Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kaszino piros-fekete jatekat csak tobb szisztemaval vagy tobb haverral ajanlom. Es soha ne menj ugyanarra a helyre... En durvan fel millat buktam... Egy darabig nyertem mindig ilyen 200-300 eurot, aztan talan harmadik-negyedik alkalommal buktam mindent... azon a napon bejott a 0 es egy 8as piri sorozat , hat persze feketen voltam:D mondjuk 20 euro volt az alap... soha nem felejtem az addig szimpatikus srac aznap hihetetlen faarccal huzta el maradek zsetonom...

Sziasztok!
Kb.egy hónapja kezdtem a sportfogadást,nem nagy pénzzel,de azt sikerült megduplázni.
Mostanában viszont inkább csak vesztek a pénzemből,szóval "alkotói válságban"vagyok.
Szóval,nincs valami nyerő stratégia,amivel nyerhetnék egy kicsit,amíg össze nem szedem magam fejben?
Úgy érzem egy kicsit belefáradtam az egészbe.
Gondolom,majd páran a pihenésre ösztökélnek,ami helyes lenne,de azért stratégiát is írjatok,legyetek szívesek! ;)
Az a baj,hogy amit eltalálok azt nem merem megrakni,aztán olyan mérges leszek,hogy olyanra rakom fel a pénzem,amiről csak hiszem,hogy eltalálom.
Így pedig...
Szal,ti hogy csináljátok?
Eredménykövetés,tétemelés,nagy oddsok kevés téttel,vagy papírforma tippekre mentek,vagy fő a megérzés?
A válaszokat előre is köszönöm!
Tisztelettel:Mikisun. :cya: :)

Tuti stratégia nincs, soha nem si lesz. De amíg nem megy vedd le minimálisra a tétet és javaslom esetleg szemezgess másoktól. Pl tudom javasolni a bet365-superligát, ott nagyon jó kis roi-k vannak. Vagy akár tenisz tippek terén is elég jó elemzések és tippek vannak. De ha nagyon nem megy inkább pihenj, addig amíg érzel elég hogy újra kezdd. Ha belefáradtál ez a legjobb ;)

Kösz a tanácsot,Gery! :)
Megpróbálom visszafogni magam!

Gery!
:D    30 éve vesztek.. valóban kérsz tanácsot tőlem?

bocs, nem Gery, hanem mikisun

Sziasztok!
Most kezdtem el a sportfogadást, tehát még elég kezdő vagyok. A Bookie Buster című könyvből néztem ki stratégiát, méghozzá a 10-eset, az ellentétes fogadás szisztémáját. Addig értem, hogy megrakom az általam tippelt 3meccset 3x-el(x=5dollar a konyvben), de utána kombi fogadásba mit kell megraknom 2x-el? mert ha csinálok 7féle kombi szelvényt 2x-el (tehát az összes lehetséges kimenetelre foadok) akkor alig nyerek valamit ha bejön mind a 3 tippem. Valamit biztos elrontok, tudna valaki segíteni?
Előre is köszi.

Idézetet írta: Bensewik92 Dátum január 09, 2010, 15:54:39
Sziasztok!
Most kezdtem el a sportfogadást, tehát még elég kezdő vagyok. A Bookie Buster című könyvből néztem ki stratégiát, méghozzá a 10-eset, az ellentétes fogadás szisztémáját. Addig értem, hogy megrakom az általam tippelt 3meccset 3x-el(x=5dollar a konyvben), de utána kombi fogadásba mit kell megraknom 2x-el? mert ha csinálok 7féle kombi szelvényt 2x-el (tehát az összes lehetséges kimenetelre foadok) akkor alig nyerek valamit ha bejön mind a 3 tippem. Valamit biztos elrontok, tudna valaki segíteni?
Előre is köszi.

Üdv!

Pl: a kiválasztott tipped: 3 db under

megjátszod mind a hármat 3X téttel szóló szelvényen, és megjátszod az ellenkezőjét egy kombi szelvényen 2X téttel, tehát a kombi szelvényen 2X téttel a 3 db over tipp szerepel.

#698 január 19, 2010, 22:05:20, Milan
Sziasztok!

A minap rábukkantam erre az oldalra:

(reklám törölve)

Elég kecsegtetőnek hangzik a dolog,de szerény véleményem szerint ez csak valami pénz lehúzós dolog lehet.

Nektek erről mi a véleményetek?

Üdv!

Tommy

Ha olyan jó lenne a taktika nem árulná, hanem addig használná szép csendben ameddig tudja. Persze nem lehetetlen hogy egy úgyahogy működőképes szisztémát talált ki de ez az emocionális fröcsögés, ahogy reklámozza teljesen visszataszító.
Az oldla hitelességét mutatja az, hogy rulett stratégiát is kínál, hogy  ahogy ő mondja, "a rulett többé nem szerencsejáték lesz számodra, hanem jövedelmező befektetés", márpedig matematikailag megcáfolhatatlan, hogy a rulett hosszú távon nem lehet profitáló.
Végül pedig Szendrei Arnold nevű ember nincs az iwiwen és a google is csak ezt az oldalt találja meg rá.Ez nem jelenti azt hogy nem létezik, de akár jelentheti is....

#700 január 25, 2010, 23:58:40, flamman
Sziasztok!

Már régóta tagja vagyok a fórumnak (most néztem, 2005 nyara óta :D), bár ritkán szólok hozzá, inkább csak olvasgatni szoktam. Főleg pl. a saját naplovakat, hogy - már bocs, de - ötleteket lopjak esetleg.
A lényeg, amiért most ide írok, hogy nem tudom, van-e közöttetek olyan, aki ismeri a régi Bánkuti-féle fogadási stratégiákat. Már jó régóta fogadgatok (inkább kevesebb, mint több sikerrel), az illető úgy 10-12 éve árulta ezeket tán a Nemzeti Sportban, vagy a Sportfogadás c. újságban. Én anno rendeltem is tőle egy sorozatot, ez 3 stratégiát tartalmazott. Akkor éppen az egyik (mert volt neki egy csomó) a kiszámított tétemelés volt (ami végül is egyszerű, akár én is kitalálhattam volna  :bash:), egy másikban olyanok voltak, hogy 16-18 eseménynek a 3-as vagy 5-ös kötéseinek megjátszása 120-130 szelvényen, a harmadik pedig a jégkorong-meccsek döntetlenes stratégiája volt, ami alapvetően szintén nem egy rossz szisztéma. Ez utóbbit teszteltem akkoriban, kevés sikerrel, meg tán pár éve is, de a mai világban, amikor egy nap akár 50 jégkorongmeccs is van, még így sem bírtam 3 megfelelőt kiválasztani, így felejtás lett.

Szóval az a kérdésem, nincs-e véletlen valakinek ilyen régi Bánkuti-féle csomagja, amit esetleg megosztana velem, velünk? Én a sajátomat végül is felajánlom, beszkennelem őket, s felrakom valahová, hátha segít valakinek, de jó volna még pár ilyet olvasni, még ha nem is épp azt megjátszani, de lehet, hogy ötletet ad valamihez. (egyébként ezek tartalmaznak totóvariációkat is).

Köszi, üdv mindenkinek.

Szevasztok!
előszöris: úgy döntöttem elolvasom az egész fórumot, most tartok a 30.lapnál a 47-ből, de elakadtam(pontosabban nem értek valamit), erre várnék tippet. Szóval: a booki buster 9. stratégia végén van egy ilyen szöveg:
Amennyiben over/under jellegben akarunk fogadni ezzel a szisztémával, akkor az alábbi formulát kövessük:

1.    fogadás: 0.368x
2.    fogadás: 0.871x
3.    fogadás: 1.558x
4.    fogadás: 2.5x
5.    fogadás: 3.768x
6.    fogadás: 5.545x
7.    fogadás: 7.951x
8.    fogadás: 11.242x
9.    fogadás: 15.743x
10.    fogadás: 21.898x

X az az összeg amit nyerni akarsz. Tehát ha mondjuk ez $10, akkor az első tét 3.68$. Ő levezetett egy ilyen sorozatot, úgy, h csak az utolsó fogadását tette be győztesre, és úgy is $100 profitot tudott felmutatni úgy, h neki is a célkitűzése a $10 volt. Tehát 10 fogadás alatt, mindegyikkel nyert $10-t, pedig csak eggyel nyert.
-----------------------------
Én ezt megnéztem 4es szorzóig mindennel, de nem nagyon jön ki a lépés, mit értek félre??
Remélem Szumos tud válaszolni, övé a 9-es stratégia szerintem 8)..
Tisztelelettel..

ui.: egyébként én kb. 7 nagyon jó stratégiával fogok hamarosan nekiesni a sportfogadásnak, az elmúlt 1évben 100ezret buktam, de most megembereltem magam: lásd:elolvasom az egész fórumot, a későbbiekről majd írok.. béke..hajrá magyarok!

Azért nyert 100 dollárt, mert minden körben növeli 10 dollárral a kívánt nettó nyereményt, és ennek megfelelően teszi meg a tétet. Tehát valóban csak egy nyertes tippje volt, de az a tizedik körben, ezért 10*10$ volt a célja + az eddigi elbukott téteket is visszanyerni.

Remélem jót írtam és tényleg erre voltál kíváncsi. ;)

Idézetet írta: Armak Dátum január 30, 2010, 11:25:34
Szevasztok!
előszöris: úgy döntöttem elolvasom az egész fórumot, most tartok a 30.lapnál a 47-ből, de elakadtam(pontosabban nem értek valamit), erre várnék tippet. Szóval: a booki buster 9. stratégia végén van egy ilyen szöveg:
Amennyiben over/under jellegben akarunk fogadni ezzel a szisztémával, akkor az alábbi formulát kövessük:

1.    fogadás: 0.368x
2.    fogadás: 0.871x
3.    fogadás: 1.558x
4.    fogadás: 2.5x
5.    fogadás: 3.768x
6.    fogadás: 5.545x
7.    fogadás: 7.951x
8.    fogadás: 11.242x
9.    fogadás: 15.743x
10.    fogadás: 21.898x

X az az összeg amit nyerni akarsz. Tehát ha mondjuk ez $10, akkor az első tét 3.68$. Ő levezetett egy ilyen sorozatot, úgy, h csak az utolsó fogadását tette be győztesre, és úgy is $100 profitot tudott felmutatni úgy, h neki is a célkitűzése a $10 volt. Tehát 10 fogadás alatt, mindegyikkel nyert $10-t, pedig csak eggyel nyert.
-----------------------------
Én ezt megnéztem 4es szorzóig mindennel, de nem nagyon jön ki a lépés, mit értek félre??
Remélem Szumos tud válaszolni, övé a 9-es stratégia szerintem 8)..
Tisztelelettel..

ui.: egyébként én kb. 7 nagyon jó stratégiával fogok hamarosan nekiesni a sportfogadásnak, az elmúlt 1évben 100ezret buktam, de most megembereltem magam: lásd:elolvasom az egész fórumot, a későbbiekről majd írok.. béke..hajrá magyarok!

Hát a 9-es csak a kedvencem, de sajnos nem az enyém... :)
Őszinte leszek hozzád. Én nagyra értékeltem jaaas-t, hogy lefordította a könyvet , de sok hibát is vitt bele. Ez az egyik szerintem. Ennek a legvégét elnagyolta kissé fordításügyileg. Ott valami nem stimmel. Gondolkodtam rajta kicsit, de aztán úgy döntöttem nem érdekel annyira. Így ezt soha nem is néztem. Mert nem is az a lényeg benne, hogy kijön e  végén a szám, hanem hogy miért van erre szükség? Szerintem az alacsonyabb szorzók miatt kavarták ezt bele, de én így nem látom értelmét... Amit pedig hozzátett magyarázatilag jaaas az kevés. Matematikailag  biztosan nem jó így, ne is törd magad miatta...
Ha jól emlékszem lesz majd még, hogy a topicban tárgyalják ezt! Lehet ott több info van róla, csak ott még nem tartasz.

Idézetet írta: Armak Dátum január 30, 2010, 11:25:34
Szevasztok!
előszöris: úgy döntöttem elolvasom az egész fórumot, most tartok a 30.lapnál a 47-ből, de elakadtam(pontosabban nem értek valamit), erre várnék tippet. Szóval: a booki buster 9. stratégia végén van egy ilyen szöveg:
Amennyiben over/under jellegben akarunk fogadni ezzel a szisztémával, akkor az alábbi formulát kövessük:

1.    fogadás: 0.368x
2.    fogadás: 0.871x
3.    fogadás: 1.558x
4.    fogadás: 2.5x
5.    fogadás: 3.768x
6.    fogadás: 5.545x
7.    fogadás: 7.951x
8.    fogadás: 11.242x
9.    fogadás: 15.743x
10.    fogadás: 21.898x

X az az összeg amit nyerni akarsz. Tehát ha mondjuk ez $10, akkor az első tét 3.68$. Ő levezetett egy ilyen sorozatot, úgy, h csak az utolsó fogadását tette be győztesre, és úgy is $100 profitot tudott felmutatni úgy, h neki is a célkitűzése a $10 volt. Tehát 10 fogadás alatt, mindegyikkel nyert $10-t, pedig csak eggyel nyert.
-----------------------------
Én ezt megnéztem 4es szorzóig mindennel, de nem nagyon jön ki a lépés, mit értek félre??
Remélem Szumos tud válaszolni, övé a 9-es stratégia szerintem 8)..
Tisztelelettel..

ui.: egyébként én kb. 7 nagyon jó stratégiával fogok hamarosan nekiesni a sportfogadásnak, az elmúlt 1évben 100ezret buktam, de most megembereltem magam: lásd:elolvasom az egész fórumot, a későbbiekről majd írok.. béke..hajrá magyarok!

Itt a fordítás köszönőviszonyban sincs az eredeti angol szövegtől.
Nem is over/under, hanem spread (hendikep, bet against spread), persze lehet over/under is vagy akármi...de szintén kettes kötésben. A példa szerint két 1,93 szorzóval és így lesz 3,72 a teljes szorzó és úgy jön hozzá a sorozat és a tétek amit levezet.