vagy nem  :o :o :o :o :o  :coolsmiley:


De így gondoltam kábé. Köszönöm. Valóban az lett volna a lényeg hogy ha most tf. 100k-t "rászánok" erre a stratégiara,akkor ennek hanyad részét érdemes kezdőtőkének használni. Én is valahol 10 és 20% között gondoltam,csak gondoltam megkérdezem az 5letgazdát. ;)
Thx még1szer!
Üdv:
Zoli

A 10% szerintem optimális. Én is annyival szoktam kezdeni. A táblázatból láthatod (persze az odds függvényében) h elég hamar visszajön a pénzed. Ha vmit nem értesz, nyugodtan írj ptivát üzenetet, válaszolok rá. Sok szerencsét!
U.i.: türlemmel csináld! kevés embernél vállik ez be, mert csak hosszútávon fizet jól, és sokan ezt nem bírják idegekkel! hiába nyersz, ne térj el a táblázattól! nem kell természetesen végigvinned a táblázban leírtakat, kiszállhatsz akár a 10. fogadás után is. Én pl. havonta kezdek újat! És hosszútávon szinte biztos h nyereséges leszel! De mindig csak a pénzed 10%át forgasd bele a fogadásokba!

Idézetet írta: jaaas Dátum február 06, 2007, 15:39:56
Idézetet írta: zolkaszd Dátum február 06, 2007, 15:14:57
Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:08:26
hat ha jol tudom o "kenyszerbol" indult 200 HUF-tol...
amugy meg ha a peldadra kellene valaszt addni mint ahogy o mondta kis matekkal ki lehetne szamolni hogy ha a befektetett oszeg 1/5 -vel fogadsz akkor siman megvan a kezdeti toke es a tartalek is...gondolom ijen szintu valaszra gondoltal te is ... vagy nem  :o :o :o :o :o  :coolsmiley:


De így gondoltam kábé. Köszönöm. Valóban az lett volna a lényeg hogy ha most tf. 100k-t "rászánok" erre a stratégiara,akkor ennek hanyad részét érdemes kezdőtőkének használni. Én is valahol 10 és 20% között gondoltam,csak gondoltam megkérdezem az 5letgazdát. ;)
Thx még1szer!
Üdv:
Zoli

A 10% szerintem optimális. Én is annyival szoktam kezdeni. A táblázatból láthatod (persze az odds függvényében) h elég hamar visszajön a pénzed. Ha vmit nem értesz, nyugodtan írj ptivát üzenetet, válaszolok rá. Sok szerencsét!
U.i.: türlemmel csináld! kevés embernél vállik ez be, mert csak hosszútávon fizet jól, és sokan ezt nem bírják idegekkel! hiába nyersz, ne térj el a táblázattól! nem kell természetesen végigvinned a táblázban leírtakat, kiszállhatsz akár a 10. fogadás után is. Én pl. havonta kezdek újat! És hosszútávon szinte biztos h nyereséges leszel! De mindig csak a pénzed 10%át forgasd bele a fogadásokba!

Köszönöm jaaas neked is a válaszodat! Azt hiszem most már minden világos. Ha nem ugyis kérdezek  még. ;)
Üdv:
Zoli

Én személy szerint egy elég egyszerű stratégia szerint játszok:

Újabban mindig csak singleket rakok, főleg fociból, néha más sportágból is, de azokat a tippeket általában  fórumokról veszem ;)
Egy hétvégi nap, amikor van bőven esemény, akkor kb. 5-8 singlet rakok különböző tétekkel, ezek 80%-ban jönnek, és mivel az odds. min 1.3 (de ez a min!) de inkább 1.5-2.2, egész jól állok ezzel, de gyakori hiba, hogy amit a legerősebbnek érzek és a legnagyobb tétet teszem rá az megy el, míg a lista vége felé lévő meccsek simán jönnek.
Szerintem a tippversenyek nagyon jók ennek a taktikának gyakorlására és fejlesztésére. Az egésznek az az örök igazság az alapja, hogy csak az erős tippekre kell rakni, lehetőleg singleben.
Amikor kevesebb esemény van akkor napi 1-3 ilyen single megy, ritkánt teszek X-eket és egyéb speciális fogadásokat (pl. pontos eredmény, stb.).
Plussz a hétvégi bőség zavarában szoktam tenni brahi kombikat párszár Ft-ért, főleg a szórakozásért, de azért remélem egyszer nagyon szakítok valamelyikkel.

Igazából év elejétől játszok így, eddig plusszos, viszonylag kevés kockázattal 15%-kal nőtt januárban a balance, lehetne több is és remélem lesz is, szerintem sok van ebben a stratégiában.

Már alapból jó a stratégiád...mert csak egy meccsre tippelsz szelvényenként.
Minnél több mérközés van a szelvényen annyival csökken az esély, hogy nyerjünk.

Így van. Én személyszerint max. 3 meccset rakok egy szelvényre

Idézetet írta: bleah Dátum november 07, 2006, 09:45:14
kivancsi lennek hogy ki mijen "strategia" szerint teszi meg tetjeit, mijen  fogadasi tipust szeret, hogyan kombinaja a fogadasait egy szelvenyen ... adott a kerdes en remelem lesz ojan aki megosztja velunk a strategijajat hatha nalunk is bevalik  :topbet_125:  :beerchug:
én probálok ugy tippelni hogy azért nyerjek is igy tehát az én taktikám hogy kis oddszos eredményekre probálok tenni a legmag. tét szerint vagy halftime/fulltime variáciot hasznalom,de leginkább a kézilabda eseményeinél probálom aponthatárt meg tippelni

Van egy ötletem, ami szerintem az összes stratégia esetén használható és emeli a statisztikákat. :-)
Ott kezdődött, hogy a Phoenix tizenakárhány meccs után olyan csapattól kapott ki, akitől nem vártuk. Aztán a Real Madrid most X-elt otthon a Betis ellen hosszú döntetlen-nélküli-sorozat után. A lényeg ugyanaz mindenhol: minden sorozat megszakad egyszer, még akkor is, ha erre látszólag nagyon kicsi az esély. (Persze a nagy számok törvénye alapján egyre nagyobb. ;D)
Szerintem ezt lehetne hasznosítani a tippeink megjátszásakor. Ez azt jelenti, hogy nem gond az, ha valaki 1,1-1,3-as tippeket játszik meg, viszont tudjuk, hogy ezek is nagy számban elmennek (mármint a hozott haszonhoz képest nagy számban), és így már nem éri meg játszani ezeket. Viszont! Ha vezetjük a saját sorozatunkat ezzel kapcsolatban, akkor kihagyhatjuk a vesztes tippeinket. Pl. nekem kb. minden 6-7. tippem elment még akkor is, amikor 1,1-1,3 tippeket játszottam. (ciki, mi?) Ezek szerint én 4-5 nyerő tipp után addig nem tennék pénzt a tippre, amíg nem jön be egy vesztes. Utána megint teszek rá pénzt. Ennyi. Ez nem óv meg az összes veszteségtől, de soktól igen! (És nekem ez az egyik vezérfonalam: minél kevesebbet veszíteni!) És így már lehet, hogy megéri pénzt tenni az 1,1-1,3-as meccsekre, és ráállni ezekre. Nem tom. Elkezdem próbálni, ha lesz eredmény, majd írok! :-) :cya:

Nem akarom futattni magam, de ha nézted az NBA topicot ott szóltam a Phoenix meccsénél hogy most kell lehagyni a szelóról. Ez persze óriás mák, de az előzmények tekintetében ott várható volt egy vereség. Aztán jött még egy.
Azért kíváncsian várom mire jutsz ezzel!

1 hónapja egyik angol barátom javaslatára elkezdtem játszani hétvégenként napi 5 meccset megjátszva, több mint 1,5 gólt. Ált.ban 1,2től - 1,4ig adnak erre oddsot, és ezalatt az 1 hónap alatt elértem egy kb 2,5szeres pénzt! Volt 4 rossz tippem, de a többi szépen jött. Szerintem érdemes kipróbálni, ha nem is pénzben, de papíron vezetve biztosan.

Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 11:33:29
Igen, ez is jó.
De érdemes ráállni a nagy teniszezők meccseire. Pl.: Sharapova, Clijsters, Henin,  Federer, Nadal, Djokovic, és Davydenko. Ezeken a mérkőzéseken ált.ban meg lehet fogadni azt, h nincs extra szettre szükség. Ez ált.ban 1,35öt fizet (mint már írtam).
És tényleg jó ez az 1-2es hoki rendszer is. Ki fogom próbálni:D

Egyébként ezt a rendszert akármekkora oddsal lehet csinálni 1,3tól kezdve. Én manapság egyik barátom számláját húzom fel így, 33 HUFja volt bent, így 2szeres szorzóval játszok itt. Tegnap kezdtem, 7 fogadást helyeztem el eddig, és már most 1500  HUFja van a számláján. Ma még 3 fogadást akarok elhelyezni, és akkor már 6500 HUFja lesz. Mindezt 2 nap alatt 33 HUFról, minimális kockázattal:D


Jaaas...nem tudnád az én számlám is felhúzni??? Nem lenne rossz! :D

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum február 25, 2007, 21:46:32
Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 11:33:29
Igen, ez is jó.
De érdemes ráállni a nagy teniszezők meccseire. Pl.: Sharapova, Clijsters, Henin,  Federer, Nadal, Djokovic, és Davydenko. Ezeken a mérkőzéseken ált.ban meg lehet fogadni azt, h nincs extra szettre szükség. Ez ált.ban 1,35öt fizet (mint már írtam).
És tényleg jó ez az 1-2es hoki rendszer is. Ki fogom próbálni:D

Egyébként ezt a rendszert akármekkora oddsal lehet csinálni 1,3tól kezdve. Én manapság egyik barátom számláját húzom fel így, 33 HUFja volt bent, így 2szeres szorzóval játszok itt. Tegnap kezdtem, 7 fogadást helyeztem el eddig, és már most 1500  HUFja van a számláján. Ma még 3 fogadást akarok elhelyezni, és akkor már 6500 HUFja lesz. Mindezt 2 nap alatt 33 HUFról, minimális kockázattal:D


Jaaas...nem tudnád az én számlám is felhúzni??? Nem lenne rossz! :D

A helyzet az, h én manapság egyik barátom számláján játszok, és ez jelenti számomra bevételt. Szóval így túl sok időm nincs más számlákkal játszani, az én számláimmal is mások játszanak :)
Szóval bocs, de nem fog menni.

Idézetet írta: jaaas Dátum február 26, 2007, 12:59:19
Idézetet írta: bbazsi85 Dátum február 25, 2007, 21:46:32
Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 11:33:29
Igen, ez is jó.
De érdemes ráállni a nagy teniszezők meccseire. Pl.: Sharapova, Clijsters, Henin,  Federer, Nadal, Djokovic, és Davydenko. Ezeken a mérkőzéseken ált.ban meg lehet fogadni azt, h nincs extra szettre szükség. Ez ált.ban 1,35öt fizet (mint már írtam).
És tényleg jó ez az 1-2es hoki rendszer is. Ki fogom próbálni:D

Egyébként ezt a rendszert akármekkora oddsal lehet csinálni 1,3tól kezdve. Én manapság egyik barátom számláját húzom fel így, 33 HUFja volt bent, így 2szeres szorzóval játszok itt. Tegnap kezdtem, 7 fogadást helyeztem el eddig, és már most 1500  HUFja van a számláján. Ma még 3 fogadást akarok elhelyezni, és akkor már 6500 HUFja lesz. Mindezt 2 nap alatt 33 HUFról, minimális kockázattal:D


Jaaas...nem tudnád az én számlám is felhúzni??? Nem lenne rossz! :D

A helyzet az, h én manapság egyik barátom számláján játszok, és ez jelenti számomra bevételt. Szóval így túl sok időm nincs más számlákkal játszani, az én számláimmal is mások játszanak :)
Szóval bocs, de nem fog menni.

jaaas, csak nem mások húzzák fel a te számládat is?  ;)